Jump to content

The New Strange Sorunu

Recommended Posts

merhaba ben chroma yapmak istiyorum the new strange görevini aldım phobosta elit lancher taramam gerekiyor fakat phobusun görevine girdiğim zaman syndicate target çıkmıyor yani cephalon oyunun başında konuşmuyor benle relaya gidip konuştm görevler hazır ama olmuyor buga mı girdi acaba lütfen yardım edermisiniz ?

O bölümün tamamını yapıp yapmadığını yazmamışın ondan soruyorum. Tamamını yaptın mı? Bölümün sonuna kadar gittin mi? Hatırladığım kadarıyla sonlarında çıkıyordu. Gittiysen ve yine çıkmadıysa Tsoe'nun söylediği gibi komple Quest'lerin hepsinde bir sıkıntı olabilir.

Bende aynı sorundan muzdaribim, görevi güncellemeden önce alıp yarım bırakmıştım güncellemeden sonrada aynı arkadaştaki sorun oldu, ne synthesis target nede elite arid lancer lar mapta yok, Gezegende 3 sektörü gösteriyor, 3 ünde de birçok kez sonuna kadar yaptım ama çıkmadı, simaris hologramıda gelmiyor aynı arkadaşta olduğu gibi. ticket attım detaylıca anlattım birkaç aya cvp alırım heralde, daha önce ticket atmamıştım bu oyunda ne kadar ilgili oldukları hakkında hiçbir fikrim yok, yaşayıp öğreneceğiz :)

Bende aynı sorundan muzdaribim, görevi güncellemeden önce alıp yarım bırakmıştım güncellemeden sonrada aynı arkadaştaki sorun oldu, ne synthesis target nede elite arid lancer lar mapta yok, Gezegende 3 sektörü gösteriyor, 3 ünde de birçok kez sonuna kadar yaptım ama çıkmadı, simaris hologramıda gelmiyor aynı arkadaşta olduğu gibi. ticket attım detaylıca anlattım birkaç aya cvp alırım heralde, daha önce ticket atmamıştım bu oyunda ne kadar ilgili oldukları hakkında hiçbir fikrim yok, yaşayıp öğreneceğiz :)

İyiler ama tam şu anda izinde Türkiye kısmına bakan yetkili, o yüzden kötü bir izlenim bırakmış olabilir. Şans, yapacak bir şey yok :)

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...