Jump to content

I'll Be Back ;)


Goblin_Wizard
 Share

Recommended Posts

Witam ponownie po dłuższej przerwie. :D

 

Wpadłem głównie dlatego, że mi się szkoda zrobiło Twin Viperów co mi ich zawsze brakowało do kolekcji więc pomyślałem "dlaczego miały by się zmarnować?". Widzę też, że się sporo pozmieniało. Szczególnie nowa mechanika poruszania się i wszechobecne, mocno irytujące nullifier'y (jak kończyłem w v15 to dopiero zaczynali je dodawać). Do tego ustawienia klawiatury mi wywiało więc ledwo się doczołgałem do końca tego dzisiejszego survivalca na Plutonie. No ale nie ważne jak, ważne za zaliczone i Vipery mi dali. Pewnie też w innych miejscach jest sporo zmian. Zauważyłem nowy slot we frejmach, jakieś dodatki do hełmów, misje, nowe frakcje dla których można pracować, itd.. Znowu będę musiał obczajać co, gdzie, jak i dlaczego nie działa tak jak kiedyś. Mam nadzieję, ze może chociaż grind jest nieco mniej uciążliwy niż to było wcześniej. No cóż, czas pokaże.

 

Jakie są aktualne uber bronie i frejmy? Które z nowych gadżetów zaginają czasoprzestrzeń? Na coś warto szczególnie zwrócić uwagę? Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Link to comment
Share on other sites

I'll be back czy I'm back?

 

Witamy z powrotem, zapnij pasy, bo te zmiany, których doświadczasz to dopiero początek przed prawdziwym show!

 

Jakie są aktualne uber bronie i frejmy? Które z nowych gadżetów zaginają czasoprzestrzeń? Na coś warto szczególnie zwrócić uwagę? Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

 

Po tak długiej przerwie zaskoczą cię niektóre odpowiedzi :P

 

Uber bronie i frejmy - Excalibur. Z jakimkolwiek melee, ale Excalibur.

Co zagina czasoprzestrzeń...? Remote observery! I horse-armory dla Kubrowów! :D A na serio to nieskończony skaner i legendarne (platynowe, primed) mody.

Na co zwracać uwagę -  wycofuje się (tymczasowo zapewne) zestawy prime, więc warto uważać co się sprzedaje i za ile. A tak bardzo dosłownie to zwracaj uwagę na zakamarki map, tam doszukasz się zreworkowanych srebrnych orokinowych kotków, teraz nazywają się Kuriami i można je zeskanować. Do wyboru jest tryb fun, albo ich szukasz albo znajdujesz przez przypadek, lub też tryb frajer, szukasz ich z pomocą poradników. Dodam jeszcze wciągający PvP mode i medaliony syndykatów i triale i w ogóle to życzę miłej eksploracji *-*

 

Dobrej zabawy!

Edited by Raniu
Link to comment
Share on other sites

I'll be back czy I'm back?

Na razie wróciłem na jedną misję. Dzisiaj może spróbuję znowu, ale że mam ostatnio mało wolnego czasu to nie wiem czy wrócę na dobre. Poza tym wierność oryginalnemu cytatowi zwyciężyła. :)

Witamy z powrotem, zapnij pasy, bo te zmiany, których doświadczasz to dopiero początek przed prawdziwym show!

Po tak długiej przerwie zaskoczą cię niektóre odpowiedzi :P

Uber bronie i frejmy - Excalibur. Z jakimkolwiek melee, ale Excalibur.

Co zagina czasoprzestrzeń...? Remote observery! I horse-armory dla Kubrowów! :D A na serio to nieskończony skaner i legendarne (platynowe, primed) mody.

Na co zwracać uwagę - wycofuje się (tymczasowo zapewne) zestawy prime, więc warto uważać co się sprzedaje i za ile. A tak bardzo dosłownie to zwracaj uwagę na zakamarki map, tam doszukasz się zreworkowanych srebrnych orokinowych kotków, teraz nazywają się Kuriami i można je zeskanować. Do wyboru jest tryb fun, albo ich szukasz albo znajdujesz przez przypadek, lub też tryb frajer, szukasz ich z pomocą poradników. Dodam jeszcze wciągający PvP mode i medaliony syndykatów i triale i w ogóle to życzę miłej eksploracji *-*

Dobrej zabawy!

