Jump to content

Trinity Prime ?


(PSN)linkin120289
 Share

Recommended Posts

Pośmiejemy się? Z czego?

Gracze co jakiś czas zdobywają w Pustce części do Trinity i Kamasów. Prime jeszcze nie wydany a już jest.

Wut?? Ja nic nie wiem. Wiesz gdzie znaleźć jakąkolwiek część czy oni są specjalni i mają przywileję w warframe?

Link to comment
Share on other sites

Pośmiejemy się? Z czego?

 

Gracze co jakiś czas zdobywają w Pustce części do Trinity i Kamasów. Prime jeszcze nie wydany a już jest. 

Hotfix 17.5.1

Fixes

  • Fixed unreleased Prime items replacing drops in the Void and Derelicts.

Link to comment
Share on other sites

Ale wiesz... ktoś komuś sprzeda... mogamu dostanie za darmo... ;D Ktoś pewnie uzbiera ;D

Za handel nielegalnymi rzeczami można już dostać bana więc to trochę ryzykowna zabawa. Wiesz, mi to zupełnie nie przeszkadza. Ktoś się szybko ogarnął i uzbierał komplet zanim wszedł pacz? A niech się cieszy swoją nagrodą. Chętnie obejrzę screeny jeśli będzie na tyle odważny i je wrzuci na forum.

Link to comment
Share on other sites

Ember bp dropi na wrak def rotacja C, logiczne więc ,że tam pojawi się trinity bp.

Patrząc na trinity prime nasuwa mi się jedna myśl - kolejna gumowa lala pokroju novy?

Mi się podoba jej wygląd, i novy p i trini p.

I jeśli ostatnio ludzie aż tyle robili wraków obrony to pewnie kilku się trafiło ale teraz można by myśleć że zmienią chyba lokalizacje części.

Myślicie że ile zajmie czasu aż tabela dropu Trinity P będzie na wiki?

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Ja czekam na skin do niej ale chyba będzie dopiero w U19 :/

Podobno skin do rhino jest gotowy więc będzie następny tylko trzeba się zastanowić jakie mogą być odstępy między tymi skinami. Pewnie duże załóżmy że co 5 aktualizacji.

Rhino U18, saryn U18.5 trinity U19.

Czyli czekać pół roku lub więcej T_T

Link to comment
Share on other sites

Z tego jak wyglada ;). 

 

To co z tymi fotami ?

Nie wrzuciłbym, bo podchodziłoby to pod datamineing, co najwyżej przez PW, a i tak już je znaleźliście.

Gdzieś było zdjęcie Trinity P. podczas misji. Ktoś już mógł mieć wszystkie części.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...