Jump to content

Aktualizacja 17.5: Jordas Precept


[DE]Tomasz
 Share

Recommended Posts

Notki Aktualizacji 17.5 [wielkie dzięki, Tocorro]

 

Nowe Zadanie: Jordas Precept

 

Nieznany Cefalon poprosił Ordisa o pomoc by oczyści jego statek z Plagi, ale czy można uratować zainfekowanego Cefalona?  

 

Co Powinieneś Wiedzieć

 

Zadanie będzie aktywne po odblokowaniu planety Eris. Jeśli ta planeta nie jest aktywna na twojej mapie solarnej, zabij Tyl Regora na Uranie, węzeł Titania. Gracze z aktywną planetą Eris, mogą uaktywnić zadanie Jordas Precept w kodeksie. Zadanie Jordas Precept wymaga, aby gracze odnaleźli ulotnego Giganta, który pojawia się po zabiciu kilku zainfekowanych, i po usłyszeniu pewnego ryku…   

 

Nowy Boss: J-3 Golem

 

Zaktualizowano bossa J-3 Golem, znajdziesz tego masywnego przeciwnika po zakończeniu Zadania Jordas Precept.

 

Nowa Warframe: Atlas

 


 

Kamienny Tytan, pan żywiołów ziemi. Oto moce Atlasa:

 

Moc 1 – Osuwisko: Uderz we wroga eksplodującą pięścią, kliknij powojnie aby uaktywnić dewastującą kombinację.

Moc 2 – Tektonika: Stwórz kamienną ścianę, uaktywnij moc ponownie aby zwalić ścianę na wroga.

Moc 3 – Osłupienie: Zmień wroga w kamień twardym wzrokiem Atlasa.

Moc 4 – Skalne Szuje : Uczyń dwa kamienne żywioły, do mordobicia.

 

Archwing usprawnienia i dodatki:

 

Nowe tryby gry

 

Obrona mobilna Archwing :  Obroń uszkodzone satelity przed falami nadlatujących wrogów, aby zabezpieczyć ważne dane.

Obrona Archwing : Obroń dwa punkty we wnętrzu uszkodzonego statku Corpus, przed wrogami atakującymi ze wszystkich kierunków.

Misje Archwing, zostały poprawione na węzłach planetarnych, w taki sposób, aby lepiej odzwierciedlać stopień trudności danej planety.

Obrona mobilna Archwing została dodana do tych węzłów planetarnych:

o Erpo, Ziemia - przeciwko Grineer

o Syrtis, Mars - przeciwko Corpus

Misje Archwing typu Przechwycenie zostały delikatnie przeprojektowane, punkty będą położone bliżej siebie, zwiększona zostanie także ilość unoszących się w ich pobliżu szczątków - w celu zapewnienia lepszej osłony i możliwości taktycznej walki.

Wrogowie będą oznaczeni na ekranie (HUD) jako cele, natomiast tym, którzy znajdą się poza polem widzenia przyporządkowany zostanie na obrzeżach ekranu kierunek z którego zaatakują.

Dopalacz : Jeśli podczas "sprintu" archwinga zostanie naciśnięty przycisk odpowiadający za "skok", uruchomiony zostanie dopalacz, który znacząco zwiększy prędkość lotu.

Gracze mogą teraz zmienić obłożenie klawiszy "góra", "dół" w rozgrywce Archwing.

Dokonano wielu poprawek w dźwiękach jakie pojawiają się w misjach Archwing.

Zniszczone asteroidy dają teraz szansę na zdobycie surowców i łupu. 

