Jump to content

Pomysly Na Moce Dla Nowych Warframe


JohhnyBravos
 Share

Recommended Posts

Hej, jako, ze nie powinienem dzielic moimi pomyslami na warframe po ostatnim, wiec postanowilem podzielic sie, jakie moce moglyby byc przydatne wg mnie. Moze ktos sie zainspiruje ktoras i ja wykorzysta w swoim pomysle na warframe.

- pajak- postac moze stac i biegac po kazdej powierzchni pod kazdym katem (w sensie sufit, sciany). obraz pozostalby w jednej pozycji, zeby moc strzelac bez wiekszych problemow (nie do gory nogami)

- kameleon- postac upodabnie sie na pewien czas do zolnierzy danej frakcji, w momencie atakowania, moc sie wylacza

- iglowa furia- postac tworzy na powloce trujace kolce, ktore zadaja obrazenia klujace i trujace w obszarze 1m. Po ponownym uzyciu mocy wystrzeliwuje igly we wszystkich kierunkach.

- demoniczna reka- postac lapie wroga wydluzona  duchowa reka wroga, przyciaga do siebie, zgniata z obrazeniami miazdzonymi, nastepnie rzuca w wrogow w skazanym kierunku. troche jak Nero z devil may cry 4

- iglowe pieklo- postac uderza w ziemie reka wywolujac wysuniecie sie z niej sztorcowate skaly zadajace obrazecia klute

- wyrywacz serc - postac biegnie przed siebie wyrywajac serca lub mechanizmy w maszynach. W odwrotnosci do mocy np excalibura, mozna sterowac postacia w tej furii

- fajna by byla moc typu kame-hame

- postac tworzy dodatkowe 4 rece, dzieki czemu mozemy strzelac bronia glowna, a bron poboczna i biala jest uzywana na najblizszych przeciwnikach. Moznaby ewentualnie zrobic wariacje tego, i bysmy mieli 3x jednoczesnie ta bron, ktora wybralismy

- mega punch- postac powieksza sobie reke (jak monkey d. luffy) i uderza do przodu.

- lapanie wroga i urzycia go jako zywej tarczy, pozniej przestrzelenie go zadajac duze obrazenia tnace wrogom z przodu

- wytworzenie wiazki lasetowej w dwoch dloniach, postac sie obraca z wyciagnietymi dlonmi, zadajac obrazenia radiacyjne w danym obszarze

Mam nadzieje, ze chociaz jeden z pomyslow komus sie spodoba i przyda. ;)

Link to comment
Share on other sites

Co do pająka to tą moc chciałem dać dla grawitacyjnego frama. Ale w sumie możemy niedługo się spodziewać pająkowego frama bo jakiś fan pytał o to na comic conie. Fajnie by było mieć spider-frejma.

Jak dla mnie umiejętność trzymania ciała wroga jako tarczy powinno być dla każdego.

A co do demonicznej ręki to kojarzą mi się z takimi niewidzialnymi rękami co rozrywały dosłownie tylko nie pamiętam jak się to nazywało

Link to comment
Share on other sites

w sumie jak astrolord napisal o grawitacji, to myslalem jeszcze o 3 rzeczach

- frame tworzy kwadrat przed soba i zgniata wszystko w nim do wielkosci kostki rubika

- frame dociska wszystkich w obszarze do ziemi zgniatajac ich

- obnizona grawitacja powoduje, ze wszystkie moby dryfuja w powietrzu, jednak moga dalej strzelac (co by nie bylo za latwo)

Link to comment
Share on other sites

w sumie jak astrolord napisal o grawitacji, to myslalem jeszcze o 3 rzeczach

- frame tworzy kwadrat przed soba i zgniata wszystko w nim do wielkosci kostki rubika

- frame dociska wszystkich w obszarze do ziemi zgniatajac ich

- obnizona grawitacja powoduje, ze wszystkie moby dryfuja w powietrzu, jednak moga dalej strzelac (co by nie bylo za latwo)

Co do ostatniego miałem to samo. A co ci się widzi jak powiem o framie panującym nad pogodą? Masz tak fajne pomysły co powiesz o wspópracy na nowym konceptem frama? Napisz do mnie osobiście jeśli chcesz pogadamy ;)

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Fajne by było gdyby do dodali postać, która wykorzystuje zainfekowanych jako broń. Przykładowe zdolności to np.

Pasożyt- umieszcza w ciele przeciwnika pasożyty, które zadają pożerają swojego żywiciela od środka. Po śmierci pasożyty opuszczają ciało wroga i atakują pozostałych wrogów.

Pasożyty zadają x/x/x/x obrażeń na sek przez x sekund. Po tym czasie pozostają w przeciwniku aż ten nie zginie (same jednak nie zadają już obrażeń) Tym dłużej pasożyty żywią się gospodażem tym więcej się ich wydostanie max 5 (pasożyty po wydostaniu się atakują podobnie jak larwy) Żyją aż wróg ich nie zabije.

2 zdolność "Symbiotyczny pancerz" warframe oraz wszyscy sojusznicy otrzymują dodatkowe pasek energi ( przed tarczą) oraz zdolnoś regenerowania hp przez × sek pancerz nie chroni przed efektami typu trucizna wirusy czy obrażenia cięte.

