Jump to content

Nowi Pomocnicy Dla Polskiej Społeczności


[DE]Tomasz
 Share

Recommended Posts

Witajcie!

 

Dodaliśmy do naszej wesołej gwardii dodatkowego moderatora, specyficznie dla Polskiej Społeczności: tocorro!

 

Zwinny jak lis i śmiertelny jak kobra: Ten zawsze-pomocny gracz zaliczył już masywną ilość godzin w Warframe – wiem, bo sprawdziłem – i jest zawsze chętny do pomocy.

 

Uwaga, tocorro posiada także mod, Orle Oko, specyficznie wyostrzony na poprzednio przyłapanych nieszczęśnikach, którzy nie trzymali się Kodeksu Postepowania.

 

Acha, możecie także napotkać gracza o pseudonimie Cracken w Przekaźnikach Tenno – jest on naszym nowym Przewodnikiem Lotus. Ten przyzwoity gość pomaga nowym Tenno. Nie zapomnijcie powiedzieć „Hi” jak go zobaczycie. 

 

!Stąpajcie ostrożnie, Cracken lubi używać Szarżę na natrętnych osobach!  

 

Oczywiście, nadal mamy poza-gwiezdnego przybysza/super moderatora: SabreUr

 

Jest także, linkin120289: Ojciec, mąż, stały użytkownik Novy, zawsze gotowy wkroczyć w zwarcie z kobietami (tymi w grze). Ten Polski Przewodnik Lotus czeka na was w aktywnych Przekaźnikach na konsoli PS4. 


 


No i tak powoli z naszej sadzawki robi się basen: pływajcie swobodnie.

 

Do boju!     

 


7XyrwMQ.jpg


Link to comment
Share on other sites

Nowy moderator, witam serdecznie. Może 'niewłaściwe' topy będą szybciej korektowane :P

Ah no i gratulacje dla crackena za awans do przewodników.

A tak z ciekawości, nasz nowy przewodnik będzie na polskich czy ogolno-europejskich przekaźnikach? W naszych własnych (jeśli w ogóle takie mamy, szczerze nie wiem) może nie mieć komu pomagać bo dużo nas nie ma, a przynajmniej nie było jak ostatnio się ustawiłem na polski.

Edited by Krak_Nihilus
Link to comment
Share on other sites

g137648881926196183.jpg

 

 

Acha, możecie także napotkać gracza o pseudonimie Cracken w Przekaźnikach Tenno – jest on naszym nowym Przewodnikiem Lotus. Ten przyzwoity gość pomaga nowym Tenno. Nie zapomnijcie powiedzieć „Hi” jak go zobaczycie. 
 
!Stąpajcie ostrożnie, Cracken lubi używać Szarżę na natrętnych osobach!  

 

 

Po ostatnich skargach ekipy sprzątającej musiałem przerzucić się z Szarży na Tąpnięcie ... jest mniej sprzątania, a zabawy tyle samo ^^

 

Przekaźniki jako tako są ogólne (o ile się to nie zmieni) i nie maja jasno określonej grupy językowej. i z tego powodu używa się tam głównie języka angielskiego- jak na innych kanałach chatu. Nie zwracajcie uwagi na osoby które drażni inny język jak angielski - są po prostu nadpobudliwi.
A ja z chęcią odpowiem na każde wasze pytanie. Zarówno po polsku jak i angielsku :)

Edited by Cracken
Link to comment
Share on other sites

Przekaźniki jako tako są ogólne (o ile się to nie zmieni) i nie maja jasno określonej grupy językowej. i z tego powodu używa się tam głównie języka angielskiego- jak na innych kanałach chatu. Nie zwracajcie uwagi na osoby które drażni inny język jak angielski - są po prostu nadpobudliwi.

A ja z chęcią odpowiem na każde wasze pytanie. Zarówno po polsku jak i angielsku :)

 

Huh, jestem prawie pewien, że przekaźniki jak i czaty są dzielone (instancjowane? instancjonowane?) ze względu na ustawiony język klienta gry - dla tego między innymi na polskim czacie handlowym jest dużo mniej ludzi niż angielskim. Przekaźniki działają na 99% tak samo. Jak się mylę, to niech mnie ktoś poprawi.

Link to comment
Share on other sites

Szach-Mat?

Istnienie (łac. existentia) - jedna z najbardziej fundamentalnych (obok pojęcia istoty - essentia) kategorii (pojęć) metafizycznych.