Czy to skanowanie nowych kotków daje jakieś konkretne profity?

Zestawy prime wycofane? To co teraz wypada w Void jak nie ma schematów?

Co do PVP to nigdy nie byłem wielkim fanem, ale rzucę okiem na jakieś filmiki i zobaczę co tam wykombinowali.

Medaliony były zapowiadane właśnie jak kończyłem grać, ale triale to dla mnie zupełna nowość.

Hehe, Horse-armor to byłby fajny easter egg. Mogli by dać np. na Helloween. Remote observera nie łapie, ale to pewnie przez moje zapóźnienie.

Co do Excalibura to on zawsze był dosyć mocny. O ile pamiętam to miał tą przegiętą zdolność co oślepiała wszystkich w promieniu 50+ metrów i to za jakąś śmieszną ilość many. Wiem, że planowali go nerfić, ale potem już nim nie grałem. Ciekaw jestem czy moja ulubiona Saryn nadal ma zdolność "press 4 to nuke them all"?

Nice title and nice to see differences. Hi from Hungary!

Thanks man! I hope all the changes made game better. Especially, archwing missions which were totally repetitive and boring. Best wishes from Poland!

Link to comment
Share on other sites

Czy to skanowanie nowych kotków daje jakieś konkretne profity?

Zestawy prime wycofane? To co teraz wypada w Void jak nie ma schematów?

Co do PVP to nigdy nie byłem wielkim fanem, ale rzucę okiem na jakieś filmiki i zobaczę co tam wykombinowali.

Medaliony były zapowiadane właśnie jak kończyłem grać, ale triale to dla mnie zupełna nowość.

Hehe, Horse-armor to byłby fajny easter egg. Mogli by dać np. na Helloween. Remote observera nie łapie, ale to pewnie przez moje zapóźnienie.

Co do Excalibura to on zawsze był dosyć mocny. O ile pamiętam to miał tą przegiętą zdolność co oślepiała wszystkich w promieniu 50+ metrów i to za jakąś śmieszną ilość many. Wiem, że planowali go nerfić, ale potem już nim nie grałem. Ciekaw jestem czy moja ulubiona Saryn nadal ma zdolność "press 4 to nuke them all"?

 

Haloweenowy armor... give me ;D, pewnie dadzą ;D

Excalibura nerfią i boostują na zmianę... nie mogą utrzymać balansu...

Przedmioty z voidu są POWOLI wycofywane, obecnie Frost i Mag prime, boar prime, dakra, reaper i coś jeszcze... Na ten moment to tak co około 3 miesiące ;D

Zeskanowanie wszystkich Kurii daje ci taką fajną ozdobę na twój liset [Lepszego ss nie znalazłem w ciągu 3 minut ;D]

mrVJu0g.jpg

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Czy to skanowanie nowych kotków daje jakieś konkretne profity?

Zestawy prime wycofane? To co teraz wypada w Void jak nie ma schematów?

Co do PVP to nigdy nie byłem wielkim fanem, ale rzucę okiem na jakieś filmiki i zobaczę co tam wykombinowali.

Medaliony były zapowiadane właśnie jak kończyłem grać, ale triale to dla mnie zupełna nowość.

Hehe, Horse-armor to byłby fajny easter egg. Mogli by dać np. na Helloween. Remote observera nie łapie, ale to pewnie przez moje zapóźnienie.

Co do Excalibura to on zawsze był dosyć mocny. O ile pamiętam to miał tą przegiętą zdolność co oślepiała wszystkich w promieniu 50+ metrów i to za jakąś śmieszną ilość many. Wiem, że planowali go nerfić, ale potem już nim nie grałem. Ciekaw jestem czy moja ulubiona Saryn nadal ma zdolność "press 4 to nuke them all"?

