Jump to content

Nieograniczona Twórczość


[DE]Tomasz

Recommended Posts

  • 3 months later...

Chciałbym też zauważyć, że Tomasz nieraz odpowiada na posty w tej sekcji forum, zazwyczaj wyrażając swoje uznanie dla twórczości. Chyba jeszcze nie odpowiedział na żaden projekt frame'a ale to akurat jest zrozumiałe.

warframe może nie - ale broni już tak ^^

https://forums.warframe.com/index.php?/topic/536034-can-we-get-a-gatling/?p=6026271

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie zaglądam w Projekty i Pomysły Fanów, ten ot temat jest bardziej zaproszeniem do dzielenia się twórczymi wybrykami wyobraźni.  

Czekam także cierpliwe na jakieś prace artystyczne od polskich graczy.

 

Plastyka jest chyba nadal  uczona w Polsce?  0.0 

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie zaglądam w Projekty i Pomysły Fanów, ten ot temat jest bardziej zaproszeniem do dzielenia się twórczymi wybrykami wyobraźni.

Czekam także cierpliwe na jakieś prace artystyczne od polskich graczy.

Plastyka jest chyba nadal uczona w Polsce? 0.0

plastyka jest dalej ale na zasadzie "nie ma talentu, nie ma ocen" lub "przyniescie to, to, to i to" oczywiscie każde 'to' kosztuje a raz użyje wiec wiesz
Link to comment
Share on other sites

plastyka jest dalej ale na zasadzie "nie ma talentu, nie ma ocen" lub "przyniescie to, to, to i to" oczywiscie każde 'to' kosztuje a raz użyje wiec wiesz

 

Ech, szkoda. Ja za moich czasów podchodziłem do nauczyciela/nauczycielki na początku semestru z pytaniem: „Szanowny wychowawco, czy mogę tworzyć cokolwiek mi przyjdzie do głowy?”

 

Jeśli odpowiedź była ‘tak’ to byłem w klasie obecny. Jeśli ‘nie’ można było mnie znaleźć w siłowni lub na korcie basketball.   

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sensu żeby zakładać temat dla tak małej rzeczy, ale chciałbym, żeby DE dorobiło timery dla dwóch zdolności:

- Molecular Prime - przy max duration "fala" dociera daleko i często już jej nie widać i nie wiadomo czy jeszcze działa czy nie. Chodzi mi tylko o czas istnienia samej fali, a nie efektu fali.

- Radial Disarm z modem Irradiating Disarm - timer pokazywałby czas do końca radiacji z ostatniego użycia zdolności (analogicznie do Chaosu Nyx'a)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Hej przeglądałem internet i znalazłem naprawdę nietypową broń tak nietypową że mogłaby pasować do warframe Nazywa się "Miecz Urumi"

Miecz urumi połączenia miecza i bicza. (po więcej informacji na temat broni zapraszam do google "szukanie nie boli")

Jeśli jeszcze nie zastanawialiście się to jest już odpowiednia pora tylko się zastanówcie Excalibur który szatkuje zastępy grennier w stylu zabójczej baleriny.

 

To byłoby piękne.

Link to comment
Share on other sites

Hej przeglądałem internet i znalazłem naprawdę nietypową broń tak nietypową że mogłaby pasować do warframe Nazywa się "Miecz Urumi"

Miecz urumi połączenia miecza i bicza. (po więcej informacji na temat broni zapraszam do google "szukanie nie boli")

Jeśli jeszcze nie zastanawialiście się to jest już odpowiednia pora tylko się zastanówcie Excalibur który szatkuje zastępy grennier w stylu zabójczej baleriny.

 

To byłoby piękne.

Nie wiem ile grasz, ale przecież jest typ broni Whip & Blade.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem ile grasz, ale przecież jest typ broni Whip & Blade.

