Jump to content

Aktualizacja 17: Echa Świadomych


[DE]Tomasz
 Share

Recommended Posts

Astro... ten slide też jest od dawna (zacząłem grę od U14 i już go robiłem - fajny jak chcesz sobie na tapetę wywalić plecki własnego warframe ;D)

Zgadzam się że to bardzo fajnę. Ja zacząłem grę gdzieś w połowie U15.5 czyli po archwingu i po mesie.
Link to comment
Share on other sites

A co jeśli "umbra" to skiny prime  wysokich rangą tenno z rady egzekutorów, sędziów, generałów etc. Przecież tenno posiadali społeczność, więc zwykłe wersje framów mogły być takim mięsem armatnim , prime to dowódcy , a umbry to generałowie, którym przypinano medale za posłanie na rzeź swoich braci.

 

 

 

Edit: to racja ,że byli więźniami, ale nawet więźniowie tworzą społeczność, gang etc.

 

 

jest nawet filmik z umbrą excaliburem i posiada on takie same skille jak zwykły excalibur, więc daje sobie rękę uciąć ,że to skin

(ewentualnie stracę rękę :v)

Edited by _Atavist_
Link to comment
Share on other sites

(irony on)Excalibur Umbra ma takie same skille jak Excalibur? Może jeszcze powiesz, że Excalibur Prime też ma takie same?(irony off)

Już tyle razy zostało potwierdzone, że Umbra to nowy Warframe (a nawet, że to nowa seria Warframe'ów), że powinieneś stracić wszystkie kończyny.

Link to comment
Share on other sites

 

 

jest nawet filmik z umbrą excaliburem i posiada on takie same skille jak zwykły excalibur, więc daje sobie rękę uciąć ,że to skin

(ewentualnie stracę rękę :v)

Ataviście jako twój klanowy szef każę ci przejść (ONE HAND MISSION CHALLENGE) jedną misje solo używając tylko jednej ręki na klawiaturzę lub kontrolerze zależy czym grasz. Albo zaprosimy się na misje a ja będe patrzył jako limbo w pustce jak się męczysz. Czy przyjmujesz warunki? ja będe tylko patrzył na ciebie z pustki limba jak robisz misje to będzie jak solo tylko będe mógł sie pośmiać. IKS DE

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ataviście jako twój klanowy szef każę ci przejść (ONE HAND MISSION CHALLENGE) jedną misje solo używając tylko jednej ręki na klawiaturzę lub kontrolerze zależy czym grasz. Albo zaprosimy się na misje a ja będe patrzył jako limbo w pustce jak się męczysz. Czy przyjmujesz warunki? ja będe tylko patrzył na ciebie z pustki limba jak robisz misje to będzie jak solo tylko będe mógł sie pośmiać. IKS DE

to jest do zrobienia... zwłaszcza grając Sairyn "nuke"... biegasz i co moment tylko naciskasz 4... nawet myszką nie trzeba poruszać.

Link to comment
Share on other sites

to jest do zrobienia... zwłaszcza grając Sairyn "nuke"... biegasz i co moment tylko naciskasz 4... nawet myszką nie trzeba poruszać.

Ostatecznie Atavist nie chciał zrobić tego challengu ale ja bardzo chętnie bym zobaczył jak inni grają. Co powiecie kiedyś na taką eksterminacje (one-handed challenge) tylko 1 broń, bez sentinela. Albo inaczej - Misja eksterminacja tylko powery, bez broni, bez strażnika/kubrowa ustawić się na skaner, może być 4 w drużynie i z dwoma rękoma oczywiście. Ktoś się piszę? Chcę zrobić z kimś coś takiego.(Dla nudy)

 

Kto się piszę i na którą godzinę żeby wszystkim pasowało (minimum i max 4 osoby razem ze mną)

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...