 

Skanowanie kotków daje tylko satysfakcję i skrawek lore. Nic konkretnego.

Zestawy prime są stopniowo wycofywane równo z wprowadzanymi nowymi zestawami.

Triale to 4-8 osobowe trzyetapowe misje o niestandardowych zasadach.

A Excalibur dostał reworka. Jest trochę przeładowany, ale nawet gdyby go znerfili to gwarantuje całkiem niezłą zabawę :)

 

 

maxresdefault.jpg

 

Ej, ale to uczucie kiedy znajdujesz przez przypadek jest niezastąpione, haha! :D

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za info. W sumie jak tak popatrzyłem po nowych broniach to żadnych "must have" nie zauważyłem. No może te nowe granatniki (Tonkor i Kulstar) wyglądają ciekawie, a z fajnych rzeczy to Atomos bo przypomina mi mojego ulubionego Amprex'a. Jedyne co muszę sobie na pewno załatwić to Carrier Prime. Jeśli jednak pominąłem coś ważnego i użytecznego to dajcie znać.

Czy nerfili może w ciągu ostatnich dwóch wersji (16 i 17) Brakka, Mareloka i Amprexa (ich używałem najczęściej)? A może coś innego ważnego zmasakrowali?

Czy bronie do walki wręcz nadal mają jakikolwiek wpływ na nową mechanikę poruszania?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jednak pominąłem coś ważnego i użytecznego to dajcie znać. Czy nerfili może w ciągu ostatnich dwóch wersji (16 i 17) Brakka, Mareloka i Amprexa (ich używałem najczęściej)? A może coś innego ważnego zmasakrowali? Czy bronie do walki wręcz nadal mają jakikolwiek wpływ na nową mechanikę poruszania?

 

Amprex, Brakk i Marelok są nietknięte. Ale wraz z wprowadzeniem syndykatów, DE wprowadzili również ich własne bronie. Vaykor Marelok zdecydowanie stanowi upgrade Mareloka. Melee nie mają wpływu na ruch.

 

 

Jak brzmi ten skrawek? Cały skrawek.

 

Jak chcesz sobie zaspoilerować, to jestem pewien, że google ci odpowie. Ale uważam, że lepiej samemu odkryć :B

Link to comment
Share on other sites

Amprex, Brakk i Marelok są nietknięte. Ale wraz z wprowadzeniem syndykatów, DE wprowadzili również ich własne bronie. Vaykor Marelok zdecydowanie stanowi upgrade Mareloka. Melee nie mają wpływu na ruch.

Jak chcesz sobie zaspoilerować, to jestem pewien, że google ci odpowie. Ale uważam, że lepiej samemu odkryć :B

Zawsze mówisz tak że niesposób cie nie lubić. To pewnie przez ten różowy napis.

Link to comment
Share on other sites

Zawsze mówisz tak że niesposób cie nie lubić. To pewnie przez ten różowy napis.

Za pierwszym razem jak zobaczyłem jego odpowiedź to myślałem, że to admin albo chociaż mod, a wygląda na to, że on po prostu lubi różowy. :) Tak czy inaczej, już na pierwszy rzut oka widzisz z kim rozmawiasz.

Link to comment
Share on other sites

Kolor jest fioletowy :/

No, przynajmniej na ciemnym tle widać, że to nie jest róż...

A czy inny kolor dostałeś żeby podkreślić że masz wysoką rangę np jesteś DE(i nie można tego zmienić) czy można to zmienić ale tylko na fioletowy (dlatego nikt nie używa)?

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Czy nerfili może w ciągu ostatnich dwóch wersji (16 i 17) Brakka, Mareloka i Amprexa (ich używałem najczęściej)

Wszystko jest jak było, ale Brakka przewyższa Detron/Mara Detron (chyba, że używasz Brakka na dystansie melee, wtedy dalej jest najlepszą bronią boczną w grze), a Mareloka, Vaykor Malerok

 

Z broni syndykatowych to must have'm jest Synoid Simulor, Cernos Rakta i Sancti Tigris

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...