Jump to content

Jaką Zbroją Warframe Powinieneś Grać?


AstroLord
 Share

Recommended Posts

Wybrałem wszystko to gdybym nie wiedział nic o warframe: Wyszedł mi Ash.
Loki do mojego stylu gry lepszy ale dobra xD.

W tej grze nie da się skradać, skradanie w tej grze to bujda, za dużo jest też przeciwników w tej grze więc więc łuki i snajperki NIE.
Mój ulubiony styl gry do Warframe się nie nadaje.

Znając wszystko w grze i od samego początku jak zobaczyłem filmik to favourite jest Frost.
1.Frost
2.Trinity
3.Loki

Ulubiony loadout:
Frost Prime (Lód : D ulubiony żywioł, spowalnianie, zamrażanie, i obrona przez snow globe można postawić 4 więc możliwości są wykorzystania. Lód jest pod support a tutaj damage robią bronie a nie umiejętności, bo umiejętności robią zbyt mały damage)
Tonkor (Obrażenia na obszar i to nie mały, na pojedyńczych potężnych przeciwników też dobre, czasami trudno nim trafić ale poto mam frosto, zamrożenie lub spowolnienie = łatwy cel)
Atomos (Szybkie zabijanie grupowo słabych przeciwników, biegne i spalam wszystkich)
Scindo Prime (Dwuręczny topór, jedna z ulubionych typów broni, dzięki Tempo Royale mogę łatwo powalać przeciwników w trakcie wykonywania ciosów, a dzięki berserkerowi ta broń nie jest w cale taka wolna)


Co o tym wszystkim sądzę. yyy pierwsze pytanie jest jakaś różnica? XD
Wybierz broń palną, brakuje miniganów.
Wybierz broń, lubie dwuręczne topory, 2 topory albo sztylety. Niema takiej opcji XD ale sztylety też słabe w tej grze, tylko bronie heavy melee.
Wybierz moc, móc zabić wrogów... troche to bezsensu.

Kolega wybrał Moc: Siła, i bronie młot.
wyszedł mu Volt, przecież volt jest słaby. on niema siły, on jest szybki. a jego skille są słabe.

Edited by SignOfTheTaurus
Link to comment
Share on other sites

Wybrałem wszystko to gdybym nie wiedział nic o warframe: Wyszedł mi Ash.

Loki do mojego stylu gry lepszy ale dobra xD.

W tej grze nie da się skradać, skradanie w tej grze to bujda, za dużo jest też przeciwników w tej grze więc więc łuki i snajperki NIE.

Mój ulubiony styl gry do Warframe się nie nadaje.

Ja się przynajmniej staram. długo mi to zajeło i czekam na odpowiedzi innych.

PS ja używam łuków i snajperek wiesz? Ten moment gdy zdejmujesz bombarda jednym strzałem a reszte tych których duża ilość jest bronią białą niszczę.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Ja się przynajmniej staram. długo mi to zajeło i czekam na odpowiedzi innych.

PS ja używam łuków i snajperek wiesz? Ten moment gdy zdejmujesz bombarda jednym strzałem a reszte tych których duża ilość jest bronią białą niszczę.

No właśnie moim zdaniem problemem jest to że broń biała jest słaba w tej grze w porównaniu do palnej. Czekam na charge ataki, i nerf multishot, mam nadzieje że to coś zmieni.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie moim zdaniem problemem jest to że broń biała jest słaba w tej grze w porównaniu do palnej. Czekam na charge ataki, i nerf multishot, mam nadzieje że to coś zmieni.

Nie przesadzaj nie jest aż tak źle - za dużo csa i oczywiste że ludzie grają tylko palną. Trzymać się tematu.

Powtarzam tenno trzymaj się tematu

Link to comment
Share on other sites

Kolega wybrał Moc: Siła, i bronie młot.

wyszedł mu Volt, przecież volt jest słaby. on niema siły, on jest szybki. a jego skille są słabe.

Samo to że wybrał siła i młot nie sprawia że pojawi mu się rhino lub chroma pewnie reszta cech jakie wybrał przeważyła o wyborzę. I nadal sam test wiedziałem że nikomu nie wyjdzie frame którego lubi naj.

