Jump to content

Aktualizacja 18: Drugi Sen


[DE]Tomasz
 Share

Recommended Posts

 

Od czego zależy czy mój Tenno to facet, czy kobieta?

 

od twarzy ;D

 

Też miałem ten problem bo różnice w wyglądzie twarzy są minimalne, nie wspominając już o tym, że nie ma np. tzw. puszystych, karłów, itd. Chętnie widziałbym też możliwość zastosowania wszystkich wykupionych palet kolorów do skóry. Mogło by to urozmaicić nieco dość ubogie możliwości zmiany wyglądu. 

Link to comment
Share on other sites

Też miałem ten problem bo różnice w wyglądzie twarzy są minimalne, nie wspominając już o tym, że nie ma np. tzw. puszystych, karłów, itd. Chętnie widziałbym też możliwość zastosowania wszystkich wykupionych palet kolorów do skóry. Mogło by to urozmaicić nieco dość ubogie możliwości zmiany wyglądu. 

Jeszcze rysy twarzy, szczena, inne znaki szczególne. SIMSY! ;D

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze rysy twarzy, szczena, inne znaki szczególne. SIMSY! ;D

 

Nie simsy tylko to co teraz jest w większości erprgów czy mmorpg. Tutaj mamy 3 parametry dla samych oczu, a nie idzie za nic zmienić chociażby rozstawu tych oczu czy też kształtu twarzy/czaszki. Bazujemy tylko na tych kilku predefiniowanych i bardzo do siebie podobnych głowach. Ja rozumiem, że to nastolatki, ale nawet wśród nastolatków istnieje o wiele większa różnorodność wyglądu. Jak już dawać możliwość tworzenia i indywidualizacji własnej postaci to niech to będzie coś porządnego.

 

Ciekaw tez jestem kiedy wprowadzą możliwość swobodnego chodzenia po statku naszym operatorem? Na specjalnie chorego nie wygląda, może tylko trochę osłabionego.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...