Jump to content

Lotus/natah Kim Jest


DoStEr
 Share

Recommended Posts

Up. Jako osoba z wadą wymowy potwierdzam Twoje słowa tocorro.

 

Wracając do tematu.

Z pewnością w szeregach sentietów istnieje pionki, których nie szkoda, naukowcy robiące coś ważnego dla sentietów jak i władcy. Podejrzewam ,że takim władcą jest ojciec Natach, ale czy jest jedyny? dowiemy się w U18 oby...

Link to comment
Share on other sites

Kolega Up dobrze gada. Myślicie że przeciwnicy sentientów będą tylko energetycznymi robotami jak oculyst? Zauważyłem że oculyst jest supportem O_o. Czego mamy się po nich spodziewać? jakiś zwykłych żołnierzy? cefalonów bojowych? Chyba DE planuję zrobic więcej sentientów prawda? Cefalony, po jednym cefalonie w każdym oculyście i innych takich. Genialne

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Oj widzę, że mój przypadkowy wjazd na Rania zrobił drugi temat...stało się.

Mocno offtopując, co pięć minut słyszę ł zamiast r skierowane w moją stronę(tacy rówieśnicy) i Raniu poprostu stał się celem wyładowania. To sobie już z nim wyjaśniłem.

Do tematu:

Czuję, że Sentients to roboty z własną świadomością, także odpowiedź nasuwa się sama, raczej nic organicznego się tam nie znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Do tematu:

Czuję, że Sentients to roboty z własną świadomością, także odpowiedź nasuwa się sama, raczej nic organicznego się tam nie znajdzie.

A lotus? Może nie być organiczna ale chciała być matką. To czyni z niej lekko człowieka, tym bardziej jeśli naprawde się o nas martwi. Jak dla mnie organiczni są tylko przywódcy.

Link to comment
Share on other sites

A lotus? Może nie być organiczna ale chciała być matką. To czyni z niej lekko człowieka, tym bardziej jeśli naprawde się o nas martwi. Jak dla mnie organiczni są tylko przywódcy.

Mówię, mają własną świadomość, dlatego "może chcieć" być matką.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...