W filozofii klasycznej (arystotelesowsko-tomistycznej) fakt bycia, czegoś, co określa i specyfikuje istota. Każdy byt składa się z istoty - tego, czym ten byt jest, i istnienia - faktu bycia. Każdy byt jest więc istotą (essentia) istniejącą.

W historii filozofii pojęcie istnienia było szeroko dyskutowane.

Platon - naprawdę istnieją tylko idee, Arystoteles - istnieją rzeczy złożone z aktu i potencji, Tomasz z Akwinu - istnieje tylko Bóg - jedyny Byt będący czystym Aktem Istnienia, inne byty tylko partycypują - otrzymują istnienie od Niego, Heidegger - nowa metafizyka = prawdziwa ontologia czyli teoria istnienia

Czyli SabreUr dalej istnieje :D

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Huh, jestem prawie pewien, że przekaźniki jak i czaty są dzielone (instancjowane? instancjonowane?) ze względu na ustawiony język klienta gry - dla tego między innymi na polskim czacie handlowym jest dużo mniej ludzi niż angielskim. Przekaźniki działają na 99% tak samo. Jak się mylę, to niech mnie ktoś poprawi.

uhh ... to przeszukiwanie z wersji na wersję może być momentami uciążliwe ... pora się przyzwyczaić do "naszej" wersji :)

Edited by Cracken
Link to comment
Share on other sites

uhh ... to przeszukiwanie z wersji na wersję może być momentami uciążliwe ... pora się przyzwyczaić do "naszej" wersji :)

 

^Jestem cyfrowym Dżinem; mój kod spełnia życzenia z zaskakującymi konsekwencjami niespodziankami.   

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mamy też delikwenta na ps4 ;).

 

A to witam naszego delikwenta na PS4, choć nie wiem czy będziesz miał tam dużo roboty. Na polskim subforum to w ogól z konsol kojarzę tylko ciebie, więc za dużo was tam nie ma :P Ale przynajmniej będziesz mógł się skupić porządnie na jednym kliencie :]

 

Pierwsze słyszę nie znam człowieka

Pierwsze slysze o człowieku.

 

Zmień płytę :P

Link to comment
Share on other sites

A to witam naszego delikwenta na PS4, choć nie wiem czy będziesz miał tam dużo roboty. Na polskim subforum to w ogól z konsol kojarzę tylko ciebie, więc za dużo was tam nie ma :P Ale przynajmniej będziesz mógł się skupić porządnie na jednym kliencie :]

 

 

Zmień płytę :P

Grajac na polskiej wersji (konsola) gram na serwerach z polakami/ chorwatami/ ruskimi etc. Jak nie ma nikogo przechodze na wersje angielska i tam juz cos sie dzieje ;).

Link to comment
Share on other sites

^Krótki opis nowego delikwenta

 

Nowy pomocnik dla graczy na PS4, linkin120289: Ojciec, mąż, stały użytkownik Novy, zawsze gotowy wkroczyć w zwarcie z kobietami (tymi w grze).   

Ten Polski Przewodnik Lotus czeka na was w aktywnych Przekaźnikach na konsoli PS4. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witamy nowych moderatorów!

Oby czystość na czacie nastała :D

Amen!

 

Moderacja czatu w WF zje sporo czasu, ale postaramy się codziennie tam zaglądać.

BOT dostanie trochę zmian na pewno.

Jeśli ludzie zaczną używać zakładek odpowiednich to będzie trochę łatwiej.

Ale to szybko nie nastąpi, chociaż nie wymagamy przecież nie wiadomo jakiego wysiłku.

 

ps. Propozycję na sformułowanie nowych wpisów w czacie, tak aby były zrozumiałe ?

Jeśli dzisiaj je wprowadzimy to powinny wejść z tłumaczeniem do gry w miarę szybko.

Link to comment
Share on other sites

Są jakieś nowe wpisy w czacie? Sprawdził ale laptop mi padł :/

 

Właśnie chcemy regulamin poprawić, gdyż "Rekrutacja na kanale Rekrutacja" jest mało jasna wedle niektórych.

Myślałem o "Szukasz drużyny, albo klanu, skorzystaj z zakładki Rekrutacja"

"Jeśli chcesz dokonać wymiany / handlu z innymi, skorzystaj z zakładki Handel"

Edited by tocorro
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...