Jump to content

Obniżona Szansa Na Drop


-Nilus-
 Share

Recommended Posts

Wydaje mi się, czy po raz kolejny została zmniejszona/zmieniona szansa na drop z wież?

http://imgur.com/8CSnBQz

Robiąc kilka wież pod rząd tylko raz dostałem systemy Rhino Prime, reszta wyglądała tak jak na zdjęciu powyżej. Czy DE uznaje, że w grze w której jedyną formą spędzania czasu jest ciągły grind, rozciąganie go w taki sposób motywuje do dalszego grania?

Gram w to prawie 2 lata, 99% modów zrobionych na max, form tyle, że mógłbym każdą broń i Warframe'a jakie kiedykolwiek trafiły do gry formować po 10x, a kluczy mam z każdego rodzaju po 50-100 a niektórymi dobijam nawet do 200.

A oni ciągle wbijają nowe gwoździe.

Edited by -Nilus-
Link to comment
Share on other sites

Ale te klucze spadają w takich ilościach tylko na T1... I tam jest to normalne. Jak nie chcesz patrzeć na te klucze to graj inne wieże. A jak schematy formy cię też będą denerwowały, to obwiń RNGesusa. Wszystko da się dropnąć :D

Link to comment
Share on other sites

Ale te klucze spadają w takich ilościach tylko na T1... I tam jest to normalne. Jak nie chcesz patrzeć na te klucze to graj inne wieże. A jak schematy formy cię też będą denerwowały, to obwiń RNGesusa. Wszystko da się dropnąć :D

Na t4 też lecą klucze i formy za rotację C nawet w 40 czy 60 minucie, więc wcale nie jest dużo lepiej. Ja rozumiem RNG, ale to jest drobna przesada.

W przedostatnim DevStreamie Steve mówił, że robią tą grę głównie dla starych wyjadaczy i oddanych fanów. Teraz mi się wydaje, że to był sarkazm.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Asro 40 fal to żaden wyczyn wielki wystarczy mieć dobre bronie i ogarnięty team Ew. Frost i dobre bronie które coś tam zabiją, radzę zacząć robić obronki z ludźmi :P

Na prawdę nie widzisz, że to oczywisty troll mający na celu sprowokowanie Ducha?

Link to comment
Share on other sites

Marku zauważyłem to dopiero jak napisałeś ale ok tutaj możemy zakończyć temat,

chyba że wywołasz ducha tym komentarzem wtedy wiadomo jak to się potoczy.

Ty nekromanto, duchy wzywasz... :D

Troll nie troll, mam to w dupie :D

A filmik "Piękne, ku#$a piękne" - Zoltan, Więdżmin(chyba)2

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...