Jump to content

Chińska Syndana

AstroLord
 Share

Recommended Posts

Mi to wygląda na fake

Mnie to wygląda na painta

Czy to nadal Paint? Chociaż nadal wygląda jak Fake - za kolorowy no chyba że mirage taka szara a Oświetlenie wnętrza Pustki nie oddziałuje. ps gdyby to była syndana z kapturem chciałbym żeby można było ją zrobić z kapturem lub bez.ujddOS0.jpg

Edited by AstroLord

Jak to wprowadzą to znowu wleci trochę $ za platynki, świetnie wygląda

Jakby prześwitywało przez rogi oberona to nawet bym to wytrzymał ;D

Fajnie by było gdyby takie coś dodali w upade 18 :D

piekna :) Napewno trafi do nas tez za jakis czas. Napewno bedzie dobrze sie ja nosilo do "lysych" framow jak mag :)

Ale przyznajcie

Gość się postarał. Brakuje nam kaptura Jedi. Wszyscy tego chcemy. A wiadomo że po błyszczącej pelerynie superbohatera brakuje tylko Kaptura jedi.

Albo chociażby takiej bluzy

new_nyx_outfit_by_monsterz2-d7w1o28.png

Np Dali kiedyś wąsy z jakiejś specjalnej okazji.

Edited by AstroLord

No właśnie gdzie znaleźć te pliki jak ich użyć? Główkuje nad tym od miesiąca :/. Chciałbym odczytać z tamtąd jakieś nowości np następny Prime. Pamiętam jakiś filmik gdzie ktoś pokazywał że volt p i odonata p będzie następna. Lubię spoilery co do zawartości ale nie co do lore np z questów.

Edited by AstroLord

fajnie jakby zrobili szaliki w stylu umbry do kazdego warframe-a :)

Tak i za chwilę się okazuję że szalik jest tylko do zakupu prime accesa umbry i kicha jak dla mnie. Ps lubię szaliki cenię swoją Yomo Edited by AstroLord

No właśnie gdzie znaleźć te pliki jak ich użyć? Główkuje nad tym od miesiąca :/. Chciałbym odczytać z tamtąd jakieś nowości np następny Prime. Pamiętam jakiś filmik gdzie ktoś pokazywał że volt p i odonata p będzie następna. Lubię spoilery co do zawartości ale nie co do lore np z questów.

Jeśli się tym interesujesz jest banalny sposób w folderze z grą jest plik tekstowy "CachePlan" odczytujesz go wciskasz Ctrl+F i wpisujesz hasło np. NikanaPrime i znajdze tam czasem ciekawe rzeczy ja już znalazłem np. Prisma Orthosa i Ekstraktor

Jeśli się tym interesujesz jest banalny sposób w folderze z grą jest plik tekstowy "CachePlan" odczytujesz go wciskasz Ctrl+F i wpisujesz hasło np. NikanaPrime i znajdze tam czasem ciekawe rzeczy ja już znalazłem np. Prisma Orthosa i Ekstraktor

A czy to jest konieczne aby wpisywać? Nie mogę np czytać i przewijać sobię w dół. Ps ja na tego prisna ekstraktora czekam już pół roku na wiki jest wzmianka o nim (chyba).

Edited by AstroLord

Dzięki... właśnie znalazłem Umbra Badge... ehh (Może zaległy event z U17 ;D, albo przyszły z U18)

Edited by ElitarnyDuch

Panowie nie promujcie mi tu data miningu -_-'

Poza tym Sheldon ponoć dodał kilka rzeczy specjalnie aby trollować tych co grzebią, także nie wiadomo co będzie, dopóki nie wyjdzie.

Ach i : trzymajcie się tematyki ;)

stay-on-target-gif.gif

Edited by tocorro

Primed Streamline był żartem. Ludzie do dzisiaj wpisują go w listy jako potencjalny przedmiot Baro.

Podczas ostatniego Devstreamu na panelu misji w Lisecie widać event/alarm taktyczny ze schematem Snipetrona, więc na pewno pracują na swojej wersji gry. Wszystkie znalezione rzeczy w plikach gry to po prostu Placeholdery.

Edited by MrDar1o