Jump to content

Knux - Wysoki Koszt Badań

Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

Czy ilości zasobów jakie są potrzebne do uruchomienia projektu w laboratorium są faktycznie takie duże, czy to jakiś bug? Jeżeli to rzeczywiście wymaga (klan cienia) 30x Tellur, 60k Kriotyk i 30k Polimeru, to chyba DE lekko tym razem pojechało? ;P

Nie piszcie tylko gdzie to zdobyć, bo nie o to mi chodzi, zresztą mam wystarczająco zasobów nie na takie projekty, ale chodzi o zasady.

Edited by Dr_Someone

Jestem w dużym klanie księżycowym i też jestem przerażony. 2 miliony Cryotyku chyba idzie nam najwolniej, mimo wszystko. Prawie nikt nie robił u nas misji na Ziemii. Tym bardziej, że mamy chyba tylko cztery czy pięć osób, łącznie ze mną, które w ogóle dbają o to, aby klan rozwijać...

No i to jest właśnie kolejny problem! Poza absurdalnie dużymi (i ciągle coraz wyższymi) kosztami projektów, dochodzi jeszcze polityka DE, dotycząca rang poszczególnych klanów. Przyjmiesz członków, klan awansuje i drastycznie wzrasta koszt projektów. Potem okaże się, że tak jak u mnie - o rozwój klanu dbam tylko ja z przyjacielem. Ale nawet jak powyrzucamy nieaktywnych członków, to do poprzedniej (niższej) rangi klan powrócić już nie może, i co za tym idzie koszty projektów pozostają na wysokim poziomie.

@Yellow 1994 - i jak w tym kontekście wygląda "rzadkość" zasobów, jeżeli musi je dostarczyć tylko dwóch graczy?

Nie podoba mi się to, a zapewne nie tylko mnie.

Nie, nie tylko tobie.

W teorji wymagania nie są takie straszne. Problemy zaczynają się gdy w klanie jest aktywnych tylko kilka osób lub większość idzie na łatwiznę i czeka na "gotowca".

U mnie też aktywnie grają tylko dwie osoby kolejne 2 lub max 3 okazjonalnie. Powyrzucaliśmy nieaktywnych ale to wcale nie rozwiązuje problemu. DE powinna co jakiś czas (np co większy update) przeprowadzać przeskalowanie wielkości klanów.

Zęby nie robić offtopu. Darujemy sobie tą broń. Statystyki aż takie dobre nie są. Wystarcza mi w zupełności mój centaur.  Może gdyby brakowało mi trochę expa do kolejnego MR.

Edited by peger

Głos do przeróbki wymaganych zasobów do stworzenia Knux, został podany – od mojej strony.

Polityka obniżania rang klanów, jest kierowana zachłannością wodzów klanowych, którzy, np. rekrutują członków, aby szybciej podbić listę liderów, i potem od razu usuwają „niezaangażowanych” graczy. Albo tworzą masywna ilość pseudo-sojuszy = fun. 

Głos do przeróbki wymaganych zasobów do stworzenia Knux, został podany – od mojej strony.

Polityka obniżania rang klanów, jest kierowana zachłannością wodzów klanowych, którzy, np. rekrutują członków, aby szybciej podbić listę liderów, i potem od razu usuwają „niezaangażowanych” graczy. Albo tworzą masywna ilość pseudo-sojuszy = fun. 

Co do klanow, raczej wszystkie klany wymieraja i sa wrecz puste... Starsi gracze opuszczaja WF i wlasciciele musza szukac nowych graczy.

Thus polityka obnizania rang klanow - jest kirowana ze klan kiedys byl o wiele wiekszy, a dzis moze 5 osob jest atywne.

12h oczekiwania żeby móc odczekać 24h.

Tyle co nic. Na Equinoxa trzeba było prawie tydzień czekać i nikt nie płakał.

Od MR20 dzieli mnie 1204XP, przegapiłem Gorgon Wraith bo byłem zbanowany :)

Pali się.

A czyja to wina, że byłeś zbanowany. Miej pretensje tylko do siebie.

Jak Ci się pali to dzwoń po straż pożarną;).