Jump to content

String Najczęściej Zadawanych Pytań I Odpowiedzi (Pomocni Tenno Dostają +10 Do Chryzmatu)


KnVeR

Recommended Posts

On 3/5/2016 at 10:36 AM, Nakkac said:

Witam chciałbym usunąć konto podane na ten e-mail ale nie wiem jak. Czy mógł by mi ktoś poradzić?

usunięcie konta jest obecnie możliwe.

jeśli chcesz zacząć od zera - musisz stworzyć nowe konto (z nowego maila)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

To zależy jaki mają natłok zgłoszeń, ale ja nigdy nie czekałem dłużej niż 2 dni (uwzględniając różnicę czasu). Z tym, że ja zawsze piszę do Tomasza tzn. piszę do suportu, ale po polsku i zaznaczam w temacie (Poland). Nie wiem, czy to coś daje, ale zawsze zajmuje się tym Tomasz, może on jest mniej "zarobiony"?  :)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, PridePL said:

Mam takie troche glupie pytanie. Ile czasu trzeba czekac na odpowiedz  supportu? Czekam juz 4dzien

Już odpisałem. Jak już piszesz do nas po polsku, napisz „witaj albo cześć”, aby mój filtr złapał zlecenie z Polski – netykieta przeważnie skróci czas czekania.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VectorWolf said:

[DE]Tomaszu, co się stało z Community Hot Topics? Od lutego nie było nowej ankiety. Nie powiesz mi że nie ma gorących tematów na forum. :P

Chyba przemieniło się w ankietę „Popular Now”: Nad zakładką „Recent Topics”.   O,o 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, [DE]Tomasz said:

Chyba przemieniło się w ankietę „Popular Now”: Nad zakładką „Recent Topics”.   O,o 

Oj chyba nie. Zważywszy na to, że Community Hot Topics ma cały swój dział na forum.

Po prostu zważywszy na to, że większość narzekania ostatnio nadal skupia się na Draco, Nullach itd. ktoś tam u was stwierdził że 'nope'. :P

Gracze --> e4565474.gif

DE   -->   tumblr_ls4dxnBzvH1qjdxroo1_400.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [DE]Tomasz said:

Aha, w takim razie trzeba rozdać „owoc” uspokajający, albo kolorowe gumisie.

XD

 

Dobra, to jeszcze jedno pytanie:

Czemu nowe forum nadal jest popsute? Parę raz już zgłaszałem to w odpowiednim wątku, ale do dziś to jest.

Mimo że subskrybuje wątek. Mimo że mam zaznaczone "A notification when new content is posted", co jak dla mnie, oznacza że powinienem dostawać powiadomienia z każdego nowego postu w temacie; tak jak to było w starym forum; tak zostaję jedynie poinformowany tylko wtedy, gdy ktoś bezpośrednio mnie quotenie. Na przykład tu teraz. Gdybym celowo nie zajrzał, to bym nigdy się nie dowiedział że mi coś odpisałeś?

Jak tu człowiek ma śledzić updateowane wątki z komiksami, fanfikami, czy seriami obrazków, jak nie wiem że jest coś nowego?

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, VectorWolf said:

Dobra, to jeszcze jedno pytanie: jak tu człowiek ma śledzić updateowane wątki z komiksami, fanfikami, czy seriami obrazków, jak nie wiem że jest coś nowego?

Chyba potrzebujesz włączyć opcję "Someone comments on something I follow" w Account Settings > Notification Settings.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [DE]Tomasz said:

Chyba potrzebujesz włączyć opcję "Someone comments on something I follow" w Account Settings > Notification Settings.

Dzięki. Ale no widzisz, takie informacje powinny były być w wątku "witającym" na nowym forum, bez potrzeby ciągania za język adminów/moderów itd..

Edit. Ok, mój błąd. Widzę że teraz jest podpis w dymku i podświetlenie co zmienić... Chyba że było to tam od początku, co by znaczyło że jestem ciemna masa. XP

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam, 
Mam pytanko bo nie mam pojecia czy wgle opłaca sie na samym poczatku lvlowac mody ;x Nie mam pojecia bo nie wiem czy czasem to nie jest wywalanie czasu w błoto, bo zauważyłem ze sa mody ktore mozna wylevelowac do 3 poziomow i inne co mozna nawet do 10 tak jak tu http://scr.hu/4lmc/fp874 Moze ktos mi wyjasnic od czego to zależy ? Da sie to jakoś w modzie zmienić ? ile mozna maksymalnie wylevelować moda ? Od czego zależy ile mod ma tych punktów do levelowania ? Czy każdy mod ma odpowiednik swojego tylko że z inną "rzadkością" tzn. czy każdy mod np witalność występuje jako pospolity i legendarny ?

Link to comment
Share on other sites

Spacje przed pytajnikami, moje oczy krwawią.
Nie ma znaczenia kiedy ulepszasz mody. Ma znaczenie jakie mody ulepszasz.

Maksymalny poziom zależy od samego moda. Niektóre mody mają swoje uszkodzone wersje, które naturalnie mają mniejszy maksymalny poziom i tym samym- mniejszy bonus. Wtedy analogicznie jest lepiej zaczekać z ulepszaniem do momentu, w którym złapiesz pełną, nienaruszoną wersję.

