Jump to content

Lotus/natah Kim Jest


DoStEr
 Share

Recommended Posts

Lotus była Sentient. Tenno zostały zamontowane jakieś urządzenia które miały dokonać ich zagłady, ale Lotus odmówiła wykonania rozkazu, przez co nie zapieczętowani Sentientowie zostali wybici. Przynajmniej ja tak zrozumiałem.

Hmm ciekawe czyli Lotus to robot/ctborg

Link to comment
Share on other sites

Wiadom czemu zdradziła swój lód?

Miała misje, ostatnią jej częścia najprawdopodobniej było zniszczenie tenno których polubiła, gdy odrzuciła swój lud zmieniła imie z Natah na Lotus. Dajmy że zdradziłą swój lud bo wreszcie zauważyła że to co robią było złe :P

my_children_by_dark_kisame-d94flzs.png

by Dark-Kisame

 

 

Gdzie jest ten lepszy obrazek z natah i jej tatą gdy jest potrzebny -_-

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Odnoszę wrażenie, że pytania w ostatnio zakładanych tematach to totalne banały. Przecież wystarczy przejść quest Natah i padają tam wszystkie odpowiedzi ._.

To chyba jestem debilem bo zrobiłem tego questa i wiem tylko tyle że nazywała się Natah i zdradziła swój ród by ratować Tenno i nie wiem np dlaczego to zrobiła i zdradziła "rodzine" napewno ma jakieś interesy nie wiem też czy może Lotus to robot. Ten temat jest do spekulacji

Link to comment
Share on other sites

To chyba jestem debilem bo zrobiłem tego questa i wiem tylko tyle że nazywała się Natah i zdradziła swój ród by ratować Tenno i nie wiem np dlaczego to zrobiła i zdradziła "rodzine" napewno ma jakieś interesy nie wiem też czy może Lotus to robot. Ten temat jest do spekulacji

To dlatego bo tam jest tylko tyle informacji ile ty zrozumiałeś, czyli reszta do spekulacji. No właśnie coś wiadomo cokolwiek o tym filmowym queście na U18? Podobno będą tam wybory(co powinieneś wybrać) i spotamy Lotus jako AI, i że to będzie największa aktualizacja jaką zrobili.

Lotus_model.jpg

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

To chyba jestem debilem bo zrobiłem tego questa i wiem tylko tyle że nazywała się Natah i zdradziła swój ród by ratować Tenno i nie wiem np dlaczego to zrobiła i zdradziła "rodzine" napewno ma jakieś interesy nie wiem też czy może Lotus to robot. Ten temat jest do spekulacji

 

Wszystko było w queście. Było, że Lotus to ostatnia z sentientów. Że przeznaczona była do zgładzenia Tenno. Że nastąpił u niej, jak u każdego sentienta wkarczającego do naszego układu, jakiś błąd. Sprawiło to, że chciała mieć dzieci tak samo jak jest dzieckiem. Przeciwstawiła się swojemu rodzajowi i ocaliła Tenno wbrew swojemu przeznaczeniu. Teraz jest naszym przewodnikiem, taką naszą "mamą" i chce konfrontacji z sentientami.

 

 

 

No właśnie coś wiadomo cokolwiek o tym filmowym queście na U18? Podobno będą tam wybory(co powinieneś wybrać) i spotamy Lotus jako AI, i że to będzie największa aktualizacja jaką zrobili.

The Second Dream to będzie nowy quest z własną muzyką, scenkami (filmikami), możliwością wyboru. Poznamy z bliska Lotus, dowiemy się czegoś o Stalkerze, dowiemy się o naturze Tenno. Im mniej wiemy teraz tym ciekawsze doznania w grze. Im bardziej tajemniczy scenariusz tym lepiej :P

 

 

 

Edit:

OP powinieneś w temacie wątku dodać jakiś spoiler mark, nie każdy chciałby wejść w temat i sobie wszystko zaspoilerować, nie? :D
Edited by Raniu
Link to comment
Share on other sites

The Second Dream to będzie nowy quest z własną muzyką, scenkami (filmikami), możliwością wyboru. Poznamy z bliska Lotus, dowiemy się czegoś o Stalkerze, dowiemy się o naturze Tenno. Im mniej wiemy teraz tym ciekawsze doznania w grze. Im bardziej tajemniczy scenariusz tym lepiej :P

Liczę tylko że to nie będą jakieś bardzo ważne wybory, żeby np na koniec lotus przestała ze mną gadać lub opuściłbym jakąś scenke z lore. I będzie trzeba czekać na tłumaczenie. A wiadomo że w internecie tuż po jakiejś premierze czegoś po paru dniach już się pojawiają spore spoilery.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

OP powinieneś w temacie wątku dodać jakiś spoiler mark, nie każdy chciałby wejść w temat i sobie wszystko zaspoilerować, nie? :D

Jak zrobić spoiler mark ja się pytam, bo nie mogę tego rozkminić -_-

 

Chodziło mi o zaznaczenie, że temat zawiera potencjalne spoilery, a nie o chowanie treści :P W tytule tematu powinno się znaleźć ostrzeżenie.

 

 

Btw, Lotus chyba nie chce konfrontacji ze Świadomymi. Inaczej nie kazała by rozwalić tamtego miejsca w piz**.

 

Chce skonfrontować się z nimi w sensie postawić się im i rozwalić sentientów w piz**. A my jej w tym pomożemy >:)

 

Link to comment
Share on other sites

To ja proponuję demokratyczny, pięciotonowy rosyjski konwój humanitarny z mgła i fajerwerkami ;D

A co do nowego questa... U18 za pół roku? (i tak czekam tylko na nowe skiny ;D)

Skiny muszą być na szczeście narazie wszystkie mam :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...