Mios i Lacera. Oba są w dojo. Mios w labo biologicznym a lacera w labie tenno. Lacera może mieć 100% statusu (ale jest wolna) A mios jest trochę więcej obrażeń i dobry pod berserker i same crity. Dodać jeszcze te nowe mody eventowe :D.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nazwa: Entar <nazwę można zmienić>
Płeć: Warframe o wyglądzie męskim
__________________
Statystyki:
- życie 220
- tarcze 50
- pancerz 225
- energia 125
- szybkość sprintu 0,9
__________________
Opis postaci:
Rzadko spotykany warframe ze względu na naturalny kamuflaż, dzięki któremu wygląda jak drzewo. Włada on całą
naturą, zarówno florą jak i fauną, którą wykorzystuje podczas walki. Krążą o nim plotki, że pochodzi od
mitycznego stworzenia - enta.
__________________
Wygląd:
<Niestety nie jestem uzdolniony artystycznie>
Entar przypomina z wyglądu żywe drzewo. Jest wysokości Oberona i posiada liczne gałęzie na głowie podobne do
"rogów" Oberona, tyle że z liśćmi. Jego ciało jest pokryte koro-podobnym pancerzem. Jego kończyny są gróbe i mocne.
__________________
Skille:
1 - Wystrzeliwyje w stronę wroga kilka nasion, które porastają cel, unieruchamiając go i zadając mu obrażenia
(efekt czasowy)
2 - Przyzywa 2-3 dzikie kubrowy, które walczą po stronie gracza (3 kubrowy byłyby dostępne od 2 lvl tego skilla)
3 - Tworzy wokół gracza cierniową zagrodę (coś na wzór Fire Blast) która zadaje po kontakcie z wrogiem obrażenia
ze statusem do toksyny (bądź tnącymi)
4 - Przywołuje kwaśny deszcz (spory zasięg opadów), który rozpuszcza wrogów i ma szansę (tak z 15-20 %) na
uszkodzenie ich broni palnej (Skill wysysa energię gracza)
__________________
Postać może także być w formie żeńskiej, ale wyglądałaby bardziej jak nimfa czy wiła, miałaby mniejszy pancerz ale lepszy sprint i nazywałaby się nieco inaczej. To tylko taki mój koncept, ale myślę, że w Warframe zawsze brakowało takiego typowego warframe przyrodniczego (panującego nad naturą).

 

by Althist

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Althist said:

Nazwa: Entar <nazwę można zmienić>
Płeć: Warframe o wyglądzie męskim
__________________
Statystyki:
- życie 220
- tarcze 50
- pancerz 225
- energia 125
- szybkość sprintu 0,9
__________________
Opis postaci:
Rzadko spotykany warframe ze względu na naturalny kamuflaż, dzięki któremu wygląda jak drzewo. Włada on całą
naturą, zarówno florą jak o fauną, którą wykorzystuje podczas walki. Krążą o nim plotki, że pochodzi od
mitycznego stworzenia - enta.
__________________
Wygląd:
<Niestety nie jestem uzdolniony artystycznie>
Entar przypomina z wyglądu żywe drzewo. Jest wysokości Oberona i posiada liczne gałęzie na głowie podobne do
"rogów" Oberona. Jego ciało jest pokryte koro-podobnym pancerzem. Jego kończyny są gróbe i mocne.
__________________
Skille:
1 - Wystrzeliwyje w stronę wroga kilka nasion, które porastają cel, unieruchamiając go i zadając mu obrażenia
(efekt czasowy)
2 - Przyzywa 2-3 dzikie kubrowy, które walczą po stronie gracza (3 kubrowy byłyby dostępne od 2 lvl tego skilla)
3 - Tworzy wokół gracza cierniową zagrodę (coś na wzór Fire Blast) która zadaje po kontakcie z wrogiem obrażenia
ze statusem do toksyny (bądź tnącymi)
4 - Przywołuje kwaśny deszcz (spory zasięg opadów), który rozpuszcza wrogów i ma szansę (tak z 15-20 %) na
uszkodzenie ich broni palnej (Skill wysysa energię gracza)
__________________
Postać może także być w formie żeńskiej, ale wyglądałaby bardziej jak nimfa czy wiła, miałaby mniejszy pancerz ale lepszy sprint i nazywałaby się nieco inaczej. To tylko taki mój koncept, ale myślę, że w Warframe zawsze brakowało takiego typowego warframe przyrodniczego (panującego nad naturą).

 

by Althist

i-am-groot-1.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

JA mam wielką prośbę o usprawnienie gry o małą aczkolwiek przydatną funkcję.
Chodzi o układanie modów w build, gdzie bez funkcji kopiowania istniejącego buildu jest to bardzo czasochłonne.

Załączam obrazek  w załączniku, żeby lepiej oddać pomysł:

warframeco.jpg

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałem sobie TennoCon Live i padło tam pytanie o rework Bladestorma.
Osobiście wpadłem na pomysł, by może dodać do skakania QTE?
Nie będzie wtedy to "click 4 2 win" tylko już coś bardzie zaawansowanego i ciekawszego.

EDIT:
Ha, teraz wymyśliłem jeszcze lepiej.
Czas trwania wpływałby na czas reakcji na kliknięcie.
Sama umiejętność mogła by trwać zależnie od energii.
A podczas trwania 4 dodało by się jakieś slowmo by fajnie wyglądało.
A 3 zmieniało by się cele.
"Stare" klony działały by równocześnie tak jak Ash, ale na innych celach dobierając je losowo(z priorytetem na starożytnych :P)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...