Jump to content

Korzystaliście Z Tego?


kxerx
 Share

Recommended Posts

Siema korzystaliście z tego bo chcę dostać klucz i muszę im podać numer telefonu wszystko dobrze tylko czy odrazu wolno zrezygnowac bo piszą że będa 3 razy w tygodniu wysyłać sms o cenie 6,15 zł od wysłania mi tego sms wiem pisze że wolno zrezygnować i koniec

Sry za spam D:

1.Nazwa Usługi

2.Komenda aktywująca Usługę

3.Numer specjalny dla celów zamawiania i deaktywowania Usługi

4.Komenda deaktywująca Usługę

 


 

 

Yuppipupp

TOP

60516

STOP TOP

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie czytałem do końca tego wszystkiego.

Odradzam znając życie będziesz otrzymywał co jakiś czas odpłatne wiadomości a i tak pewnie nic nie dostaniesz. Pewnikiem to jakaś ściema nastawiona na wyciąganie kasy od naiwnych frajerów.

Taniej i bezpieczniej wyjdzie kupić Ci platynę.

Chyba, że chcesz koniecznie kombinować to kup jakąś tanią startówkę, puść SMSa i wywal kartę.

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie czytałem do końca tego wszystkiego. Odradzam znając życie będziesz otrzymywał co jakiś czas odpłatne wiadomości a i tak pewnie nic nie dostaniesz. Pewnikiem to jakaś ściema nastawiona na wyciąganie kasy od naiwnych frajerów. Taniej i bezpieczniej wyjdzie kupić Ci platynę. Chyba, że chcesz koniecznie kombinować to kup jakąś tanią startówkę, puść SMSa i wywal kartę.

Ale tu nie chodzi o platyne tylo konkurs wota :D mam do wybrania czoł który chce i jak naciskam mam wybrać trzy opcje samo wygląda już podejrzanie ale  już mam 22 pkt :D a to jest za kilk na link i chcę to wykorzystać a tam piszą że wolno wyłączyć opcje odrazu żeby nie przysyłali tylko chcę wiedzieć czy to bezpieczne. Wybrałem sirotkową opcje i jest tam to http://web.yuppipuppy.com/PL/1289265617?trackid=1133917046&transaction_id=1022aa67693bcfdd4331bee23039fd&affiliateid=1566&sii=686&sik=pl-3ih0&soi=1080 a to jest ten ich regulamin http://web.yuppipuppy.com/PL/support/terms gdzie pisze że wolno zrezygnować pisząc komende tam jest podana i na jaki numer3e7b4de0d9526.png

Link to comment
Share on other sites

Ja p******lę! Czy naprawdę naiwnych sieją? Bo myślałem, że sami się rodzą...

Wydaję mi się czy każdy człowiek (poza twoją boską osobą) jest gorsza i nie może się pomylić(jak ty oczywiście się niemylisz) czy po prostu wyładowujesz tu swój dzienny stres? Powiedz jestem ciekaw.

PS nie wyzywaj mnie ZNOWU

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...