Jump to content

Lotus/natah Kim Jest


DoStEr
 Share

Recommended Posts

Cóż przynajmniej wiem że ta szata na Umbrach będzie częścią serii. Chyba podobnie jak złoto do primów. Chyba to będzie bardziej jak prime access w sensie że nie będzie miał z góry ustalonej daty np 17, 17.5 tylko bardziej jak 17.6

I skoro Wu kong jest gotowy ti czemu @#$%& nie możemy go dostać szybciej(pytanie retiryczne) w każdym razie Wu kong U18 a Archer U18.5 :P

W sumię nie dziwię się devsom że robią framy na zapas a potem je dodają. Zrobiłbym tak samo - stworzył, sprawdził w praktyce, poprawił, dodał po roku.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Tak ale to były dawne czasy w których było mało framów i nie było systemy chłopak dziewczyna. Poza tym nie było mnie przt tym więc jeśli chodzi o stare wf to moge sie mylić :P

Spodziewałem sie takiej odp ja wtedy byłem :D ale mogli by w 18u dać 2 w końcu największy update od 14 czyba

Link to comment
Share on other sites

Spodziewałem sie takiej odp ja wtedy byłem :D ale mogli by w 18u dać 2 w końcu największy update od 14 czyba

To DE więc zrobią co chcą :/. Gdyby chcieli to już by dali Wukonga a archera na u18. I tak było by miło gdyby DE dało 2 framy skori to tak duża aktualizacja ale. No właśnie ale. Chodzi bardziej o to że oni zaczęli wszystko przygotowywać na 18. Jeślu to tak bardzo duża aktualizacja a mają tylko półtora miesiąca to nie wiem czy to dużo czasu. Zaczęli pewnie wszystko kompulsywnie robić więc na waszym miejscu nie liczyłbym na coś dobrego w U17.7 i dalej. No chyba że skórja rhino jeśli ktoś się interesuję. Chyba. Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Chodzi bardziej o to że oni zaczęli wszystko przygotowywać na 18. Jeślu to tak bardzo duża aktualizacja a mają tylko półtora miesiąca to nie wiem czy to dużo czasu. Zaczęli pewnie wszystko kompulsywnie robić więc na waszym miejscu nie liczyłbym na coś dobrego w U17.7 i dalej. No chyba że skórja rhino jeśli ktoś się interesuję.

 

Mogą dodać jakieś bronie w ramach Tenno Reinforcements ^_^ A skórka do Łajno Rhino chyba na U18 jest też planowana, więc ja się jej wcześniej nie spodziewam. Ciekawe czy będzie warta zakupu, tzn. czy zmienia wizualnie Iron Skina. Bo jak nie, to nie będzie widać skórki >_<

Edited by tocorro
Proszę o większą kulturę w doborze słów.
Link to comment
Share on other sites

Mogą dodać jakieś bronie w ramach Tenno Reinforcements ^_^ A skórka do Łajno chyba na U18 jest też planowana, więc ja się jej wcześniej nie spodziewam. Ciekawe czy będzie warta zakupu, tzn. czy zmienia wizualnie Iron Skina. Bo jak nie, to nie będzie widać skórki >_<

A np takim rubedo było widać? Jeśli nie to nie spodziewaj się cudów :/
Link to comment
Share on other sites

Łajno? Raniu, nawet się nie znamy, a już powodujesz u mnie zdenerwowanikur****.
(I nie mówię, że Rhino jest bogiem, tylko o sposobie jego nazwania, przypomina mi to osoby którym muszę powiedzieć coś na osobności wpierdo***)

Edited by tocorro
na litość boską język ! nawet z "***" to są nadal przekleństwa
Link to comment
Share on other sites

@up LEL. Mówisz na frame'y po polsku? :D

Skupmy się na wymowie. Mówisz "banszi" czy "banSHe"? Mówisz "ekskalibur" czy "eksCalibur"? Mówisz "miraŻ" czy "miraGE"? Mówisz "łajno" czy "RHINO"?

https://translate.google.com/#en/pl/rhino

Puść sobie wymowę.

Nie ma to jak bezpodstawne hejty. Twoje ostatnie zdanie to dziecinada...

