Jump to content

Nieograniczona Twórczość


[DE]Tomasz

Recommended Posts

Witamy w dziale forum poświęconym szeroko pojętej twórczości Fanów Warframe.
 

Projekty możecie załączać poniżej, lub śmiało otworzyć nowy temat w tym dziale.

Co może się tu znaleźć?

• Projekty i pomysły nowych Warframe
• Projekty i pomysły na nowe broni
• Pomysły na nowych wrogów w grze
• Pomysły nowych lokacji i map,
• Wasze buildy do broni i do Warframe,
• itp, itd.

Gwarancji na to żadnej nie dostaniecie, czy się kiedykolwiek znajdą w grze ;)
Niemniej możecie się tu dzielić waszą twórczością.

Zasady :

Kultura osobista - czyli żadnych wojen, przekleństw i "osobistych wycieczek", to są pomysły innych graczy, niekoniecznie muszą się podobać, ale wysławiajmy się w cywilizowany sposób, trzymajmy się raz zaczętego tematu - czyli bez zbędnego spamu,

Odnośnie buildów WF i broni - proponujemy dodać zrzut ekranu (w tym celu strony takie jak imgur są pomocne, dodatkowo po przesłaniu pliku otrzymujesz gotowy BBCode z adresem obrazka, gotowy do umieszczenia na stronie) i opis, do jakiego stylu gry dany build jest dobry.

Mój Przykład


Nazwa Budowy: Natężona Równowaga
Postać: Oberon
Ilość Form: 2

Opis: augmentacja specyficznie stworzona, aby wykorzystać pasywną Moc Rozliczenia: Jeśli Rozliczenie zabije wroga, moc daje 50% szansy na generowanie Kuli Życia (maks. raga mocy).

Połączenie Równowagi z modem Intensyfikacja zwiększa skuteczność mocy Rozliczenia, co powoduje, że każda zabita grupa generuje kilka kul życia. Jeśli Oberon jest zraniony, generowane kule życia automatycznie oddadzą mu energię mocy zamiast życia (dzięki Równowadze).

GoAghqG.jpg

Jak to działa?

Daj wrogom zranić Oberona > użyj Rozliczenie > podnieś upuszczone kule życia, które natychmiast odnowią ci energię mocy > powtórz –

Notka: dla bardziej odważnych, oprócz Wigoru budowa nie ma miejsca na Przekierowanie/modyfikację tarcz. Oberon zawsze musi dostać trochę po bródce, aby uaktywnić wyzysk Równowagi.

Dodatkowe bajery: Szał przekształca obrażenia w energię; Trzeźwe Myślenie automatycznie pobiera energię, aby zatrzymać zabójcze obrażenia.

Zmaksowany Wzmacniacz Karabinu daje +8 Pojemności.

Styl grania: Szpanerski



Nie zapomnijcie ‘pochwalić’ tematy które przypadły wam do gustu. Ikona z zieloną strzałką „Vote this post up”.

Puśćcie wodze fanatzji i bawcie się dobrze ;)
Pozdrawiamy, Tenno

Link to comment
Share on other sites

Wait...Wha-What!?

 

Czy ten Szał i Trzeźwe Myślenie ma 10 rang? To zmiana która nastąpiła gdy mnie nie było, czy coś z DevBuilda?

 

PS. Mind Blown #2

 

Widziałem już te fanarty (Biot i Kapros), ale nie zwróciłem uwagi na autora ^^

 

Uwielbiam Kaprosa (ten magazynek), z jakiegoś powodu lubię projectile'owe shotguny (Drakgoon to jedna z moich ulubionych broni)

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że mamy taki własny kącik na buildy i koncepty. A tych r10 modów to się jakoś podejrzanie dużo ostatnio zaczęło robić, jakiś czas temu widziałem r10 multishot dla broni głównej....  czyżby pracownicy sobie dorabiali platynę sprzedając 'niewypuszczone' mody na boku? :P

Link to comment
Share on other sites

R100???!!! ty chcesz w karabinie rozrzut strzelby :p

 

Patrząc na to jak pompy z -102% firerate opróżniały cały magazynek naraz, więcej jak -100% celności może dać zerowy rozrzut i odrzut.

 

Heavy Caliber na R100 strzela do środka broni.

 

Poczulibyście się lepiej gdybym napisał np. R100 Serration?

Link to comment
Share on other sites

Z chęcią bym potestował kilka rzeczy (głównie pakowanie negatywnych wartości, DE balansuje na krawędzi w przypadku Saryn która ma jakieś 7.5% dury z odpowiednimi modami).

 

Prócz tego, co szanowny pan Tomasz sądzi o tych dwóch konceptach?

Wciąż też nie otrzymałem odpowiedzi co do pytania zadanego w tym samym poście.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko fajnie ale weź to wrzuć do oddzielnego topa, w końcu całe subforum mamy na takie rzeczy :P

 

zacytuje Tomasza:

 

Witamy w dziale forum poświęconym szeroko pojętej twórczości Fanów Warframe.

Możecie tu zamieszczać wszelkie pomysły, które chcielibyście aby znalazły się w grze.

Co może się tu znaleźć? 

Projekty i pomysły nowych Warframe

• Projekty i pomysły na nowe broni

• Pomysły na nowych wrogów w grze

• Pomysły nowych lokacji i map,

• Wasze buildy do broni i do Warframe,

• itp, itd.

 

 

Śmiem twierdzić że to tutaj jest Tak samo dobrym miejscem jak którekolwiek subforum.

 

Raczej wszyscy powiemy że możesz być z siebie dumny. Osobiście bardzo bym chciał z tobą popracować o Cyborgu. Mam podobnego ale twój jest dokładniejszy i ma więcej szczegółów. Liczę że przyjmiesz moją ofertę.

 

Przyjmuję z miłą chęcią  ;D 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...