Link to comment
Share on other sites

Nyx. Wynik nie mija się zbytnio z prawdą.

 

 

EDIT:

W tej grze nie da się skradać, skradanie w tej grze to bujda,
 

Da się tylko trzeba grać Solo.

 

 

No właśnie moim zdaniem problemem jest to że broń biała jest słaba w tej grze w porównaniu do palnej.

Nie przesadzaj. Nie jest tak źle mój Loki świetnie daje sobie radę z samym mele tak samo i Excalibur z Radiant Finish.

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

Skisłem.

Ja też. Ja nadal uważam za lepszy wybór (dla mnie) volta na startera nawet gdybym zaczął grać po tym reworku excala. On jest potężny pod względem obrażeń. A to że zrobiłeś sobie max wydajność i śmigasz excalem nie znaczy że inni też mogą. Jedyne pod czym się zgadzam że jest błędem excal-225 armor mag-usseles 50 armor i volt dobre moce świetny design 15 armor.

DE ma RNG w głowach. Podobno jest prowadzony rework nad 4 framami w tym voltem ale mag potrzebuję pomocy. http://i.imgur.com/nJZxFBC.png

Link to comment
Share on other sites

Nyx. Wynik nie mija się zbytnio z prawdą.

 

 

EDIT:

Da się tylko trzeba grać Solo.

 

 

Nie przesadzaj. Nie jest tak źle mój Loki świetnie daje sobie radę z samym mele tak samo i Excalibur z Radiant Finish.

No właśnie, tylko oni. Loki jak i Ash niewidzialność 4x damage.  Excalibur jeszcze lepiej. Na dodatek Exalted Blade jest OP.

 

Link to comment
Share on other sites

To kiśnij dalej. Overlord na 50 level przeciwnikach. zjedziesz może 1/10 życia. Także kiśnij dalej : )

No to możesz se go nie lubić bo o gustach się nie dyskutuję ale mój volt prime nie jest na survy czy defense wysokopoziomowe tylko po to by przejść szybko misję przebiec między nimi i wykonać robotę. A słyszałeś kiedyś o terminie "corrupted mody"? Może w tym leży twój problem z nim?

Ja nadal czekam na pozytywne komentarze bo powoli myślę bezsensu było marnować mój czas na ten test. :P

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

To kiśnij dalej. Overlord na 50 level przeciwnikach. zjedziesz może 1/10 życia. Także kiśnij dalej : )

Wiesz, że Overload to nie jedyny jego skill, nie? Volt zrobiony pod speeda może "słabą" bronią białą bez problemu solować Dark Sectory na Eris przez 45 minut, Volt Prime z Arcane Guardianem i zmaxowanym Armorem jest jeszcze lepszy, imo najlepszy frame pod broń białą w grze. Jeśli wziąłbyś Scindo Prime to myślę, że godzinę byś bez padania na T3/T4 pociągnął

 

Przykład:

Link to comment
Share on other sites

No to możesz se go nie lubić bo o gustach się nie dyskutuję ale mój volt prime nie jest na survy czy defense wysokopoziomowe tylko po to by przejść szybko misję przebiec między nimi i wykonać robotę.

Gust gustem każdy woli co innego, ale zmieniłeś temat. Ja napisałem o jego sile skilli że on jest słaby z siłą skilli a ty o gustach.

Volt nie jest potężny. Możesz dodać Corrupted mod Blind Rage +99% power strength. Ale to nie znaczy że będzie potężny.

Jak dam Blind Rage do Chromy czy Excalibura to będą oni nadal 5-10x potęzniejsi od Volta z tym modem.

Z tym co napisałeś, to jak dodam do Lokiego Blind rage maxed to będzie on potężny?

Nie napisałem tego żeby ciebie zdenerwować tylko pisze jak jest.

Link to comment
Share on other sites

Nie napisałem tego żeby ciebie zdenerwować tylko pisze jak jest.

Ale tak nie jest.