Też krótką chwilę to przetwarzałem ale od początku wiedziałem o co ci chodzi. Podlizuję sie :P

Link to comment
Share on other sites

Astro <3

 

A propos pisania wymowy Mirage... Przypomina mi to fakt, że absolutnie wszyscy polacy, z którymi grałem i mówiłem, wymawiają "Mirejdż" z bliżej nieznanych mi przyczyn :S Jeśli ktoś, kto mówi "mirejdż" to czyta, to niech poprawi się na "miraż" :)

Link to comment
Share on other sites

Przecież jak mówi się "łajno" Rhino to nie słychać żadnego H ._.

 

Dlaczego ktoś miałby się obrazić za to, że nazywam element ich stylu gry inaczej dla beki? Nikt chyba nie przywiązuje się na tyle emocjonalnie to ekwipunku z gry. Nie zamierzam nikogo obrażać...

 

 

W ogóle to chyba trochę na off topie jesteśmy, nie?

Edited by tocorro
yet again ... bet more mindful
Link to comment
Share on other sites

Astro <3

A propos pisania wymowy Mirage... Przypomina mi to fakt, że absolutnie wszyscy polacy, z którymi grałem i mówiłem, wymawiają "Mirejdż" z bliżej nieznanych mi przyczyn :S Jeśli ktoś, kto mówi "mirejdż" to czyta, to niech poprawi się na "miraż" :)

Mówiłbym źle gdybym nie pooglądał profile mirage z warframea. W zasadzie każdy oglądałem z 10x

Link to comment
Share on other sites

Przecież jak mówi się "łajno" Rhino to nie słychać żadnego H ._.

 

Dlaczego ktoś miałby się obrazić za to, że nazywam element ich stylu gry inaczej dla beki? Nikt chyba nie przywiązuje się na tyle emocjonalnie to ekwipunku z gry. Nie zamierzam nikogo obrażać...

 

 

W ogóle to chyba trochę na off topie jesteśmy, nie?

Ehhh, już tak niski poziom reprezentuje to forum, że aż czepia się WYMOWY? (Nikt kto gra w cs'a nie powie mirejdź tak poza tematem - polecam)

Jak to puszczam to słyszę łajno i tak z resztą go nazywam

Jak puścicie sobie Oberon po chińsku(obojętnie jakiemu) to możecie usłyszeć uwaga: napoleon, operon (takie wydawnictwo) albo Apollo.

Uwaga! Uwaga! Rhino po arabsku to "ANIFA" - jakie wulgarne, obraza ludzi grających Rhino.

 

Łajno to dobre określenie, tak się po prostu czyta, mam mówić RHINO albo RINO? bo co, bo tak mi ktoś powie?

Link to comment
Share on other sites

Kurde, ludzie! Z czego tu robić problem!? Ktoś sobie żartobliwie przekręcił nazwę i już ktoś inny się obraża? Też gram Rhino, ale żeby się obrażać bo ktoś go nazwie Łajno (why-no?) albo nawet s-rhino  ;) to już duża przesada. Rozumiem, że komuś może taki humor nie pasować, ale to nie powód do wyciągania tak daleko idących wniosków. Trochę więcej luzu i dystansu. Nie ma co robić burzy w szklance wody.

Link to comment
Share on other sites

Posprząta ktoś, Proszę nie blokuj posta, chce jeszcze wyciągną pare inforamcji na temat natah i jej ojcu. Np Ile istot żywych i jakie mogą mieć range w zwykłym życiu. W sensie czy jest cos takiego jak filozof, żołnierz, mecenas, haker systemu zbroi warframe, zwykły przechodzień.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Proszę abyście wypowiadali się w temacie zgodnym z tym wątkiem.

Jeśli dyskusja nadal będzie odbiegać od tematu, trzeba będzie albo posprzątać, albo wątek zamknąć.

 

Ostatnia moja uwaga co do wymowy Rhino - są tacy gracze, którzy zamiast litery "R" wymawiają "Ł".

Celowo konstruowanie wypowiedz w taki sposób żeby uwidaczniać takie sprawy, może być dla niektórych nieprzyjemne, krzywdzące. 

Proszę abyście okazywali sobie wzajemnie szacunek w rozmowie i pisali swoje posty w sposób przemyślany.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...