Jump to content

Trinity Prime ?


(PSN)linkin120289
 Share

Recommended Posts

Taką Trinty to bym mógł grać ;D, Na 100% będzie. Gracze płaczą że jej nie ma więc pewnie będzie ;D

 

#AstroLord zazwyczaj tydzień do dwóch między prime'ami ;D (czasami zwiastują nowy update - u17.5?)

Więc moglibyśmy dostać Trinity Prime w 17.4.5 w najgorszym wypadku :/.

wolę twoją wersję z U17.5. ale sądzę żę Prime będzie albo w wczśniejszym updacie lub póżniejszym czyli np 17.5.2 :P

Link to comment
Share on other sites

Co by nie było, ludzie i tak dostaną szajby i  będą dropić tego prima by następnie sprzedać jego części po kosmicznych cenach :]

A ile przeważnie kosztują wtedy te sety? 300-400P (mówię że bede chciał sprzedać nie kupić) A jakie bronie do tego? Ostatnio coś mało prime broni dostajemy Volt p+odonata p, ash p+carier p+vectis p, Trinity p+Sunika/huras P (słyszałem pogłoski o kubrowie prime i tylko te 2 wystąpiły)

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Pewnie już widzieliście to ale ja mam nadzieję że to będzie coś takiego.(no chyba że pozmieniają trochę hełm meridian i będzie inny).

63yfTZs.jpg

 

@Astro zdaje się, że kiedyś używałeś obrazka, który ja bym chętnie widział jako Trinity Prime :

the_war_fairy_by_novum1-d6vytmq.jpg

Edited by tocorro
Link to comment
Share on other sites

Fanarty ładne, tylko problem z nimi jest taki, że mają mało wspólnego z prawdziwymi Prime'ami. Tworzenie Prime'a zazwyczaj polega na stworzeniu nowego hełmu i dodaniu złotych bajerów do modelu zwykłego Warframe'a, żeby można było używać skórki Immortal.

Następne w kolejce są Banshee i Saryn (U7.0) oraz Vauban (U7.11) i Nekros (U10.0).

Następny Prime zostanie najpewniej wydany po aktualizacji Mapy Gwiezdnej, więc i Vauban Prime będzie do zdobycia w inny sposób niż teraz.

Edited by MrDar1o
Link to comment
Share on other sites

Fanarty ładne, tylko problem z nimi jest taki, że mają mało wspólnego z prawdziwymi Prime'ami. Tworzenie Prime'a zazwyczaj polega na stworzeniu nowego hełmu i dodaniu złotych bajerów do modelu zwykłego Warframe'a, żeby można było używać skórki Immortal.

Następne w kolejce są Banshee i Saryn (U7.0) oraz Vauban (U7.11) i Nekros (U10.0).

Następny Prime zostanie najpewniej wydany po aktualizacji Mapy Gwiezdnej, więc i Vauban Prime będzie do zdobycia w inny sposób niż teraz.

Ale ty wiesz, że Trinity jest starsza od warframea? Dodam do twojej wypowiedzi Trinity została dodana (U0.0.0.1 czy coś) Nie byłem przy tym, ale wiem, że Trinity była kiedy był tylko rhino, mag, excal, loki i ktoś jeszcze. :P

Link to comment
Share on other sites

Ash dropi z Maniaków i ma Prime. DE potwierdziło że każdy Warframe dostanie Prime.

Najwiekszym smutkiem tej gry są gracze, którzy nie znają się na Warframach i twierdzą że są słabe. Wolałbym bardziej Oberona Prime niż Trinity. I nie wiem co w nim potrzebuje reworku, wszystko jest z nim w porządku.

Edited by MrDar1o
Link to comment
Share on other sites

A co jeśli to nie trinity dostanie Prime tylko dadzą Excalibura Umbra?

A co jeśli ziemniak ma tak na prawdę smak banana, a banan ziemniaka. Tylko my błędnie je nazwaliśmy ... 

Czy DE kiedykolwiek powiedziało, że Umbra zastąpią Prime. Nie. Więc jeśli nikt nie powiedział czegoś takiego, to nie ma co gdybać.

DE ma raczej prostą politykę i mówi graczą o wszystkich posunięciach. Umbra to seria warframe, która została stworzona z myślą o Chinach, i zostanie wprowadzona jako dodatkowa seria framów. Na pewno nie zastąpią one warframów Prime.

Edited by HerrOttoFlick
Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że seria Umbra to nie będzie kolejna powtórka zwykłych Warframe'ów tylko z innym wyglądem i polaryzacją jak jest teraz w przypadku Warframe'ów Prime. Zamiast robić nowe robią po prostu kopie starych i na dodatek wszyscy na ich punkcie wariują jak na iPhony

Niedługo Atlas, potem Wukong, w plikach jest już następny. Faktycznie same Prime'y i Umbry.

Uczepiłeś się tego Umbra Access, mimo, że DE nigdy nie powiedziało o czymś takim.

BTW. Słyszałem o Dual Kamas Prime nadchodzących z Trinity.

Edited by MrDar1o
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...