Jump to content

Aktualizacja 17.12.0


[DE]Tomasz
 Share

Recommended Posts

czyli dzis powinny byc jeszcze 3?

 

Po pierwsze nie wiadomo wg jakiego czasu to liczyć, a po drugie wątpię, żeby akurat dziś specjalnie wciskali jeszcze 3. Tego nowego surowca i tak potrzeba dużo więcej, więc nie ma aż takiego znaczenia ile jeszcze będzie akurat dzisiaj tych alertów.

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze nie wiadomo wg jakiego czasu to liczyć, a po drugie wątpię, żeby akurat dziś specjalnie wciskali jeszcze 3. Tego nowego surowca i tak potrzeba dużo więcej, więc nie ma aż takiego znaczenia ile jeszcze będzie akurat dzisiaj tych alertów.

To akurat wiadomo. Gra używa strefy czasowej EDT. Odejmijcie od naszego 6godzin. Też myślę, że dziś raczej 3ch nie dostaniemy. Myśle zato, że DE może ugiąć się pod naciskiem graczy i Nitain wyląduje w normalnym dropie.

 

Osobiście mogę śmiało stwierdzić, że nie mam nic przeciwko umieszczania tego czy innego "syfku" w alertach. Cały problem jest w tym, że owego ustrojstwa potrzeba strasznie dużo szczegulnie jeśli weźmie się pod uwagę że wiele osób mimo wszystko jest w wielkich klanach z niewielka liczba aktywnych graczy. Na dodatek samego rozmiaru klanu nie idzie  w żaden sposób zmniejszyć. 11 czy nawet 30 byśmy jakoś przeboleli ale nie aż 110.

 

 

 

EDIT:

 

Ja nie potrafie tylko przeboleć plastydów i ferrytu -_- 750k feryt i 250k plastydów. De ostatnio szaleje z dojo począwszy od grattlera i knux, grattlera mam i mabardzo mały zasię a z blisja zadaje mi obrażenia, nie polecam na otwartą przestrzeń przejęcia ale na reszte misji taj a knux chyba sobie ogólnie odpuszcze, centaur chyba jest najlepszą bronią arch co nie? Dobra jest.

 

 

Tak centaur jest najlepszą bronią białą dla "skrzydełek". Faryt i plastydy to nie problem stać mnie;). Knux olaliśmy. Stwierdziliśmy, że skoro i tak nie da się wbić 21MR (przynajmniej wtedy gdy go dali) to nie warto na razie w niego inwestować.

Edited by peger
Link to comment
Share on other sites

Ja nie potrafie tylko przeboleć plastydów i ferrytu -_- 750k feryt i 250k plastydów. De ostatnio szaleje z dojo począwszy od grattlera i knux, grattlera mam i mabardzo mały zasię a z blisja zadaje mi obrażenia, nie polecam na otwartą przestrzeń przejęcia ale na reszte misji taj a knux chyba sobie ogólnie odpuszcze, centaur chyba jest najlepszą bronią arch co nie? Dobra jest.

Link to comment
Share on other sites

Osobiście mogę śmiało stwierdzić, że nie mam nic przeciwko umieszczania tego czy innego "syfku" w alertach. Cały problem jest w tym, że owego ustrojstwa potrzeba strasznie dużo szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę że wiele osób mimo wszystko jest w wielkich klanach z niewielka liczba aktywnych graczy.

Podobnie sytuacja wyglądała z oxium, początkowo z każdego zabitego ospreya oxium dropiło 1-2 oxium. W tej chwili dropi 8-10. Jeśli gracze będą naciskać, a DE się ugnie, to z jednego alarmu będzie wypadać 2-3 nitain'ów.

Link to comment
Share on other sites

EDIT:

Tak centaur jest najlepszą bronią białą dla "skrzydełek". Faryt i plastydy to nie problem stać mnie;). Knux olaliśmy. Stwierdziliśmy, że skoro i tak nie da się wbić 21MR (przynajmniej wtedy gdy go dali) to nie warto na razie w niego inwestować.

A mnie nie stać, a chce wukonga, ilość mnie przerasta. A w mios zostało mi 550 próbek mutagenu i nie mam postawy :/ cienki jestem. Jeszcze raz gdzie zdobyć NAPRAWDE dużo plastydów porezebbe mi tipy. Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

Podobnie sytuacja wyglądała z oxium, początkowo z każdego zabitego ospreya oxium dropiło 1-2 oxium. W tej chwili dropi 8-10. Jeśli gracze będą naciskać, a DE się ugnie, to z jednego alarmu będzie wypadać 2-3 nitain'ów.

Nigdy nie miałem z tym problemu. Pamiętam, że całkiem dobrze można je było farmić na jakiejś MD, Kappa? Jedynym problemem było to, że ludzie nie zaznaczali gdy dropneło.

 

A mnie nie stać, a chce wukonga, ilość mnie przerasta. A w mios zostało mi 550 próbek mutagenu i nie mam postawy :/ cienki jestem. Jeszcze raz gdzie zdobyć NAPRAWDE dużo plastydów porezebbe mi tipy.

Jak wszystko. PS Hydro, Speed Nova, Necro i coś jeszcze. EV albo kolejny PS Hydro i campowanie na Surwiwalu lub Def na Dark Sectorach, Xini. Zawsze też można zainwestować w 3dnowego boosta

Link to comment
Share on other sites

@Up obok 6 brakujących chromosomów..

 

Najpierw płacz że za łatwo i że noobki się panoszą a jak dodadzą taki rzadki surowiec to płacz....tych noobków ;D

 

A wszystko przez to, że ludzie dzisiaj strasznie niecierpliwi są. Chcieliby dostać wszystko natychmiast. Ja tam wiem, że pewnie wyfarmię sobie Wukonga za jakieś 2-3 tyg. Akurat będzie na święta co robić. W międzyczasie jeszcze U18 (moc zmian oczekuję) więc na brak zajęcia nie będę narzekał.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...