10 poziomów mają zazwyczaj tylko "podstawowe" mody, czyli takie, bez których często się nie obejdziesz (wchodzą w tę kategorie mody zwiększające podstawowe obrażenia broni oraz hp/tarcze/pancerz frame'a). Nie da się tego zmienić.
Moda możesz maksymalnie ulepszyć do jego najwyższego poziomu. Ten zależy, jak już mówiłem, od samego moda.

Każdy mod ma przypisaną sobie rzadkość (mod pospolity znajdziesz zawsze tylko w pospolitej wersji). Jedynym wyjątkiem są mody, które mają swoje legendarne odpowiedniki- te wersje modów są dostępne tylko u Baro Ki'Teera.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, DzaroD said:


Zapytam jeszcze o bron boczna bo tez nie mam pojecia co wybrać ;x

Lato. Tylko Lato.;) Takie pytania mijają się całkowicie z celem. Sam musisz wybrać sprzęt z którym najprzyjemniej będzie Ci się grało.

Jeśli już to wybierz Sonicora.

Link to comment
Share on other sites

Jednak chyba najbardziej odpowiada mi bron taka ktora nie ma magazynka :D tzn mam ta grakate ale czas ktory musze marnować na ładowanie strasznie mnie ogranicza, nie wzialem tego pod uwage i teraz mysle ze chyba jednak łuk- cernos bedzie dla mnie lepszym odpowiednikiem. Zanim przeładuje mi ten magazynek to ja juz zdążę zabić 10 z broni białej, gdy mam łuk moge jakos połączyć walke bronią białą z atakiem dystansowym np gdy robie doskok do przeciwnika żeby go zabic z bliska to dodatkowo podczas doskoku wbijam mu jedna strzale w głowę. Na dodatek jestem pasjonatom snajperek w każdej grze wiec raczej wole coś co zadaje duży dmg na raz a nie jakieś mini guny. 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, DzaroD said:

Jednak chyba najbardziej odpowiada mi bron taka ktora nie ma magazynka :D tzn mam ta grakate ale czas ktory musze marnować na ładowanie strasznie mnie ogranicza, nie wzialem tego pod uwage i teraz mysle ze chyba jednak łuk- cernos bedzie dla mnie lepszym odpowiednikiem. Zanim przeładuje mi ten magazynek to ja juz zdążę zabić 10 z broni białej, gdy mam łuk moge jakos połączyć walke bronią białą z atakiem dystansowym np gdy robie doskok do przeciwnika żeby go zabic z bliska to dodatkowo podczas doskoku wbijam mu jedna strzale w głowę. Na dodatek jestem pasjonatom snajperek w każdej grze wiec raczej wole coś co zadaje duży dmg na raz a nie jakieś mini guny. 

A chciałbyś shotgun z NIESKOŃCZONĄ dosłownie NIESKOŃCZONĄ ilością amunicji i nie trzeba przeładowywać?

Jeśli tak wybierz to:

Spoiler

Jedyne problemy z tym to że trzeba zrobić pierw e żeby przytrzymywać co chwila, oraz celność jako że to shotgun to rozrzuca pociski w te i we wte, ale jest uważany za Najpotężniejszy shotgun w grze. Mówisz że lubisz melee tak? To świetnie ta broń jest dla ciebie a niedługo dochodzi nowa.

latest?cb=20141127183103

Spoiler

Tak wygląda nadchodzący nowy gunblade który wydaje się że nie będzie strzelał jak shotgun ale zbyt szybko go nie dostaniemy bo DE chyba zanim go zrobi i doda nową postawe to troche poczekamy.

3c15287f718ce63e6e9e99a3ed7083df.png

 

Link to comment
Share on other sites

Teraz mam mozliwosc wybru syndykatu, teraz znowu nwm co wybrać :P Ze wzgledu na moj styl gry to czerwony woal najbardziej by mi pasował bo sa tam łuki, waszym zdaniem ktory jest najlepszy i ktora bron w tych syndykatach jest najlepsza?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DzaroD said:

Teraz mam mozliwosc wybru syndykatu, teraz znowu nwm co wybrać :P Ze wzgledu na moj styl gry to czerwony woal najbardziej by mi pasował bo sa tam łuki, waszym zdaniem ktory jest najlepszy i ktora bron w tych syndykatach jest najlepsza?

Chcesz najlepszy tak? A co jesli wszyscy chcą najlepszy? wtedy wszyscy mieli by jeden syndykat a reszty nie dało by się zdobyć bo nikt by jej nie chciał. Odpowiedz brzmi: Nie ma najlepszego syndykatu. Każdy jest inny, a jak ci się nie spodobają nagrody jakie mają wymienisz się z innymi graczami. To nie jest trudne wymienić się z innymi, narazie polecam wylevelować jeden a potem się martwić nagrodami bo wszystkie (poza syndanami) można zdobyć od graczy, pierw zdobądź ten jeden.

Pytanie dnia: Który syndykat jest najleszy? Odpowiedz dnia: Nie ma takiego.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...