 

Nowi Wrogowie

 

Modularni wrogowie Corpus: Ci wrogowie posiadają szeroki wachlarz części które zmieniają ich wygląd zewnętrzny, jak również bronie i moce. Wygląd tych wrogów nie jest powiązany z mocami którymi mogą się posługiwać :

o Fog Comba:  zakłóca moce związane z postrzeganiem 

o Fog Scrambus:  zakłóca moce związane z postrzeganiem

o NulComba: zakłóca moce wspomagające (buff i debuff) 

o NulScrambus: zakłóca moce wspomagające (buff i debuff)

o Sap Combat: zakłóca moce zadające obrażenia 

o Sap Scrambus: zakłóca moce zadające obrażenia

o SloComba: zakłóca moce związne z ruchem

o SloScrambus: zakłóca moce związne z ruchem

Elektryczny Kurier Mutalist : przenosi elektryczne pełzacze 

Trujący Kurier Mutalist : przenosi trujące pełzacze 

Balistyczny Mutalist: wystrzeliwuje zainfekowane zarodniki

 

Nowe Bronie

 

Tekko: wizytówka Atlasa - te stalowe pięści rozrywają wrogów z każdym uderzeniem.

Convectrix: Kiedy wiązka tego podwójnego "nożycowego" laseru zbiegnie się w jednym punkcie (na wrogu), nastąpi zamknięcie obwodu i "przysmażenie" celu.

Sonicor: Niszczy cele poteżną wiązką dźwiękową. Raporty donoszą że "wyniki są bardzo zadowalające".

Phaedra: broń Archwing - większa siostra Somy, która sieje spustoszenie wśród wrogów. 

Kaszas: broń Archwing - stań się prawdziwym aniołem zagłady, dzierżąc w swej dłoni tą kosę. 

 

Nowe możliwości personalizacji

 

Personalizacja Wsparcia z Powietrza oraz Lądownika 

 

Gracze będą mogli w trakcie misji wezwać wsparcie Lądownika poprzez Moduł Komunikacyjny.

o Moduł Komunikacyjny jest unikalny dla każdego lądownika.

o Moduły Komunikacyjne można zbudować w Warsztacie - zakładka "sprzęt".

o Moduły Komunikacyjne przez 10 minut od użycia będą nieaktywne - po tym czasie będzie można ponownie ich użyć.

o Gracze mogą personalizować swoje Lądowniki i Wsparcie z Powietrza poprzez menu Opcji, w zakładce "Sprzęt" -> Lądownik.

o Gracze muszą na początek wybudować moduł Lądownika w swoich Warsztatach, co umożliwi im konstrukcję Lądownika i Modułu Komunikacji.

Moduł Lądownika : pozwala na konstrukcję w Warsztacie - Lądownika oraz ładunków Wsparcia z Powietrza.

Lądownik Mantis : pozwala na użycie Wsparcia z Powietrza : Drużynowe przywrócenie życia.

Lądownik Liset: pozwala na użycie Wsparcia z Powietrza : Cipher.

Skórka Bajada Mantis : unikalna skórka dla Lądownika Mantis.

Skórka Gloam Mantis : unikalna skórka dla Lądownika Mantis.

Skórka Oscuro Mantis : unikalna skórka dla Lądownika Mantis.

 

Personalizacja ogólna 

 

Skórka Gersemi Valkyr : przed eksperymentami, przed Aladem V, istniała Valkyr Kara. Ta unikalna skórka będzie możliwa do nabycia przez 14 dni.

Syandana Igaro : Ta przypominająca skrzydła syandana przywołuje obraz piękna i zwinności.

Szata Opulas : Ociekająca zbytkiem szata Corpus, będąca wyznacznikiem statusu społecznego elity Corpus, teraz stała się trofeum Tenno.

Nowe emotki Syndykatów

Gracze mogą teraz włączyć/wyłączyć emotkę Medytacji. 

 

Nowy przycisk Ulepszeń (Arcane) w Warsztacie 

 

Nowy przycisk Ulepszeń (Arcane) został dodany w warsztacie. Znajduje się obok przycisku "komponenty".  To menu, pozwoli graczom segregację zainstalowanych / odinstalowanych Ulepszeń (Arcane) w o wiele łatwiejszy sposób.

 


xhs5D9Y.jpg


 

Koszt Destylatora został obniżony do 50.000 punktów reputacji. 

Instalacja augmentacji Arcane jest teraz ekspresowa. 

