Jump to content

Warframe Nie Tylko Dla Mężczyzn


DoStEr
 Share

Recommended Posts

Kobiety w grach to zlo. Zawsze konczy sie na tym  zeby wyslala fotke, potem zamiast farmic neural sensory to gadacie o farmazonach... Chcesz pogadac z kobietami ? Masz od tego facebooka, albo pub/ klub ;).

 

 

Gramy incognito tak jest lepiej :). 

Zgadzam się. ALE MUSI BYĆ JAKIEŚ ALE. Incognito to jest motto mojego klanu jeśli kogoś to interesuję ;) ale gadanie o pierdołach nie jest dla mnie aż takie złe więc. Pfff... Kto co lubi a rozmowe można przerwać w każdej chwili. :D jeśli jakaś rozmowna dziewczyna +15 będzie chciałą pogadać to ;D.

 

XD przeczytałem to i XD.

Link to comment
Share on other sites

Kobiety w grach to zlo.

 

Nie przesadzaj. Nie taki diabeł straszny jako go malują ;) . Chociaż muszę powiedzieć, że znam jedną dziewczynę, która gra dużo i często, ale ja nie daje rady z nią grać. Ma po prostu taki głos, że wszystko człowiekowi sztywnieje i nie idzie skupić się na grze. Efekt jest taki, że jak ona zaczyna to ja kończę, ale to w sumie wyjątek więc nie można generalizować. Ja tam nie mam nic przeciwko grającym dziewczynom, szczególnie, że zwykle ludzie zachowują się nieco kulturalniej i mniej mięsa lata w powietrzu.

Link to comment
Share on other sites

Nie przesadzaj. Nie taki diabeł straszny jako go malują ;) . Chociaż muszę powiedzieć, że znam jedną dziewczynę, która gra dużo i często, ale ja nie daje rady z nią grać. Ma po prostu taki głos, że wszystko człowiekowi sztywnieje i nie idzie skupić się na grze. Efekt jest taki, że jak ona zaczyna to ja kończę, ale to w sumie wyjątek więc nie można generalizować. Ja tam nie mam nic przeciwko grającym dziewczynom, szczególnie, że zwykle ludzie zachowują się nieco kulturalniej i mniej mięsa lata w powietrzu.

I właśnie powinniśmy się zawsze zachowywać jak przy damie. Cytując (kolegę?) mniej mięsa leci.

Link to comment
Share on other sites

Kobiety w grach to zlo. Zawsze konczy sie na tym  zeby wyslala fotke, potem zamiast farmic neural sensory to gadacie o farmazonach... Chcesz pogadac z kobietami ? Masz od tego facebooka, albo pub/ klub ;).

 

 

Gramy incognito tak jest lepiej :). 

 

Musisz być jakimś nołlajfem chyba? :) że do tego stopnia ci zależy na tych czujnikach?

Grając w Mass Effect Multi, a wcześniej w CS, miałem przyjemność poznać kilka świetnych dziewczyn. Mass Effect Multi praktycznie się skończył (chociaż i tak trwał dłużej niż taki np. Dragon Age) i niektóre z nich "przesiadły się" na Warframe.

Do tego większość znanych mi i grających przedstawicielek płci pięknej gra lepiej od znanych mi facetów, a już na pewno dysponuje większą wiedzą na temat danej gry. Jedna z koleżanek zagląda również na to forum.

Reasumując - Panie w grach to jak najbardziej pożądane - par excellence - zjawisko :)

(...) muszę powiedzieć, że znam jedną dziewczynę, która gra dużo i często, ale ja nie daje rady z nią grać. Ma po prostu taki głos, że wszystko człowiekowi sztywnieje i nie idzie skupić się na grze (...)

 

Chyba pomyślałem o czymś innym niż Ty? :)

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

Chyba pomyślałem o czymś innym niż Ty? :)

 

Ujmę to w ten sposób - ona ma aż tak miły głos, że grając z nią oszczędzam sobie telefonów pod pewne numery z reguły zaczynające się na 0 700 (o ile to jeszcze można nazwać grą). ;) Jeśli tak zrozumiałeś to wszystko w porządku. :D

Link to comment
Share on other sites

Miłe panie są zbyt inteligentne. Przeczytały ten wątek i już nie zabiorą głosu. A pozostałym dziękujemy :P

Tru^

 

@DoStEr Jeśli tworząc ten temat miałeś w zamiarze odstraszenie wszystkich z forum zachowując się jak nie powiem co... to pewnie ci się udało.

 

Na prawdę, ten temat jest jak dziecko krzyczące "Mamo patrz murzyn" na ulicy... możemy zachowywać się cywilizowanie?

 

Tak, dziewczyny też grają. Ale z tego co zauważyłem, to właśnie dlatego zazwyczaj się specjalnie nie udzielają... bo niektórzy zachowują się właśnie w taki nachalny sposób...

Edited by markus230
Link to comment
Share on other sites

Szkoda tylko że reszta się udziela. Nie zaprzeczam twojej wypowiedzi ale wszystko na forum musi być spinane? Ja np jeszcze nie spotkałem dziewczyny w warframe, tak grają w lola i cs tam znałem niestety... Gdybym odstraszył forum to nie było by tu komentarzy a temat usunięty. Jeśli nie chcesz czytać nie czytaj. Zawsze można pominąć temat, ale dzięki za wypowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Tru^

 

@DoStEr Jeśli tworząc ten temat miałeś w zamiarze odstraszenie wszystkich z forum zachowując się jak nie powiem co... to pewnie ci się udało.

 

Na prawdę, ten temat jest jak dziecko krzyczące "Mamo patrz murzyn" na ulicy... możemy zachowywać się cywilizowanie?

 

Tak, dziewczyny też grają. Ale z tego co zauważyłem, to właśnie dlatego zazwyczaj się specjalnie nie udzielają... bo niektórzy zachowują się właśnie w taki nachalny sposób...

I tym akcentem kończymy.

Szkoda tylko że reszta się udziela. Nie zaprzeczam twojej wypowiedzi ale wszystko na forum musi być spinane? Ja np jeszcze nie spotkałem dziewczyny w warframe, tak grają w lola i cs tam znałem niestety... Gdybym odstraszył forum to nie było by tu komentarzy a temat usunięty. Jeśli nie chcesz czytać nie czytaj. Zawsze można pominąć temat, ale dzięki za wypowiedź :)

Ale wiesz że to jest zbyt kuszące ze względu na małą ilość postów w Polskim forum. A i tak ja staram się zapełnić wam czas i brak mi pomysłów :P.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...