Jump to content

Aktualizacja 18: Bugi I Inne Robactwa


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

Nie moge zobaczyć ile życia mają moje ekstraktory

 

Zgadza się. Ja teraz sprawdzam życie ekstraktorów przez aplikację na telefon. Tam pokazuje. Ale chyba wybuduje sobie pełną drugą zmianę dla wszystkich moich ekstraktorów i problem będzie rozwiązany. Ekstraktory sortowanie są po ilości życia więc wystarczy wtedy wybrać pierwszego od lewej i jest git.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

W klanie jest broń, Shaku, której nie da się zrobić. Nie ma jej też w kodeksie, na rynku czy profilu. Może niech DE następnym razem ukrywa co będzie w przyszłych aktualizacjach ;)

 

Napisali, że to błąd i do następnego update'u tak może być. Poza pooglądaniem i tak nic z tym nie zrobisz.

Link to comment
Share on other sites

Nie żebym był zły ALE!

Wbiłem sobie daily cap punktów do focusa, wróciłem z ostatniej misji i postanowiłem sobie te punkty przelać. Void Pulse na 1lvlu 21k punktów, chciałem sobie to ustawić na lvl2 z racji, że miałem punkty no to siup, przelane i jest lvl2. Ogolnie zostało mi jakieś 10k punktów coś koło tego. Wbiłem je w POOL po czym wyskoczyło mi, że mam nadal jakies 50k punktów do rozdania o.0 Chciałem je przelać na pasywa ale w moment mi wyskoczył LOADING i kreci sie kwadracik... Tak się kreci, kreci, a ja czekam jak głupi i nic sie nie dzieje. Wyłączyłem grę po czym odpaliłem ją od nowa, ide do focusa a tam moj Void Pulse na lvlu 1 zero punktów w puli i najlepsze jest to ze moge jeszcze zdobyc 15k punktów. Czyli wychodzi na to, ze dzien zmarnowany a szkoda bo boost weekend...

Pisać do supportu z tym? Do polskiego czy tego ogólnego? Wiem, że ten cały focus to beta i sie beda zdazaly takie akcje ale fajnie byloby odzyskac punkty ;/ 

Link to comment
Share on other sites

Możesz próbować pisać do supportu, ale wątpię czy coś pomogą. Jak sam napisałeś to beta bety. Ten błąd jest znany bo widziałem że coś podobnego było już zgłaszane. Generalnie na drzewku fokusowym trzeba robić jedną rzecz na raz i zatwierdzać, Nie robić dwóch skilli albo skilla i pool. itp. Wtedy wszystko działa ok.

Edited by Goblin_Wizard
Link to comment
Share on other sites

podczas obrony na srotie Nyx rzucil swojego skila i przejal kontrole nad moim sentinelem dirga ktory zaczal atakowac mnie i sojusznikow

 

Jeśli Nyx dostała radiation proc. (status radiacyjny) to raczej nie dziwnego że jej skille zadziałały na resztę oddziału.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...