Jump to content

Aktualizacja 17.12.0


[DE]Tomasz
 Share

Recommended Posts

WKg1JBQ.jpg

 

Palatine Bonus Weekend jest już aktywny!  

 

Specjalny event ‘Palatine Bonus’ będzie dostępny dla graczy grających na wszystkich platformach – od 25 do 30 listopada. 

 

Uaktywnij Uwierzytelnienie Dwuskładnikowe

 

Uaktywniliśmy dodatkowe ubezpieczenie dla graczy grających w Warframe. Ta opcja jest tymczasowo opcjonalna, ale zachęcamy graczy, aby zaczęli dowolnie aktywować Uwierzytelnienie Dwuskładnikowe, dla bardziej całkowitego ubezpieczenia ich kont przed złośliwymi próbami dostępu.  

 

Możecie uaktywnić tą opcję w portalu www.warframe.com/user, po najnowszej Aktualizacji. Jeśli to wykonacie, prosimy trzymać oko na folder spamu, aby przyłapać email z konfirmacją ubezpieczenia.  

 

Nowa Postać

 

Wukong: wieczny, szybki – już dostępny!

 


 

Posiadający serce spryciarza, ten pierwotny małpi król posiada stalowy pazur furii. 

 

Oto moce postaci Wukong:

 

Stalowe Przebicie: Wukong rozciąga jego stalowy kij, dźgając wszystko stojące na jego drodze.

Przeciwstawienie: Oszukaj śmierć, otrzymując dawkę życia przed totalnym zgonem.

Kroczący Pośród Chur: Przekształć się w opar i śmigaj między wrogiem.

Pierwotna Furia: przywołaj Stalowy Kij, aby rozpętać furię.

 

Nowe Personalizacje

 

Skórka Palatine Rhino Deluxe będzie także dostępna, wraz z kilkoma innymi zawartościami. 

 

Proto-zbroja dla Excalibura

Skórka na Broń Proto-Glaive

Nyx Nemesis

Valkyr Gersemi

Saryn Orphid 

 

Oto Skórki wariantu Deluxe:

 

Skórka Palatine dla postaci Rhino: Celebruj pradawnych wojowników z rycerskich legend.

Skórka Palatine na Broń Jat Kittag: Przekształć Jat Kittaga tą stalową skórką.

Syandana Palatine: Rycerska Syandana.

 

Nowy Składnik:

 

Ekstrakt Nitain: Ten trudny do znalezienia metal jest obcym składnikiem w Systemie Origin i może być tylko wydobyty z asteroidów, które przybyły z odległych gwiazd. Lokalizacja Ekstraktu Nitain będzie ujawniona w konsoli Systemu Nawigacyjnego twojego Statku Desantowego.

 

Link to comment
Share on other sites

Zapowiadają się jakieś zmiany odnośnie weryfikacji emailem? Aktualnie nie jestem w stanie zagrać ponieważ przy logowaniu wyskakuje mi ten komunikat (logujesz się z nowego komputera, dostaniesz wiadomość na email, wpisz kod bla bla bla). Sęk w tym, że nie dostaje żadnej wiadomości... Z tego co widziałem nie tylko ja mam z tym problem, narzekają i inni gracze. Da się to jakoś wyłączyć albo coś z tym zrobić? Rozumiem, że wszystko dla naszego bezpieczeństwa ale chciałbym zagrać xD

Link to comment
Share on other sites

Wow, szybkie tlumaczenie gratki :) 



Zapowiadają się jakieś zmiany odnośnie weryfikacji emailem? Aktualnie nie jestem w stanie zagrać ponieważ przy logowaniu wyskakuje mi ten komunikat (logujesz się z nowego komputera, dostaniesz wiadomość na email, wpisz kod bla bla bla). Sęk w tym, że nie dostaje żadnej wiadomości... Z tego co widziałem nie tylko ja mam z tym problem, narzekają i inni gracze. Da się to jakoś wyłączyć albo coś z tym zrobić? Rozumiem, że wszystko dla naszego bezpieczeństwa ale chciałbym zagrać xD

Mam niestety to samo 

Link to comment
Share on other sites

 Ekstrakt Nitain: Ten trudny do znalezienia metal jest obcym składnikiem w Systemie Origin i może być tylko wydobyty z asteroidów, które przybyły z odległych gwiazd. Lokalizacja Ekstraktu Nitain będzie ujawniona w konsoli Systemu Nawigacyjnego twojego Statku Desantowego.

Rozumiem że trzeba czekać na alerta?

Link to comment
Share on other sites

 Ekstrakt Nitain: Ten trudny do znalezienia metal jest obcym składnikiem w Systemie Origin i może być tylko wydobyty z asteroidów, które przybyły z odległych gwiazd. Lokalizacja Ekstraktu Nitain będzie ujawniona w konsoli Systemu Nawigacyjnego twojego Statku Desantowego.

Rozumiem że trzeba czekać na alerta?

Dobrze rozumiesz. Właśnie jeden alert jest. Jeden zdobyty jeszcze tylko 108 potrzeba. W czarnej du.... jestem.

