Jump to content

Nyx And Vor


DoStEr
 Share

Recommended Posts

Jejku jak spojrzałem na temat to pomyślałem XD on robi lepsze posty ode mnie. Starzeje się a ty wchodzisz na moje miejsce. To samo było z elitarnymduchem. Usiadłem na jego tron a teraz ty zabierasz mi berło i korone XD

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Jejku jak spojrzałem na temat to pomyślałem XD on robi lepsze posty ode mnie. Starzeje się a ty wchodzisz na moje miejsce. To samo było z elitarnymduchem. Usiadłem na jego tron a teraz ty zabierasz mi berło i korone XD

Czy to był wielki sarkazm xd

Link to comment
Share on other sites

To uprzejmie weź zejdź z mojego tronu bo mi go zabrudzisz i wracaj na mównicę... Chciałbym podkreślić że nie król(albo krul ;D)  najwięcej gada, to zadanie jego herolda i miejscowego orszaku ludności wiejskiej ;D

Ja nie tworzę tematów bo ilekroć kliknę raz przycisk utworzenia tematu to mi go zdubluje (Iluminati confirmed)

 

A sama nyx&vor... taka inwencja twórcza... jak Glem.

 

(Formatowanie tekstu tak się zepsuło w drugiej linijce, że nie chciało mi się naprawiać ;D)

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

To uprzejmie weź zejdź z mojego tronu bo mi go zabrudzisz i wracaj na mównicę... Chciałbym podkreślić że nie król(albo krul ;D) najwięcej gada, to zadanie jego herolda i miejscowego orszaku ludności wiejskiej ;D

Ja nie tworzę tematów bo ilekroć kliknę raz przycisk utworzenia tematu to mi go zdubluje (Iluminati confirmed)

A sama nyx&vor... taka inwencja twórcza... jak Glem.

(Formatowanie tekstu tak się zepsuło w drugiej linijce, że nie chciało mi się naprawiać ;D)

Okej już wiem o co cho z tą Nyx ale nawet jest na statułetce z Vorem xd. Biedny Elitarny tematy mu sie dublują xd ja tam nie znam hierarchi forum ;/ pozatym osoby które najczęściej widze to wy :D Edited by DoStEr
Link to comment
Share on other sites

Spam:

 niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu), a także w SMS[1]. Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.

 

O ile tematy nie brzmią "Czy Soma Prime jest lepsza od Somy" to nie są one spamem ;D Nie krępuj się!

 

@Astro... tak bardziej tego... Eredin i moi czerwoni jeźdźcy ;D

 

A temat do ZAMKNIĘCIA!

Edited by ElitarnyDuch
Link to comment
Share on other sites

Spam:

niechciane lub niepotrzebne wiadomości elektroniczne. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz w Usenecie. Część użytkowników doświadcza spamu w komunikatorach (np. ICQ czy Gadu-Gadu), a także w SMS[1]. Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.

O ile tematy nie brzmią "Czy Soma Prime jest lepsza od Somy" to nie są one spamem ;D Nie krępuj się!

Hmm okej czyli nie dawać głupich tematów ani na króre jest już odp :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...