Jump to content

Aktualizacja 18: Bugi I Inne Robactwa


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

Podczas Sortie 2 (excavation na Ziemi) straciłem broń (boltor pr.). Po zabiciu Drahk mastera broń gdzieś zniknęła. Marker wskazywał miejsce poza mapą. Co ciekawe gracze z teamu widzieli ja normalnie, leżącą na środku tunelu. Ja jej tam nie widziałem. Wciskanie X też nic nie dawało tak samo jak "samobójstwo". Więc przez ponad połowę misji biegałem nie uzbrojony (assault rifle only).

 

PS: Dodatkowo w misjach assault rifle only (itp)po "użyciu" power cella postać pozostaje "nie uzbrojona", trzeba ręcznie wyciągnąć broń.

Link to comment
Share on other sites

Podczas Sortie 2 (excavation na Ziemi) straciłem broń (boltor pr.). Po zabiciu Drahk mastera broń gdzieś zniknęła. Marker wskazywał miejsce poza mapą. Co ciekawe gracze z teamu widzieli ja normalnie, leżącą na środku tunelu. Ja jej tam nie widziałem. Wciskanie X też nic nie dawało tak samo jak "samobójstwo". Więc przez ponad połowę misji biegałem nie uzbrojony (assault rifle only).

 

PS: Dodatkowo w misjach assault rifle only (itp)po "użyciu" power cella postać pozostaje "nie uzbrojona", trzeba ręcznie wyciągnąć broń.

Potwierdzam, miałem to samo kiedyś na draco, biegałem bez broni po tym, jak mnie drahk rozbroił :D  

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, miałem to samo kiedyś na draco, biegałem bez broni po tym, jak mnie drahk rozbroił :D

Aż strach pomyśleć co będą umieć te "drahki" od catborów... Może zabierać moce warframe? Tak samo jak harvester czyli moje moce będą położpne w takim pojemniku. To by było coś... I pewnie mega wkurzające.

Link to comment
Share on other sites

Aż strach pomyśleć co będą umieć te "drahki" od catborów... Może zabierać moce warframe? Tak samo jak harvester czyli moje moce będą położpne w takim pojemniku. To by było coś... I pewnie mega wkurzające.

Kavaty mają ponoć wykrywać ukrytych Tenno, czy to za pomocą mocy Shade, Kubrowa czy Lokiego.

Link to comment
Share on other sites

Nowy hotfix zrobił mi nadzieję, ale wciąż widzę, że lepiej grać na 16:9 niż posiadanym 21:9.
b92031e6dc93adb2gen.jpg

507a90f0b398ad52gen.jpg

DE plix, to nie może być trudne. Odpowiada mi nawet menu w wersji 16:9 aby po lewej i prawej stronie zostały pasy z grą, a nie menu naleśnik.

 

Edit:
Dobra, tego nie kumam(czytaj jest dobrze wszędzie, tylko nie na screenach wyżej i kilku innych miejscach):

47c1b9ec138762a6gen.jpg

Nawet nie liczę rozciągania grafik(np. ta ze Stalkerem przy pierwszym ładowaniu) a to akurat można zostawić w 16:9.

Edited by FanLEGO
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

tylko ze z alt+tab mozna wrocic do gry, a tu zgasl ekran, pokazal sie pulpit bez kursora i slyszalem, ze dalej strzelaj moge czy uderzac bronia biala, a  alt+tab dawalo efekt, ze przeskakiwalem miedzy pulpitem z kursorem, a pulpitem bez ze sterowaniem w grze. Jesli Tobie sie tak robi przy nacisnieciu windows, to pewnie mi tez sie tak zrobilo, ale jak nie patrzec, to nadal bug. :)

 

A, jakis czas temu tez mialem jeden - gralem valkyr na corpus i w 4. umiejetnosci z impetem wlecialem na tego z powloka neutralizujaca. gdzies, albo tuz przed, lub tuz po minieciu powloki zaatakowalem bronia biala i postac mi sie zawiesila - stala na jednej nodze (szpagat w sumie zrobila), z bronia biala w rece i moglem nia sie poruszac jezdzac na tej stopie, jakby miala pod nia kolka. zadne klawisze procz kierunkow nie odpowiadly. pomoglo dopiero 2-krotne wpadniecie na lasery i uzycie broni bialej.

Link to comment
Share on other sites

tylko ze z alt+tab mozna wrocic do gry, a tu zgasl ekran, pokazal sie pulpit bez kursora i slyszalem, ze dalej strzelaj moge czy uderzac bronia biala, a  alt+tab dawalo efekt, ze przeskakiwalem miedzy pulpitem z kursorem, a pulpitem bez ze sterowaniem w grze. Jesli Tobie sie tak robi przy nacisnieciu windows, to pewnie mi tez sie tak zrobilo, ale jak nie patrzec, to nadal bug. :)

U mnie tak jest zarówno przy użyciu klawisza Windows jak i alt+tab, po prostu jak chcę wyjść z gry, to muszę ją wyłączyć. Myślę, że to nie bug, a wina karty graficznej, w końcu mój PC ma swoje lata.

Link to comment
Share on other sites

To nie wina kart, a raczej DirectXa. Podobno bez pewnej nakładki stworzonej do silnika Source(HL2, CSGO) nie można było by wychodzić na pulpit Alt-Tabem bez znaczących problemów, sama zmiana kosztuje nas tylko kilka fps. Problem jest z tylko z full screenem, co jeszcze bardziej naprowadza na DXa.

Link to comment
Share on other sites

Takie tam problemy zapomnianego zwierzaka :)

Oberon może jest zapomniany ale ja cenię go jako mojego najlepszego Tanka. Chociaż ti zależy od buildu i sposobu gry. A czesami to nie postać ma się przystosować do gracza tylko gracz do Postaci. Dlatego większość nie lubi Limbo - nie próbują się do niego przystosować, mało tego, proszą o niepotrzebny rework dla Limbo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...