 

(PvP) Zmiany i Poprawki w Conlcave 

 

Warframe : Trinity, Nova, Loki oraz Banshee mogą być teraz używane w Conclave.

Nowa mapa : Rdzeń Corpus została dodana do trybów Unicestwienie oraz Drużynowe Unicestwienie.

Nowe mody do nabycia u Teshina:

o Piekący Skok - Przy maksymalnej energii, dodaje +20% do Skoku Balistycznego i +60 Obrażeń od Ognia. 

o Śnieżny Start - Przy maksymalnej energii, dodaje +20% do Skoku Balistycznego i +60 Obrażeń od Zimna.

o Przeskok Iskry - Przy maksymalnej energii, dodaje +20% do Skoku Balistycznego i +70 obrażeń od Elektryczności.

o Jadowity Przyrost - Przy maksymalnej energii, dodaje +20% do Skoku Balistycznego i +10 Obrażeń Trujących. 

System alarmów dodający - na krótki czas - Efektory (czynniki wpływające na rozgrywkę) do losowych trybów gier. Możliwe Efektory :

o W Samo Południe - Zwiększa obrażenia broni bocznej. 

o Intensyfikacja - Zwiększa obrażenia od umiejętności.

o Stan Wojenny - Zwiększa obrażenia od broni białej.

o Przypływ Energii - Zwiększony przyrost energii (dotyczy również kul energii)

o Niszczyciel Światów (Overpowered) - Uaktywnia wszystkie powyższe efekty.

Bronie typu : Obex, Podwójne Sztylety Eteryczne, Vaykor Hek oraz Ankyros mogą być teraz używane w Conclave.

Wszystkie Podwójne Bronie Białe mogą być od teraz używane w Conclave.

Wszystkie Maczety mogą być od teraz używane w Conclave.

Wprowadzone zostają dwa dzienne wyzwania na każdy tryb gry - można je zaliczać w tym samym czasie.

Serie zabójstw zostały zredukowane do 3/6/9/12.

Gracze z Serią zabójstw są ogłaszani w Kanale zabójstw.

Ograniczono ilość punktów doświadczenia zdobywanych poprzez pojmanie Cefalona z 5000 do 2000.

Zmniejszono obrażenia broni typu Furax w PvP.

Zmniejszono obrażenia Ninkondi w PvP.

Zmniejszono obrażenia broni drzewcowych (kijów) PvP.

Zmniejszono zasięg uderzenia w podłoże dla Miecza Żaru, Podwójnego Miecza Żaru, Dex Dakry w PvP. 

Zmniejszono obrażenia Bratona Mk1 w PvP.

Od teraz wszystkie bronie posiadają odrębne pule amunicji. 

Zwiększono obrażenia Kulstara w PvP.

Zwiększono obrażenia broni typu Penta w PvP.

Zwiększono obrażenia Angstruma w PvP.

Zmniejszono zasięg Skoku Balistycznego w PvP.

Zmniejszono obrażenia Skoku Balistycznego w PvP.

Przyrost Energii w PvP został zmniejszony.

Asysta namierzania broni białej w PvP została zmniejszona.

Koszt Przewodzenia w PvP został zredukowany z 10 do 5 punktów energii. 

Zwiękoszno redukcję obrażeń podczas przewrotu w PvP.

Wydłużony został czas rozpoczęcia odnowienia Tarcz w PvP.

Zmniejszono promień eksplozji podczas Przewodzenia dla "wystrzelonych" dysków Glaive w PvP. 

Zmniejszono obrażenia umiejętności "Cios" Oberona w PvP. 

W grach grupowych, kolory Warframe i energii broni będą dopasowane do koloru drużyny.

Zmniejszono ilość kul energii na mapie Corpus Gas - Zdobycie Cefalona.

Jeśli Nyx przejmie Cefalona, to w momencie aktywacji Absorpcji zostanie on upuszczony.

