Jump to content

String Najczęściej Zadawanych Pytań I Odpowiedzi (Pomocni Tenno Dostają +10 Do Chryzmatu)


KnVeR

Recommended Posts

Potrzebuje reliktu Lith K1. Próbuje go dropnąc na Augustus Mars. I od jakiegoś czasu gram w kólko tą misję. JAkieś lepsze miejsca?

 

12 hours ago, zabamorton said:

Potrzebuje reliktu Lith K1. Próbuje go dropnąc na Augustus Mars. I od jakiegoś czasu gram w kólko tą misję. JAkieś lepsze miejsca?

Mars Spear, jedna misja , pierwsza rotacja, jeden klucz, i tigrisa mam. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, zabamorton said:

Potrzebuje reliktu Lith K1. Próbuje go dropnąc na Augustus Mars. I od jakiegoś czasu gram w kólko tą misję. JAkieś lepsze miejsca?

 

6 hours ago, zabamorton said:

Mars Spear, jedna misja , pierwsza rotacja, jeden klucz, i tigrisa mam. 

O co w sumie chodzi? Bo nie załapałem...

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, zabamorton said:

Potrzebuje reliktu Lith K1. Próbuje go dropnąc na Augustus Mars. I od jakiegoś czasu gram w kólko tą misję. JAkieś lepsze miejsca?

Tikal na Ziemi. Wydobycie z Infested więc szybko idzie. Ewentualnie Gaia. Ja tam farmiłem właśnie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 16.10.2016 at 10:24 PM, zabamorton said:
On 17.10.2016 at 5:21 AM, Dr_Someone said:

 

O co w sumie chodzi? Bo nie załapałem...

Jakoś źle napisałem, że sam rozwiązałem swój problem. Po prostu Lith K1 najlepiej leci na obronie Mars Spear. 

 

No jestem geniuszem odpowiedzi. Więc tak. Odkryłem sam, że Lith K1 najlepiej dropi na Spear Mars. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, kurczaki said:

Hey mam pytanie, nie rozumiem.

Pigmenty w DOJO służą do używania ich do warframe? Czy jak to działa? W ogóle jak z tego skorzystać? 

Pigmenty w Dojo służą do malowania pokojów w Dojo. Na Warframe'ach ich nie użyjesz.

Palety kolorów do malowania WFów są na rynku za platynę. Czasem też trafiają się darmowe w prezencie od DE z okazji różnych uroczystości, Dzień Św. Patryka, Wielkanoc, Walentynki, 4 lipca.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
59 minutes ago, GaretDraco said:

Gdzie mogę zdobyć schematy do Ivary?

Wiem że w trakcie infiltracji ale jakich dokładnie.

Część Ivary może być jedną z nagród za otwarcie jednego ze skarbców danych, podczas misji infiltracji. Nie ma natomiast gwarancji kiedy wypadnie Ci część i jaka część to będzie. Więc może to zająć od kilku do kilkunastu-kilkudziesięciu misji, zależnie od szczęścia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gdzie najlepiej jest farmić endo i statuetki? Potrzebuję jakoś 100k, a jak wiadomo dosyć długo się to zbiera..

Jakie obecnie są polecane bronie? 

Mam też pytanie odnośnie żywiołów.. Grineer, obcy, infested.. Jakie mody na nich brać? Jakie łączyć ze sobą. Np w broń główną dać cold + toxin vs infested?

 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kurczaki said:

Gdzie najlepiej jest farmić endo i statuetki? Potrzebuję jakoś 100k, a jak wiadomo dosyć długo się to zbiera.

Rathuum na Sednie.

14 minutes ago, kurczaki said:

Jakie obecnie są polecane bronie? 

Chcesz się dobrze bawić, to bierz to, co lubisz :)

Chcesz się wstydzić - bierz Synoid Simulora.

Najlepsze bronie (w sensie obrażenia) to niewątpliwie krytujące bronie białe.

16 minutes ago, kurczaki said:

Grineer, obcy, infested.. Jakie mody na nich brać? Jakie łączyć ze sobą

Nie ma obcych w tej grze.

W kodeksie, w zakładce uniwersum->wrogowie masz powiedziane na co są podatni jacy wrogowie, natomiast w zakładce tutorials masz powiedziane jak działa jaki żywioł.

Np. Grineer (najczęściej) mają sklonowane ciało podatne na obrażenia tnące i wirusowe, ale są chronieni przez pancerz niepodatny na ani tnące ani wirusy, ale za to podatny na korodujące (ferrite armor) albo na radiacyjne (alloy armor). Na Grineerów bierze się albo obrażenia korodujące, których status na stałe zmniejsza pancerz wrogów i się stackuje.

Np. Corpus mają tarcze podatne na obrażenia miażdżące, czy magnetyczne. Ale obrażenia toksyczne oraz status tnących omijają tarcze, dlatego przeważnie bierze się je vs. Corpus.

Serio, wszystko jest w kodeksie :) Albo na wiki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
1 hour ago, kurczaki said:

Jaka jest najlepsza broń dla pomocnika?

Ogólnie to grywam Nova. 

"Najlepsza" to określenie względne. Na dalekie dystanse poleciłbym Vulklok albo Stinger, na bliskie Sweeper Prime i Prime Laser Rifle, ew Deconstructor jeśli masz Heliosa. Modowanie i formowanie broni sentineli to katorga.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam Vulkloka, poniewaz z multishotem i modem zywiol + status masz na ok 70%  (ma tez wysoki krytyk). U mnie to radiacja, dzieki czemu trafiony przeciwnik moze zaczac atakowac swoich. Jesli masz moda  Fired Up, deth machine rifle ma najdluzsze przegrzanie wzgledem cooldowna. Ale musisz sam przetestowac, ktora bron ci pasuje.

Link to comment
Share on other sites

zamrozenie jest spoko (jako status i zywiol, ktory dziala efektywnie na tarcze i pancerze np bombardow), jednak do mnie jakos nie przemowila przez nizszy status i krytyk, ale mozliwe ze to przez przyzwyczajenie juz do vulkloka. bronie zywiolowe maja ta zalete, ze mozesz sobie precyzyjnie ustawic, jaki bron zadaje status (nie wyskoczy ci impact, ktory tylko wytraci z rownowagi, ale na pewno jak wyskoczy status to np zamrozenia).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...