3 zdolnoś chmura zarazy - tworzy w promieniu x metrów od warframe toksyczną chmure, która przykleja się do wrogów i sojuszników. Jest to zdolność podtrzymywan. Przykleja się do wroga na x sek, natomiast na warframe pozostaje tak długo jak zdolność jest aktywna.

4 zdolność Ul - pokrywa obszar o prominiu x metrów strukturami oraz gniazdami, które ranią wroga oraz powijają zainfekowanych, które walczą po stronie Tenno.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam kilka pomysłów :).

 

1. Jak już ktoś wcześniej napisał warframe grawitacyjny

-Nazwa: Jowisz .... Wiem, że dziwnie, ale pasuje, Jowisz od rzymskiego Boga Jowisza, władca bogów, w rzeczywistości największa planeta układu słonecznego, mówi się, że Jowisz jest strażnikiem Ziemi ponieważ swoją grawitacją ściąga największe zagrożenia

-Moce:

a) Grawitacyjna proca, wyrzuca przeciwników w powietrze 

b) Pierścienie grawitacyjne, tworzy wokół Jowisza ochronne pole grawitacyjne, które ściąga wszelki ostrzał przeciwnika na siebie, pobliscy wrogowie są odpychani z zabójczą siłą

c) Studnia grawitacyjna, tworzy małe, rosnące pole grawitacyjne ściągając przeciwników do jego środka gdzie są miażdżeni, pole się rozrasta w zależności od tego ile przeciwników do niego wpadnie

d) Deszcz asteroid, Jowisz przyzywa niszczycielskie asteroidy na pole bitwy tworząc potężną nawałnice i chaos na polu bitwy, obszar działania duży, obrażenia duże, dodatkowymi efektami to obrażenia od ognia i ogłuszenie

2. Mój osobisty pomysł, władca pustki.

-Nazwa: Chaos, od greckiego Χάος Cháos, czyli pustka

-Moce:

a) Kula pustki, Chaos tworzy skondensowaną kulę pustki, która trafiając przeciwników odpycha ich i zadaje obrażenia od radiacji i mrozu

b) Cisza pustki, Chaos przyzywa niezmierzoną ciszę pustki sprawiając, że on jak i jego towarzysze są otaczani polem ciszy i są niewykrywalni przez przeciwników

c) Rozdarcie pola, Chaos rozdziela osłonę rzeczywistości tworzą pole czystej pustki, przeciwnicy, którzy w nie wejdą nie mogą się poruszać i otrzymują obrażenia od mrozu i radiacji 

d) Armia ciszy, Chaos tworzy potężne rozdarcie osłony przyzywając największe siły pustki, przyzywa zainfekowanych by walczyli po jego stronie, przeciwnicy, którzy znaleźli się przy rozdarciu w momencie otwarcia są zamrażani. 

 

Pewnie są op, ale to koncepcja, jeżeli chodzi o inne rzeczy raczej nie jestem zbyt dobry w balansowaniu, życie, tarcze, koszt mocy itp.. 

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz, Gravity-guy - chodzenie zwyczajnie po ścianach na nogach i obszarowe zmienianie grawitacji i sprawianie unoszenia się wrogów. No tak jeszcze umiejętność latania po uruchomieniu pewnego skilla jak cloud walker wukonga. Ogólnie frame pod kontrole tłumów i zwodzenie ich.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

W sumie mam kolejny pomysł na frama. 

Warframe-owad

1. Nazwa: Chepri, prabóstwo egipskie, czczone pod postacią skarabeusza

2. Moce:

a) Podmuch skrzydeł, Chepri używa swoich skrzydeł jako broni wywołując podmuch powietrza na tyle silnego, że odpycha wrogów i zadaje obrażenia od cięć

b) Siła owada, Chepri używa swojej siły by wzmocnić ataki wręcz, sojusznicy koło niego dostają taki sam bonus

c) Pancerz chitynowy, Chepri wykorzystuje swój pancerz owada, wzmacnia pancerz i odbija pociski wroga w jego stronę

d) Lot skarabeusza, Chepri pokazuje swoją prawdziwą formę, używając swoich skrzydeł wzbija się w powietrze i unosi się na polem bitwy, gracz kontroluje jego lot i może używać broni głównej, jednocześnie automatycznie uruchamia się pancerz chitynowy bez kosztów w energi.

Edited by Jatraloch
Link to comment
Share on other sites

W sumie mam kolejny pomysł na frama.

Warframe-owad

1. Nazwa: Chepri, prabóstwo prabóstwo egipskie, czczone pod postacią skarabeusza

2. Moce:

a) Podmuch skrzydeł, Chepri używa swoich skrzydeł jako broni wywołując podmuch powietrza na tyle silnego, że odpycha wrogów i zadaje obrażenia od cięć

b) Siła owada, Chepri używa swojej siły by wzmocnić ataki wręcz, sojusznicy koło niego dostają taki sam bonus

c) Pancerz chitynowy, Chepri wykorzystuje swój pancerz owada, wzmacnia pancerz i odbija pociski wroga w jego stronę

d) Lot skarabeusza, Chepri pokazuje swoją prawdziwą formę, używając swoich skrzydeł wzbija się w powietrze i unosi się na polem bitwy, gracz kontroluje jego lot i może używać broni głównej, jednocześnie automatycznie uruchamia się pancerz chitynowy bez kosztów w energi.

Bardzo mi się podoba ale... Musi być "ale". Jak czytałem to chroma mi się przypomniał ale niektóre nazwy masz oryginalne :D np pancerz chitynowy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...