Jump to content

String Najczęściej Zadawanych Pytań I Odpowiedzi (Pomocni Tenno Dostają +10 Do Chryzmatu)


KnVeR

Recommended Posts

To zależy jak masz zamiar nia grać...

Sojąc w miejscu i rzucając Spores na Molt potrzebujesz Range, Duration i Efficiency, Strength jest w takim wypadku na samym końcu lecz nie radzę zniżać się poniżej 100. W tym wypadku liczy się to by pokryć jak największą powierzchnie i sukcesywnie roznosić Spores pomiędzy przeciwnikami, build dobry na (mobilne) obrony, przejęcia, przetrwania. Tutaj Saryn jest dość... słaba jeśli chodzi o przyjmowanie ciosów, robisz z niej tzw. Glass Canon.

W wypadku, gdzie masz zamiar biegać i chlastać wroga melee, możesz podnieść Strength i zmniejszyć nieco Range, możesz również całkowicie zrezygnować z Duration a nawet nieznacznie zejść poniżej 100 na korzyść Strength i Efficiency, starając się utrzymać Range w okolicach 145. Taki build jest dobry dla melee Saryn, gdzie po rzuceniu Spores (na wroga, nie na Molt) rzucasz sobie na broń białą Toxic Lash i biegnąc przed siebie chlastasz wrogów, rozprowadzając Spores na wrogów przed sobą. Tutaj radzę dać Saryn jakieś mody "na przeżycie", Vitality, Armor, Quick Thinking, bo będziesz oko w oko z wrogiem. Build nadaje się na Eksterminacje, na Porwania, Pojmania, Ratunek, itp.

Link to comment
Share on other sites

Witam.

@kurczakiCo do build-ów jest wiele opinii ponieważ każdy ma build pod swój styl gry i każdy gra inaczej.

Ja używam taki:

SEWklZA.jpg

Według mnie Saryn pod spory/molt powinna mieć minimum 235% zasięgu ponieważ Spory mają być rozprzestrzeniana na dość sporym obsarze.

10 hours ago, kurczaki said:

Plus jakąś aurę brać? 

Co aury GP/CP (Growing Power/Corrosive Projection).

10 hours ago, kurczaki said:

Jaki jest najlepszy build do Saryn Prime?

Według mnie build którym gram jest dość w miare dobry wiadomo ma mały czas ale on aż tak nie jest potrzebny koszty też są dość sporo ponieważ są tylko minimalnie zmniejszone lecz jak ma się zenurika/Arcane Energizer + Carrier który ci zbiera kulki w niektórych przypadkach jej nie brakuje.

Jeśli chcesz osiągnąć dość spore obrażenia z Saryn polecam używanie też broni która ma w sobie obrażenia od Toksyny/Gazu i dość spory status (przykład: Ignis/Torid).

Spytasz pewnie dlaczego a już ci wyjaśnię ponieważ jeśli przeciwniki posiada na sobie Toksyne Spory roznoszą ją po innych przeciwnikach przez co przeciwnicy otrzymują obrażenia od Toksyny oraz Sporów które nakładają wirus a jeśli przeciwnik posiada na sobie efekt Toksyny Twoje obrażenia z Miasmy są x2 a jeśli wirusowe też o x2 czyli dzięki temu nasz Miasm ma x4 większe obrażenia od podstawowych.

W tym build-ku Miasm ma 679 bazowych mnożąc x4 wychodzi 2716 obrażeń na Sekundę a trwa ona 2.03 sekundy czyli zadaje 3 razy obrażenia. (+ nakłada obrażenia Korodujące *nie gram na polskiej wersji od 2 lat więc mogę popełniać błędy co do nazw*).

Mam nadzieje ze chociaż trochę ci pomogłem a jeśli chcesz dowiedzieć się coś więcej napisz do mnie w grze.

Miłej Gry/Dnia Wszystkim.

 

Link to comment
Share on other sites

Spores dają viral status wrogom w pobliżu kiedy wybuchają.

Molt zadaje toxin status kiedy wybuchnie. Toxic Lash daje toxin status przy trafieniu. Przeciwnik który ma na sobie Spores zostanie trafiony atakiem wręcz kiedy Toxic Lash jest aktywny powoduje detonację sporów.

Spores można rzucić na Molt, wtedy wszystkie spory wybuchną kiedy zostanie zostanie zniszczony, dając oba statusy naraz. Jak już rozsiejesz toksyny i wirusy, używasz Miasmy dla maksymalnych obrażeń.

Grając melee Saryn, warto używać broni o wysokim statusie z modem Condition Overload (Endura, Vaykor Sydon, Mios, Atterax, Secura Lecta, Orthos P i inne). CO daje 60% melee dmg za każdy status na wrogu, Toxic Lash i Spores daje od razu na starcie dwa statusy.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje to mi rozjaśnia całą sytuację :D 

Tutaj widziałem saryn na survival 7h i na początku myślałem o tym buildzie https://www.youtube.com/watch?v=PP4ch9epWfE  tylko jest to mocny build czy taki co gra na czas byle by uciekać? 

