Jump to content

Czy Ktoś Wyjaśni O Co Chodzi Z Tym Że Gra Jest W Becie?


AstroLord
 Share

Recommended Posts

Naprawde to troche mnie przerasta gram u a tu ludzie mówią że to beta czyli nie dokończona wersja. Myślałem że to po prostu urok tej gry że ciągle dochodzą nowe rzeczy i z tego robią problemy które naprawiają.

Ktoś wyjaśni?

Link to comment
Share on other sites

1.Po co zakładasz temat w którym pytasz się o coś, co napisałem ci w innym temacie. Nie lepiej zapytać.

 

2.Beta - nie jest kompletne, tworzą tą grę (w sumie to tylko tak gadają, bo jeśli tylko o to chodzi, to TF2, Dota, Lol, CS;GO i wszystkie gry sieciowe są w wersjach beta). 

 

Jak to nic nie zmienia? w regulaminie WF jest jak byk (w tym w launcherze), warframe jest w wersji BETA i w każdej chwili może zostać.. coś tam, chodzi o to że to jest Beta, w każdej chwili WF może sobie upaść i nic z tym nie zrobisz. Gdy w pełnej wersji gry czegoś takiego by nie było.

Link to comment
Share on other sites

Naprawde to troche mnie przerasta gram u a tu ludzie mówią że to beta czyli nie dokończona wersja. Myślałem że to po prostu urok tej gry że ciągle dochodzą nowe rzeczy i z tego robią problemy które naprawiają.

Ktoś wyjaśni?

 

Przecież to samo pytanie zadałeś w innym temacie, który sam zresztą założyłeś?

 

Odpowiadam na dwa podstawowe, nurtujące Ciebie pytania:

 

1)- Stworzenie pierdyliona bezsensownych tematów nie powoduje z automatu przyznania funkcji moderatora.

2)- Nie otrzymasz Literek [DE] przed nickiem, chociażbyś nie wiem jak się zapocił.

 

Ps: Rodzice nie mają z Tobą lekko, co? ;)

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Jejku, jesteście chyba smutnymi ludźmi.

2.Nie chce być DE i wsadźcie to sobie do głów.

3 ile razy będziecie to ciągnąć.

4.Od czasu do czasu będe robił posty które albo mnie nurtują lub żeby dać wam zajęcie.

5(tak dla picu ten numer)

6. Nie będe używał edytora.

Link to comment
Share on other sites

7. To od razu przyjacielu przestań używać przycisku 'post', ma on to samo zastosowanie.

8. Forum jest chyba po to, żeby pomagać nowym/starym graczom, dyskutować po coś, a nie po to, żeby 1 użytkownik dawał zajęcie reszcie (chcesz zajęcie? licz sekundy do pełnej wersji Warframe)

9. Lubie numer 13, ale akurat napisze to na 9

10. Jestem tak smutnym człowiekiem, że umieram z samotności, rozpaczy i goryczy przy każdej okazji, po prostu na pogrzebie ludzie podzielają moje normalne nastawienie do życia.

11. Będziesz używał ;D

Link to comment
Share on other sites

1. Nie ma pierwszego punktu.

2. W jednym z postów pytałeś czy możesz nim zostać. Poza tym nie zaprzeczyłeś, że chcesz zostać moderatorem. Robienie wciąż nowych, bezsensownych postów nie doprowadzi Cię do tej rangi.

3. Tyle razy ile Ty będziesz to zaczynał.

4. Czasami lepiej użyć Google, a my mamy swoje zajęcia, nie musisz się martwić o naszą rozrywkę.

5. Większość twoich postów się taka wydaje.

6. To podstawa prawie każdego forum. Czasami za takie zachowania można zgarnąć warna.

Link to comment
Share on other sites

Jest to takie że gra nie jest skończona i cały czas się zmienia. Także usprawiedliwienie dla bugów których DE nie jest w stanie/nie ma czasu naprawić.

Dlaczego ludzie nie widzą, że połowa tej gry to placeholdery? Ambulas, Raptor, Tyl Regor, Kela, to dalej placeholdery, tak samo jak połowa Tilesetów (dążą do tego, aby każda planeta miała przynajmniej jeden unikalny tileset). Tak więc to pełnoprawna Beta

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego ludzie nie widzą, że połowa tej gry to placeholdery? Ambulas, Raptor, Tyl Regor, Kela, to dalej placeholdery, tak samo jak połowa Tilesetów (dążą do tego, aby każda planeta miała przynajmniej jeden unikalny tileset). Tak więc to pełnoprawna Beta

No właśnie, więc gra nie jest skończona i ma się zmienić :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...