 

Zmiany Warframe

 

Umiejętności przełączane (on/off) oraz pobór energii :  Wprowadzone zostały następujące zmiany do umiejętności typu włącz/wyłącz, w celu uczynienia wszystkich umiejętności danego Warframe przydatnymi podczas gry. Oczywiście bedziemy czuwać nad tymi zmianami i dokonywać niezbędnych poprawek, jeśli będą one konieczne. 

 

Mody oddziałujące na czas trwania umiejętności, będą wpływać na umiejętności przełączane.

o Przykładowo : mody które dodają 100% czasu trwania spowodują że początkowy koszt podtrzymania umiejętności 10 energii, zostanie zredukowany do 5 energii.

Koszt na Sekundę i kilka innych poprawek zostało wprowadzonych do przełączanych (on/off) umiejętności :

o Chroma - Widmowy Krzyk pobiera 3 energii.

o Chroma - Strażnik Żywiołów - element Elektryczności - jest teraz zależny od modów zasięgu a nie od modów zwiększających siłę.

o Chroma - Strażnik Żywiołów - element Trujący - czas przeładowania i zmiany broni jest teraz zależny od modów wpływających na czas trwania umiejętności, a nie siły.  

o Ember - Świat w Ogniu - pobiera 3 energii a także nie posiada ograniczenia na czas trwania.

o Equinox - Sen lub Wściekłość - podowjony został zasięg umiejętności.

o Hydroid - umiejętności Nawał Artyleryjski oraz Rój Macek mogą być użyte wielokrotnie, bez oczekiwania na skończenie się umiejętności.

o Nyx - umiejętność Chaos może być używana, bez oczekiwania na zakończenie umiejętności - wrogowie będący już pod wpływem Chaosu, przy dodatkowych użyciach nie ulegną ogłuszeniu.

 

Warframe – Ogólne Zmiany:

 

Rozjemca Mesy trzyma ją teraz w miejscu, tworząc „Celownik” w HUD.

o Naciśnięcie spustu automatycznie zaatakuje nacelowanego wroga. Każdy zabity zmniejszy Celownik, zwiększając zadawane obrażenia. 

o Gracze mogą rozglądać się podczas celowania. 

o Mody zasięgu mają efekt na Celownik Rozjemcy. 

Kilka zmian w mocy Valkyr:

o Tnąca Lina: zwiększono prędkość i wektor liny, zmniejszono koszt energii; zwiększono obrażenia po ponownych aktywacjach mocy, lina naceluje na wroga.

o HUD poinformuje gracza kiedy można aktywować linę ponownie ze zmniejszonym kosztem aktywacji.   

o Histeria: moc może być teraz włączona/wyłączona; mody borni białej modyfikują teraz Histerię.

o Valkyr wstaje teraz 50% szybciej po powaleniu i ląduję łagodniej. 

Uleczenie Equionx’a zregeneruje tarczę, jeśli cel ma pełne życie. 

Zmniejszono czas przemiany w aspekt nocy/dnia o 1 sekundę.

Hala Zwierciadeł Mirage stworzy teraz tylko dwa klony: zwiększono obrażenia zadawane przez klony. Zmiana poprawi problemy z wydajnością niektórych pecetów podczas zwarcia. 

Przyciągniecie Mag potrzebuje teraz puste pole aby załapać cel(e): wróg i zasoby nie będą teraz przyciągnięte zza ścian i zamkniętych drzwi; ale wróg może być nadal wyciągnięty z ukrycia. 

Naprawiono błąd informacyjny podczas ponownego użycia Podmuchu Wiatru Zephyr.

Psi-sztylety Nyx mają szansę zainfekować wrogów Radiacją.

 

Zmiany oraz Dodatki do Misji

 

Rozbudowano plansze podwodnego laboratorium na Uranie:

o Dodano nowe misje Infiltracji do węzłów Umbriel i Rosalind, wraz z nowymi unikatowymi skarbcami danych.

o Dodano nowe panele planszowe, aby powiększyć podwodne laboratoria.

Dodano misje Obrony Mobilnej do węzłów Eurasia i Aphrodite.

Możecie nabyć nowy Klucz Obrony Mobilnej we Wraku, w Rynku gry.