Potęga Warframe'a nie musi oznaczać ilości zainstalowanych modów na siłę skilli. Potwierdziłeś to dając przykład z Lokim.

 

Możesz dodać Corrupted mod Blind Rage +99% power strength. Ale to nie znaczy że będzie potężny.

Będzie, bo zwiększy się bonus do prędkości w trzecim skillu, który jest chyba podstawą Volta.

Edited by [DE]Danielle
Removed hidden post
Link to comment
Share on other sites

Ten test jest niestety źle skonstruowany. 

 

I tak najlepiej odpowiedzieć sobie samodzielnie, wedle gustu, jakim rodzajem postaci gra się nam najlepiej.

 

Ja szybko przekonałem się, że Warframe jest taką grą, iż nie za bardzo ma znaczenie przywiązywanie się do jednej postaci. Tu nie o to chodzi. Lepiej być elastycznym i mieć ich więcej, by w każdej sytuacji można było dopasować się do drużyny. Te cztery umiejętności na każdy WF, to tyle co nic, więc nie trzeba zbyt długo przyzwyczajać się do sposobu gry danym WF. To nie to, co wybranie jednej klasy postaci z całą gamą umiejętności i dopasowaniem określonego buildu czy profesji...

Tym bardziej, że sporo frejmów jest niejako hybrydą i ich umiejętności nie są stricte związane z jednym rodzajem profesji.

 

Zazwyczaj w grach wybieram wojownika, lub wojownika/maga. Tutaj mam sentyment do Excalibura, może dlatego, że jest Jedi i ma ten świetlisty mieczyk i blinda, więc przypomina mi trochę bitewnego maga? Na pewno do mojego stylu gry pasowałby Rhino czy Valkyr, lub Volt, lecz potencjał tych WF jest w tej grze znikomy. Nie pasują one za bardzo do konfiguracji drużyny.

Z tego powodu mam sześć WF: Excalibur, Frost, Trinity, Nova, Nekros, Loki i gram tym WF, który akurat jest potrzebny w drużynie.

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem że jest źle skonstruowany bo to mój pierwszy test na tej stronie (ostatni jak narazie) i nie wiedziałem jak to działa poza tym dałem wszystkich 24 framy i jestem dumny z tego. (spodziewałem się że większość zacznie ryczeć że nie wyszedł ich ulubiony). Tak jestem elastyczny mam kilku framów. I to tyle.

Link to comment
Share on other sites

Jak rhino nie jest przydatny w drużynie (ale i tak jest słaby) to ja jestem Prezydentem Stanów Zjednoczonych z saint rów. Buff do dmg nie przydatny?

Bitewny mag to PALLADYN.

Tutaj można grać 1 postacią i mieć fun. Kumpel np. grał tylko męskimi Warframe bo tak.

Według mnie test jak na tą stronę jest dobry (rozwiąż na niej inne i powiedz że nie)

Generalnie jako test to tak sobie zrobiony... Ale ta strona...

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Ja wiem że jest źle skonstruowany bo to mój pierwszy test na tej stronie (ostatni jak narazie) i nie wiedziałem jak to działa poza tym dałem wszystkich 24 framy i jestem dumny z tego. (spodziewałem się że większość zacznie ryczeć że nie wyszedł ich ulubiony). Tak jestem elastyczny mam kilku framów. I to tyle.

 

Wątpię, by debiut był tutaj głównym powodem tego, że test jest, cóż, źle skonstruowany. Uwagi odnośnie ilości frejmów też nie rozumiem.

Mam jednak nadzieję, że ewentualny następny dobrze przemyślisz. To rozrywka, lecz mimo wszystko prezentowanie baboli zawsze pozostawia niezbyt przyjemne wrażenie. :P 

Link to comment
Share on other sites

Ja na wyzszych poziomach uzywam overlord-a nie z mysla, ze ubije wszystkich, bo to malo im da obrazen, ale ze strech mozesz sparalizowac na chwile wszystkie moby na mapie, dzieki czemu masz chwile przeladowac bron, naladowac troche tarcze i np zwiekszyc dystans...

No wreszcie ktoś kto gada po ludzku. Używam tak samo.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...