Jump to content

Aktualizacja 17.9.1 - The Jordas Verdict


tocorro
 Share

Recommended Posts

jg4xL2u.jpg

 

Aktualizacja 17.9.1: Wyrok Jordasa
 
Stań oko w oko z największym do tej pory wyzwaniem!
 
Uwaga: masywny statek frakcji Corpus pełny zainfekowanych pojawił się w Systemie. Eksploracja wnętrza tej żyjącej bestii będzie wymagała szybkości oraz sprytu. Chmary zainfekowanych sfor wiszą wszędzie, gotowe pochłonąć śmiałków.
 
Podejście statkiem desantowym jest niemożliwe, Tenno muszą uaktywnić Archwing i odnaleźć ukryte wejście do dryfującego wraku. Aby przeżyć w rejonie zainfekowanych, Tenno będą musieli poruszać się szybko i zwinnie. Po wejściu na pokład, wojownicy Lotus muszą przeciwstawić się strumieniowi zainfekowanych sfor.
 
Tylko drużyna najlepiej zaopatrzonych Tenno przebije się do samego serca tego zagrożenia.
 
Bądźcie gotowi Tenno. Coś potężnego i złowrogiego czyha między sforami plagi.
 
Nowy Wróg:
 
• Esophage: Zainfekowana masa organiczna. Stopień zagrożenia: Niejasny.
 
Nowe Arkana:
 
Nowe Arkana są już dostępne! Ukończ Wyrok Jordasa, aby je zdobyć!
 
Jak uaktywnić Zadanie:
 
• Musisz kupić Schemat Klucza Wyzwania Jordasa na Rynku gry, a następnie stworzyć go w Warsztacie.
• Część Wyzwania Jordasa wymaga Archwinga, polecamy solidne się uzbroić.
 
Zmiany :
 
• Dokonano optymalizacji instalacji i klienta gry
• Frost i Frost Prime otrzymali graficzny lifting (techniką PBR) oraz kilka poprawek w teksturach
 
Poprawki :
 
• Poprawiono - broń typu Glaive nie pojawiającą się przy cichych zabójstwach bronią białą
• Poprawiono - zniekształcony wygląd Ceraty w arsenale
• Poprawiono - niesłyszalność strzałów w głowę dla Klientów, spowodowaną zbyt niską głośnością
• Poprawiono - oznaczenie niebieskimi markerami członków drużyny (gdy jest ich 4) w misjach typu Archwing
• Poprawiono - skin dla Lato Vandal, który pojawił się osobno na Rynku gry
• Poprawiono - niepoprawne oddziaływanie Tarczy Volta na bronie posiadające przebicie na wylot
• Poprawiono - znikanie kolorów i/lub "zawieszek" na broni Glaive, kiedy zostaje ona rzucona
Edited by [DE]Tomasz
Link to comment
Share on other sites

Pierwsza część raidu z archwingiem nawet bardzo fajna.

Jedna rzecz mnie denerwuje. Badanie Antyserum w labie trwa tylko 4min ale już jego zrobienie aż 24godzin:/.

 

Mała rada. Gdyby ktoś farmił fragmenty niech od razu więcej uzbiera. Do wykonania Antyserum potrzeba ich aż 500.

Link to comment
Share on other sites

Zgaduję, że pytasz o fragmenty antyserum. Wypadają z wrogów podczas drugiej części rajdu, kiedy to poruszasz się po pokładzie statku.

Tak, dzięki. A do czego służą jak nie do trialu? Bo skoro tylko tam wypadają to chyba nie będzie potrzebny w dalszej częsic trialu, ale muszę jeszcze dowiedzieć się ile ten trial ma części.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po ostatnim hotfixie 17.10.4 Rhino dostał overshield jak u Trinity na Vampire Leech. Nie mam pojęcia co go powoduje. Na obrazku poniżej ma akurat bazową ilość tarczy, ale momentami w czasie misji skakała mi powyżej widocznego poziomu. Myślę, że to kolejny bug związany z alertem, który akurat robiłem.

 

Warframe0020.jpg

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...