Poprawiono interfejs misji, aby ujawniał więcej informacji o celach, oraz lokalizacji skrzynek. 

Zainfekowane guzy będę teraz widoczne na mini-mapie, jeśli mod Wykrywacz Wrogów jest aktywny.

Kuborwy i Strażnicy nie będą teraz ranieni przez Zainfekowane Lasery, Chmury Magnetyczne/Sporowe.

Zainfekowany Moloch będzie częściej generowany podczas misji przetrwania na Eris.

 

Zmiany

 

Poprawki Punktu Nawigacji

o Punkt zaniknie teraz dla każdego gracza osobno, jeśli cel został osiągnięty.

o Punkt ujawni nazwę modu/zasobu, jeśli jest uaktywniony ma leżącym modzie/zasobie.

o Punkt stworzy unikatowy symbol na emblematach syndykatowych i na totemach Kuria.

Gracze zobaczą teraz efekty zainstalowanych modów na Mocach, aktywując opcję „Zobacz status zainstalowanych modów.”

Dodano opcję „Ujawnij status życia wroga” do menu opcji, pod HUD.

Zmniejszone wibrację ekrany podczas użycia nadgarstka Simulur.

Ulepszono tekstury plansz Corpus, Orokin, Syandany Noru Prime oraz broni Angstrum.

Ulepszono akustykę otoczenia w ziemnych lasach.

Zamrożony wróg skruszy się od razu po zgonie. 

Zmniejszono audio podczas zwiększonego wystrzału pocisków.

Gracze posiadający Mirage nie utkną teraz w Zadaniu Ukrytych Wiadomości. 

Inkubator ujawni teraz rasę oraz płeć wyklutego Kubrowa.

Poziom Klanowy będzie teraz widoczny w opcji Zarządzenia Sojuszami.

Ulepszono audio ciosów powodujących zgon. 

Ulepszonego akustykę czyhających oraz chowających się wrogów, aby ułatwić polowanie.
Link to comment
Share on other sites

Update, jak update, dziś padło na Ember i jest tak zbuffowana, że nie wymaga teraz mózgu.

Quest z misji do zrobienia zamienił się w festiwal farmienia....farmienia Juggernouta...przynajmniej teraz ma on określoną przez Lotus(czytaj DE) zasadę spawnu, która i tak czasem nie działa(zabicie 40 wrogów w ciągu kilku sekund w jednym pomieszczeniu to za mało "przelanej krwi" plagi)

No a reszta...jak zawsze spoko.

Link to comment
Share on other sites

Update, jak update

Lol. Faktycznie codziennie dostajemy aktualizacje z tyloma zmianami, ulepszeniami, broniami i Warframem. 

 

dziś padło na Ember i jest tak zbuffowana, że nie wymaga teraz mózgu.

A jeszcze wczoraj ludzie narzekali, że jest bezużyteczna. 

Link to comment
Share on other sites

Celujesz na wroga i co? i jakiś ciulowy pasek z życiem i nazwą rodem z jakiegoś rpg typu spellforce. Bardzo mi się to nie podoba, jest tak irytujące ,że aż odechciewa mi się grać... Wolałem stary system gdzie nazwa wroga i jego hp było na górze, ładnie to wyglądało, estetyczne a nie to co teraz.. Poza tą jedną sprawą  wszystko jest w miarę dobrze ;) no poza hełmem z skóry valkyri, która mi przypomina karpia.

Link to comment
Share on other sites

Lol. Faktycznie codziennie dostajemy aktualizacje z tyloma zmianami, ulepszeniami, broniami i Warframem. 

 

A jeszcze wczoraj ludzie narzekali, że jest bezużyteczna. 

Po 1.

Hotfixa updatem nie nazwę, więc nie wiem czego się czepiasz.

Po 2.

Nic nie wiem.