Build z dmg wygląda przyzwoicie :)

Melee broń mam Orthos Prime, secondary w trakcie budowania aksomati, a główna tigris prime bo nigdy nie wiem z czym grać.. Tzn już teraz wiem bo dostałem pomoc :)

Z tego co zauważyłem to najlepiej mi się gra jak rzucam spores i w międzyczasie walczę z melee. 

Tylko nie wiem dlaczego zawsze mi się wydaje, że mam małe dmg, a mody przecież dobre. Chyba, że źle buduję albo moje postrzeganie gry jest błędne.

To w broni melee i każdej broni ustawiać status na virus? 

Czyli pod saryn to budować np Torid + Orthos P, secondary? 

 

PS: Czemu mój zenurik nie działa i nie dodaje mi energii? :(

Link to comment
Share on other sites

A jakich broni do saryn jeszcze mogę używać? Albo co bardziej efektywne? Torid, ignis, phage?

Swoją drogą czy taka broń jak Synapse, tam opisują jako bio-chemical. To też rozrzuca toxyny czy tylko ma obrażenia od elektryczności i dla saryn się nie opłaca? 

Link to comment
Share on other sites

Bronie o ciągłym promieniu są kiepskie do zadawania kilku statusów naraz, z powodu ich mechaniki status/sek.

Zawsze używaj broni, którą ci się najlepiej strzela. Nie wszystkie bronie które dają jakiś bonus dla framów sprawdzają się w każdych sytuacjach. Jak np Torid może detonować Spory i dawać toxin status, to nie zabierzesz go do misji mobilnych bo będziesz spowalniał drużynę. Moce Saryn działają w porządku bez wspomagaczy w postaci broni.

Link to comment
Share on other sites

Ile może być warty ten mod?

 

zunPXaw.png

Wiem, że jest zakładka handel, ale wolę najpierw wiedzieć czy jest sens zakładać nowy temat. Jakiś gracz mi mówił, że na serwerze "Asia" może pójść minimum za 5000 plat. 
Tylko, że jak tam niby handlować? Jak komenda z riven mod nie działa na tamtych serwerach. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kurczaki said:

Ile może być warty ten mod?

 

zunPXaw.png

Wiem, że jest zakładka handel, ale wolę najpierw wiedzieć czy jest sens zakładać nowy temat. Jakiś gracz mi mówił, że na serwerze "Asia" może pójść minimum za 5000 plat. 
Tylko, że jak tam niby handlować? Jak komenda z riven mod nie działa na tamtych serwerach. 

Chyba go poniosło przy ilości zer :D Max 50platy.

Serwery zmienia się w launcherze. Wystarczy zmienić język z polskiego na np. angielski.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, kurczaki said:

To Ja już nie rozumiem nic w tej grze. 2 statusy + Crit nadal źle xD 

Gorgon ma słabą celność, a twój Riven jeszcze bardziej ją pogarsza, poza tym, są lepsze bonusy niż status, na przykład obrażenia od krytycznych i wielostrzał (chyba, że broń jest ze startu dobra pod status), ten Riven ani nie wyciągnie wszystkiego z Gorgona Wraitha ani z Gorgona Prisma, jest między jednym a drugim, jest po prostu przeciętny i większość graczy prawdopodobnie uznałaby go za zmarnowany slot

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kurczaki said:

To Ja już nie rozumiem nic w tej grze. 2 statusy + Crit nadal źle xD 

Co ci dadzą te dwa statusy + crit, jeżeli +72,5% recoil sprawia, że z tej broni nie trafisz wroga? Wystarczy trochę pomyśleć czasami, a jak nie radzisz sobie z angielskim, to przejdź na polskojęzyczną wersję. Będziesz miał łatwiej i o wielu rzeczach dowiesz się samodzielnie.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, kurczaki said:

Ja gram 4fun więc większość rzeczy mnie kompletnie nie interesuje. Nikt mi nie zapłaci za to, że będę wiedział wszystko i najlepszym graczem..

Dla mnie status jest dobry, dla innego gracza są lepsze staty. 

Z tym że mało kogo interesuje twoja opinia, jeśli chcesz tego moda sprzedać. "Dla mnie status jest dobry" nie sprawi, że ktoś zechce to kupić.

Sprzedasz to najwyżej za 200p, jeśli znajdzie się ktoś, komu nie będzie żal wydawać platyny na średniawego rivena.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, kurczaki said:

Ja gram 4fun więc większość rzeczy mnie kompletnie nie interesuje. Nikt mi nie zapłaci za to, że będę wiedział wszystko i najlepszym graczem..

Dla mnie status jest dobry, dla innego gracza są lepsze staty. 

Jak dla ciebie staty są dobre, to graj z tym rivenem a nie sprzedawaj ;P

Tak jak napisał Transformau5: Twoja opinia nikogo nie zachęci do kupna i nie podniesie ceny tego rivena o 1000%.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...