Jump to content

String Najczęściej Zadawanych Pytań I Odpowiedzi (Pomocni Tenno Dostają +10 Do Chryzmatu)


KnVeR

Recommended Posts

  • 1 month later...

Charm jest zbugowany? Od upa w którym dodali Pr. Mirage ani razu nie zaobserwowałem by mi się aktywował.

 

EDIT: z opinii innych graczy wynika, że hunter command jest winowajcą blokującym charm i inne umiejętności :/

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja mam cały czas nadzieje, ze zrobia handel na taki jak jest np w Neverwinter Online (kiedys, jak w to gralem, handel byl tam mega przyjemny w uzyciu), ale z tego co sledze plany DE nic nie planuja z tym naszym bazarowym handlem i nadal bedziemy mieli stadion dziesięciolecia w grze.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Hej.

Mam pytanie (albo kilka😀). Oglądałam ostatnio na yt filmik gdzie ytuber pokazywał jak odblokować mod'a riven i tu moje pytanie, gdyż na owym filmiku ów ytuber grając Octavia pościł metronom a potem ukrył się pod niewidka. Na to jest mod czy jakiś przedmiot, który można zrobić/kupić/wydropić*?

Drugie pytanie - jeśli chce kupić schemat prime to jak mam komuś zapłacić platyna?

 

 

 

 

 

*niepotrzebne skreślić

Link to comment
Share on other sites

Metronom daje kilka bonusów, które uaktywnia się poprzez wykonywanie pewnych czynności w rytm muzyki. Jeżeli strzelasz w rytm muzyki dostajesz bonus do multishota. Podskoki dadzą zwiększenie szybkości sprintu. Jeżeli kucniesz kilka razy, otrzymasz niewidzialność. Natomiast ataki bronią białą zwiększą prędkość ataku.

Wszystko masz dokładnie opisane tutaj: http://warframe.wikia.com/wiki/Octavia#Abilities

Jeżeli chodzi o drugie pytanie, to wymiany dokonuje się w dojo klanowym i na bazarze Maroo, który mieści się na Marsie. W obydwu tych miejscach wystarczy, że jeden z was otworzy stragan. Druga osoba musi podejść do sprzedającego i nacisnąć przycisk odpowiedzialny za akcje. Stragan otwiera się poprzez przytrzymanie Q i wybranie opcji Otwórz Stragan.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Czy można posiadać kilka kont? - Gdy na jednym już robimy wszystkie rzeczy, które chcemy ogarnąć (trade'y, reputacja itp.), wtedy wlogować się na drugie i też ogarnąć podobne czynności. Bo nie wiem czy mogę sobie założyć takie konto i dzielić się platyną pomiędzy tymi kontami (odpalając waframe'a na dwóch komputerach) i żyć spokojnie? 

 

PS.

Szukałem tego na forum, ale nie znalazłem dokładnie tak sformułowanego pytania, i nie wiem czy to też byłoby banowane.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
26 minutes ago, JohhnyBravos said:

Na pierwsze pytanie mam pewną teorię - co jeżeli Ember jest WF nie ognistym, a gazowym? Czyli w swoje otoczenie może wypuszczać mieszanki łatwopalnych i wybuchowych gazów? 😛

To może być prawda. Sargas Ruk z którego wypada wygląda i gada jakby zjadł za dużo grochówki.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Mnie tylko jedno wkurza w tej grze te cholerne koty w ilosciach hurtowych, to jakis p... spisek czy jak ?Dlaczego tylko kavaty maja cechy ktore sprawiaja ze gracz ktoiry cos chce osiagnac musi miec kavata i lazic z tym wypierdkiem .NIe lubie kotow a gra mnie zmusza do lazenia z kotem.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ghaarr said:

Mnie tylko jedno wkurza w tej grze te cholerne koty w ilosciach hurtowych, to jakis p... spisek czy jak ?Dlaczego tylko kavaty maja cechy ktore sprawiaja ze gracz ktoiry cos chce osiagnac musi miec kavata i lazic z tym wypierdkiem .NIe lubie kotow a gra mnie zmusza do lazenia z kotem.

Gra do niczego Ciebie nie zmusza. Sam się zmuszasz.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
5 hours ago, Drawers said:

Witam ile teraz aktualnie trzeba czekać aż ktoś z pl supportu odpisze ??

Dziękujemy za pytanie i wysłanie zgłoszenia. Problemy są opracowywane w kolejności zgłoszenia i najczęściej nie czeka się zbyt długo, jeśli napisałeś po polsku. W związku z ogromną aktualizacją, jaką właśnie wydaliśmy dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie w czasie oczekiwania.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja mam pytanie odnośnie convectrixa. Broń zapowiada się fajnie itp. Ale czy ona musi posiadać tak irytujący mechanizm zjeżdżania się lasera. Ja rozumiem jest to ciekawy koncept ale jeśli już to zamiast mechaniki scyzoryka tak nazywam to jak się zachowuje ta broń na początku może lepszą inicjatywą były dwie wiązki które są blisko siebie i się ledwo stykają i nie muszą się spotkać by utworzyć np jedną wiązke którą potem i tak trzeba wcelować. Bo jak narazie ta broń jest irytująca w użytku. Jest to moje personalne zdanie. Ale gra ogólnie bardzo mi się podoba.

Link to comment
Share on other sites

Raczej powinny być zaproponowane Phage (tutaj celując zmniejszasz obszar rażony bronią, więc możesz lepiej kontrolować, czy chcesz skupić wiązkę, czy walić wszystko w kącie kolo 90 stopni), albo Phantasma (tutaj masz od razu wąski promień, a to tego alternatywnie możesz wyrzucić dosyć potężny granat). Ewentualnie wąski obszar promienia masz w Flux, jednak to nie shotgun.

P.S. Proponowanie Opticora zamiast Convectrix, to jak proponować Dread zamiast Somy. Totalnie inne bronie.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

10 milionów kredytów masz za fotobudke orbiteru, w syndykatach, z elitarnej rzezi (ESO), ukryte pokoje na Jowiszu (2 szafki, jedna w przedsionku, druga w środku), simaris ma kilka, chyba coś było z arbitrażu i spy. Ale ogólnie dużo jest z syndykatow, elitarnej rzezi i tych pokoi na Jowiszu.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...