Celujesz na wroga i co? i jakiś ciulowy pasek z życiem i nazwą rodem z jakiegoś rpg typu spellforce. Bardzo mi się to nie podoba, jest tak irytujące ,że aż odechciewa mi się grać... Wolałem stary system gdzie nazwa wroga i jego hp było na górze, ładnie to wyglądało, estetyczne a nie to co teraz.. Poza tą jedną sprawą  wszystko jest w miarę dobrze ;) no poza hełmem z skóry valkyri, która mi przypomina karpia.

To da się wyłączyć.

Link to comment
Share on other sites

Wiem ,że da się to wyłączyć, ale lubię mieć nazwę i hp danego wroga na celowniku a ten nowy 'system' jest tak irytujący... 

 

co do valkyr, to czuje ,że jeszcze trochę a zmienią jej nazwę na "nieśmiertelna" ;) flow/primed low + ulotna ekspertyza + zmniejszony opór i masz przez parę minut stoisz i nic cie nie zaatakuje.

Link to comment
Share on other sites

Czyli więcej czasu trwania zwiększa wydajność na mocach pobierających energię?

Czy to działa też w drugą stronę czyli mniej czasu trwania więcej pobierania energii?

 

To działa tak, że jak przedłużysz czas działania o 100% to zredukujesz koszt o 50%. Czyli jak coś kosztowało 10 energii/sek, a teraz dasz moda +100% duration to koszt będzie 5 e/s (oczywiście nadal pozostaje limit minimum 25% kosztu wyjściowego) . Tak samo powinno to działać w drugą stronę, ale widziałem, że ludzie zgłaszali błędy z tym związane więc nie wiem czy już wszystko naprawili.

 

Z tego wynika np. to, że dla zdolności, które nie mają limitu czasu i pobierają energię w sposób ciągły, mod Fleeting Expertise jest zupełnie bezużyteczny. Nic nie zmienia ponieważ  -60% duration i +60% power efficiency znoszą się wzajemnie. Można by powiedzieć, że wiele buildów należy składać od nowa bo wrzucanie moda, który działa tylko dla niektórych zdolności frejma, a dla innych zajmuje cenne miejsce w slocie, nieco mija się z celem.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

To działa tak, że jak przedłużysz czas działania o 100% to zredukujesz koszt o 50%. Czyli jak coś kosztowało 10 energii/sek, a teraz dasz moda +100% duration to koszt będzie 5 e/s (oczywiście nadal pozostaje limit minimum 25% kosztu wyjściowego) ......

Z tego wynika np. to, że dla zdolności, które nie mają limitu czasu i pobierają energię w sposób ciągły, mod Fleeting Expertise jest zupełnie bezużyteczny. Nic nie zmienia ponieważ  -60% duration i +60% power efficiency znoszą się wzajemnie. .......

 

Może umysł nie pracuje jeszcze na 100% po wekeendzie ale coś mi tu nie pasuje .......... Ale to nie zmienia faktu, że warto na nowo zastanowić się nad sensem używania w niektórych buildach ulotnej ekspertyzy. No i z innej beczki - fajne zmiany kilku postaci, na duży plus. Szkoda tylko że moja ulubiona postać, aktualnie chyba jedna z najsłabszych i najmniej przydatnych nie może doczekać się modyfikacji :( 

Link to comment
Share on other sites

Może umysł nie pracuje jeszcze na 100% po wekeendzie ale coś mi tu nie pasuje .......... Ale to nie zmienia faktu, że warto na nowo zastanowić się nad sensem używania w niektórych buildach ulotnej ekspertyzy. No i z innej beczki - fajne zmiany kilku postaci, na duży plus. Szkoda tylko że moja ulubiona postać, aktualnie chyba jedna z najsłabszych i najmniej przydatnych nie może doczekać się modyfikacji :(

A kto jest twoim ulubionym? Jeśli powiesz że Rhino to daje 2 facepalmy.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Celujesz na wroga i co? i jakiś ciulowy pasek z życiem i nazwą rodem z jakiegoś rpg typu spellforce. Bardzo mi się to nie podoba, jest tak irytujące ,że aż odechciewa mi się grać... Wolałem stary system gdzie nazwa wroga i jego hp było na górze, ładnie to wyglądało, estetyczne a nie to co teraz..

