Jump to content

Warframe Na Max Detalach.


Fronczesko
 Share

Recommended Posts

Pytanko, jaki sprzęt (w najniższej możliwej cenie) jest potrzebny, aby pociągną jakże pieknego Warframe'a na max detalach przy stałych 60-80fps, nawet przy najwiekszych rozróbach :D I jaki byłby tego koszt? Panowie i Panie, z góry dzięki :D

Link to comment
Share on other sites

Ultra da się uciągnąć na i5 2500K i GTXie 560, ale w "niskie" dla wielu rozdzielczości, ten sam procek i GTX 660, lub z wyższej generacji 760(770 to trochę droga już karta). Sam procek z 500zł, 760 także, ale wciąż płyta główna(do starszej generacji proca) i reszta pierdół.
Teraz szukałem, sprzęt porządny, cena moim zdanie także dobra: http://allegro.pl/pc-i5-2500k-noctua-16gb-ssd-256gb-2tb-gtx-660-i5564114327.html

Bierzesz takie coś lub składasz podobny(np. chłodzenie można odpuścić, dysk SSD także) i spokojnie WF na ultra.

Link to comment
Share on other sites

Ja smigam na Maxie plus SweetFX na I5 3570k 4,7Ghz i uzycie cpu jest tak na 60-70% skokowo ogolnie utrzymuje sie koło 50% wiec i jakas Stara i5 typu 750 sobie poradzi co do grafiki to zalezy co sie na erkanie dzieje mam capa na 60fps i uzycie tez oscyluje 50-60% na HD7970 to juz 3 letnia karta graficznia :) wiec juz dziadek w dziedzinie elektroniki aczkolwiek najmocniejsza 1 jajowa jak na tamte czasy :) wiec cos pokroju 7850 raczej spokojnie uciagnie wf.

Link to comment
Share on other sites

Też mam na max wszystko na starym kompie

i5 2500k 33.GHz

8gb ram

sapphire r9 270 2GB

Więc nie wiadomo jak mocnej maszyny nie będziesz potrzebował.

Średniak pociągnie wszystko ładnie.

Edited by tocorro
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...