Link to comment
Share on other sites

Ile trwa ten alert? Co z gracami, którzy nie mogą się zalogować. Nie ukrywam, że chyba kupie w markecie tego Frame'a bo jak ma to zając sto lat żeby go wykrafcic to ja podziękuje xD

 

Poczekaj chwilę. Pewnie zaraz będą hotfixy, a jak ludzie zrobią burzę, że nie da się tego nawet farmić tylko trzeba czekać X lat na alerty, to pewnie to poprawią. Patience you must have :)

Link to comment
Share on other sites

ile tego nintai potrzeba

 11 żeby zrobić research wszystkich części. Cholera wie ile do wyprodukowania. A alert dał jedną sztukę. Jest więc dosyć kiepsko. Tego nawet nie można nazwać grindwallem, to już tylko o krok od paywall'a.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem zależy od wielkości klanu. w Storm C 110 łącznie na wszystkie części.

 

Ile trwa ten alert? Co z gracami, którzy nie mogą się zalogować. Nie ukrywam, że chyba kupie w markecie tego Frame'a bo jak ma to zając sto lat żeby go wykrafcic to ja podziękuje xD

Tyle co normalny alert. Odpal GG.

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

Oby było jakieś miejsce dropu tego surowca albo gwarancja że codziennie będzie alert z tym, albo że 10 tego będzie za alert. Ale nawet jeśli będe to miał to musze mieć 270,000 plastydów i 750,00 ferrytu do wukonga SAMEGO SCHEMATU.

 

Kiedy o ile wogle dodadzą że jak zmiejnszy się liczebość klanu to zmniejszy się zapotrzebowanie? Bo zmniejszyłem z góry do sztormu i nadal tyle samo :/ Albo nie umiem liczyć.

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Co płaczesz. U mnie w klanie max 4 osoby grają i to tak tylko wieczorami.

U mnie podobnie, ale ostatnio dodałem kilka osób oczywiście nowych w grze, ale lepiej wziąć n00bów i wiedzieć że jak sie rozwiną będą dawać owoce niż nikogo nie brać.

Link to comment
Share on other sites

Te skiny zostają na stałe czy znikną za kilka dni?

Szkoda gdyby zostały na stałe. Stracą tylko w ten sposób na swojej wartości.

 

The following Deluxe skins have been re-introduced into the Market and are here to stay!

 

 

  • Proto-Armor Excalibur
  •  
  • Proto-Glaive Weapon Skin
  •  
  • Nyx Nemesis
  •  
  • Valkyr Gersemi
  •  
  • Saryn Orphid
  •  

 

Wygląda na to, że zostają na zawsze.

 

 

 

U mnie podobnie, ale ostatnio dodałem kilka osób oczywiście nowych w grze, ale lepiej wziąć n00bów i wiedzieć że jak sie rozwiną będą dawać owoce niż nikogo nie brać.

 

Gdyby mnie szef klanu nazywał noobem to bym się z takiego klanu szybko wypisał. No, ale to ja. Może innych to nie rusza.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

Z nowymi jest taki problem, że pograją kilka dni znudzi im się i na tym się ich przygoda skończy.

Samemu rangi klanu nie możesz zmniejszyć. Wyburzenie baraku nic Ci nie da. DE zapowiedziało zeskalowanie wielkości klanów podczas U18. Zrób to co my powywalaj wszystkich nieaktywnych i czekaj na U18.

Link to comment
Share on other sites

Poczekaj chwilę. Pewnie zaraz będą hotfixy, a jak ludzie zrobią burzę, że nie da się tego nawet farmić tylko trzeba czekać X lat na alerty, to pewnie to poprawią. Patience you must have :)

Jak na razie to moja cierpliwość jest drażniona tym ze nie mogę się zalogować :) Tak to wszystko jest okey xD

Link to comment
Share on other sites

Gdyby mnie szef klanu nazywał noobem to bym się z takiego klanu szybko wypisał. No, ale to ja. Może innych to nie rusza.

Nie mam nic złego na myśli przez n00b nie wiem jak to może być obraźliwe :P W sumie nikogo nie nazwałem tak wprost ale w sumie może to brzydko. Jak inaczej nazwać nowego?

Z nowymi jest taki problem, że pograją kilka dni znudzi im się i na tym się ich przygoda skończy.

Samemu rangi klanu nie możesz zmniejszyć. Wyburzenie baraku nic Ci nie da. DE zapowiedziało zeskalowanie wielkości klanów podczas U18. Zrób to co my powywalaj wszystkich nieaktywnych i czekaj na U18.

Najlepiej takich wywalać, wiem że tacy istnieją :P Ale mam też takich którzy z każdym dniem rosną w siłę, i się nie nudzą :D dla takich warto walczyć.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam nic złego na myśli przez n00b nie wiem jak to może być obraźliwe :P W sumie nikogo nie nazwałem tak wprost ale w sumie może to brzydko. Jak inaczej nazwać nowego?

 

Może właśnie nowym (członkiem)? Ewentualnie rekrutem, kadetem? Pokombinuj. Albo jak w Wiedźminie - Be-Pe-Pe ;) 

Link to comment
Share on other sites

Pojawiło się dodatkowe wyjaśnienie, że te Alerty będą się pojawiały 4 razy na dobę. Przy dużej dozie szczęścia i wolnego czasu może uda się zrobić 3 (ale raczej 2) więc Wukong najwcześniej za jakieś 2 tygodnie. Ujdzie. To i tak lepiej niż Vauban.

czyli dzis powinny byc jeszcze 3? (a propo vaubana to akurat systemy sa)
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...