To jest jedno z lepszych ulepszeń UI w grze. Widzisz życie przeciwnika celując w niego, nie musisz patrzeć w górę, szczególnie, że pasek zaraz znikał.

Link to comment
Share on other sites

A kto jest twoim ulubionym? Jeśli powiesz że Rhino to daje 2 facepalmy.

 

Zastanawiałeś sie kiedyś Astro na tym, że ktoś może podchodzić do gry na zupełnym luzie, rekreacyjnie. Że są ludzie dla których nie liczy się ile zadadzą obrażeń, ilu zabiją wrogów, jak wysoko są w rankingach itd. Grają sobie gdzie chcą, czym chcą i z kim chcą. Rozumiem, że dla wiekszości koksów z tego forum gra takim rhino jest conajmniej dziwna. Nie ma to jak np. radosne latanie przekoksanym excalem na ulcie i spamowanie skilami, gra mesą czy niezmiennie valkyr itd. Kilka godzin straciłem na warframe i nie trzeba mnie przekonywać, że są lepsze warframe-y. Ale ja wyobraź sobie mam do niego sentyment, to była po excaliburze startowym pierwsza moja postać i niezmiennie lubię sobie nim polatać. Chcesz jeszcze coś dodać?

 

Koniec offtopa

Link to comment
Share on other sites

A kto jest twoim ulubionym? Jeśli powiesz że Rhino to daje 2 facepalmy.

Moj ulubiony jest rhino :o a ogolnie najslabszy to jest hydroid :P

 

Ogolnie kilka słow co do Atlasa:

 

- Mało skoksowany niby bokser a chude rączki :D

- 1 skill powiedzmy okej

- 2 skill malo przydatny na maxymalnym power strenght bardzo malo zycia

- 3 spowalnia po jakims czasie maly zasieg ogranicza predkosc ruchu i w sumie nic wiecej snow globe frosta juz lepszy

- 4 skill no coz malo hp maly dmg krotko stoja

 

I Atlas wyszedl taki sobie chociaz bardziej mu pasuje nazwa Crusader. Nie jest uzyteczny zabardzo w normalnej grze.

Link to comment
Share on other sites

>bądź mną

> wydaj 150p na nowy statek tenno

> miej dużą nadzieje ,że z kupnem nowego statku będziesz miał większą przestrzeń etc.

> DE dlaczego?

 

// 

mnie ten nowy system z paskiem wroga strasznie irytuje, jak celujesz w stado wrogów to masz kupke na hudzie

 

//

dobrą zmianą jest pokazywanie broni w arsenale tj. wybieram pistolet i mi go kurde pokazuje, mogę dokładnie go pokolorować tak jak chce i nie muszę tym kręcić jak karuzelą

Link to comment
Share on other sites

>bądź mną

> wydaj 150p na nowy statek tenno

> miej dużą nadzieje ,że z kupnem nowego statku będziesz miał większą przestrzeń etc.

> DE dlaczego?

>bądź mną

>kup 1000 platyn

>przyśpiesz hełm i powłokę Atlasa, a następnie samego Atlasa

>kup nowy statek

>kup skin do Valkyr

>kup Convectrixa

>kup skin do nowego statku

>kup nową pelerynkę

>zacznij zastanawiać się co zrobiłeś 800 platynami

>zrozum, że wydałeś 40zł na rzeczy które mogłeś mieć za free tylko nie chciało ci się czekać

>płacz

Link to comment
Share on other sites

>bądź mną

> wydaj 150p na nowy statek tenno

> miej dużą nadzieje ,że z kupnem nowego statku będziesz miał większą przestrzeń etc.

> DE dlaczego?

Bo jesteś leniwy i wydajesz platynę na rzeczy, które są za darmo tylko trzeba mieć chęć i sprawdzić wadliwą wiki ;D

Pomijając fakt, że przestrzeń powinna być inaczej ułożona (Zmiana w U18?)

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...