Jump to content

String Najczęściej Zadawanych Pytań I Odpowiedzi (Pomocni Tenno Dostają +10 Do Chryzmatu)


KnVeR

Recommended Posts

1 hour ago, sapphiredualx said:

1. Czy da się zmienić nick w grze ?

2. Jaki najlepiej brać Prime ? Nova Prime jest dobra ?

3. Burston Prime jest dobrą bronią ? :)

1) Da się. To kosztuje 200 platyn.

2) Każdy generalnie Warframe sprawdza się w konkretnych misjach, a w innych już niekoniecznie. Wybierz takiego, którym granie sprawia Ci frajdę. Dla mnie jednym z bardziej uniwersalnych jest Frost, dużo misji gram Lokim, a ulubionym jest Rhino.

3) Wystarczy do zdobycia 3000 punktów mastery. Do stałego grania są lepsze bronie.

Link to comment
Share on other sites

Rank 4 i brakuje mi 3000 pkt do 5.

W sensie nie chodzi o to, aby być koxem bo to nie realne. Raczej chodzi o coś typu łatwy dostęp - farma.

Np Paris Prime podobno dobra broń, w sumie łuki są spoko.

A co do Warframe to nie wiem, te nowe są też fajne ale Prime mają epicki wygląd :D

Link to comment
Share on other sites

Paris jest prawdopodobnie najprostszą bronią do wyfarmienia, jego części są w większości oznaczone jako pospolite, tylko tyle że potrzebujesz ich 5 zamiast zwyczajowo 4 lub 3 w przypadku innych broni (nie licząc AkBronco P). Łuki są solidną bronią, zadają duże obrażenia i posiadają natywnie przebicie, ale mają podstawową wadę, są powolne. Bez modów na szybkostrzelność, zdążysz wystrzelić połowę magazynka automatu zanim wyślesz strzałę.

Mr4....Tu już masz dostęp do sporo potężnych broni które farmienia nie wymagają, jak na przykład zwykłe Hek i Tigris, Quanta, Torid, z broni bocznych Kulstar, Atomos, Sonicor, z broni wręcz Nikana, Atterax, Tipedo, Tonbo, Redeemer. Z broni prime na tym poziomie masz już oprócz Paris, Boltor, Boar, Hikou, Spira, Orthos, Scindo.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dr_Someone said:

Ponownie apeluję do osób odpowiedzialnych za oprogramowanie forum o przywrócenie poprzedniej zasady działania i usunięcie przycisków "vote up" i "vote down". A już na pewno w tym temacie.

Przeniesione do Dyskusji ogólnej z zostawionym linkiem w Gracze pomagają graczom. Problem solved ;)

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Dr_Someone said:

Ponownie apeluję do osób odpowiedzialnych za oprogramowanie forum o przywrócenie poprzedniej zasady działania i usunięcie przycisków "vote up" i "vote down". A już na pewno w tym temacie.

Przecież jest opcja sortuj wg. daty :facepalm: 

Tj. była, przed przeniesieniem.

Link to comment
Share on other sites

Ok. To ja  zadam pytanie.

Czy twórcy  Warframe znają inne metody na podniesienie stopnia trudności rozgrywki niż wysypywanie na mapę całych hord starożytnych leczących i zasłanianie tychże hord  nie mniejszymi hordami ciężkich rakietowych i balist a wszystko okraszone  niwelującymi moc bańkami?

Pytam bo  dzisiejsze przetrwanie  wyglądało nastepująco  niwelujący/balista/rakietowy/starożytny medyk w liczbie mnogiej. 

Link to comment
Share on other sites

Ja nie krytykuję bo krytyka  forumowa tak jak w wielu grach tak i tu jest zapewne pomijana a developer i tak robi zawsze po swojemu i może czasem coś uwzględni.

Po prostu pytam czy wydawca zna inne sposoby niż  zasypywanie map  starożytnymi leczącymi. Nie będę przytaczał  przykładów innych gier bo pewnie to działa jak u konkurencji  warnami za reklame konkurenta. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MacSen said:

Ja nie krytykuję bo krytyka  forumowa tak jak w wielu grach tak i tu jest zapewne pomijana a developer i tak robi zawsze po swojemu i może czasem coś uwzględni.

Powiem developerowi, że robi coś źle, ale nie zasugeruję rozwiązania, niech sam robi; ale jak sam robi i nie słucha społeczności to też jest źle; nawet jeśli to ja jestem zbytnim chamem żeby choć trochę wspomóc zarówno twórców jak i odbiorców, to wina leży właśnie po stronie twórców!

  • Istnienie Design Council
  • Tematy co do nowych systemów, mechanik
  • Notatka o "Fazie Beta" w oknie Focusu
  • Naprawianie bugów na bieżąco
  • Otwarcie na sugestie (nie tylko na forach)

Jesteś pewien, że gramy w tę samą grę, czy duma i przeświadczenie przesłoniły ci obraz jej twórców?

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, sapphiredualx said:
  • Nekros Prime
  • Blueprint: AXI N3 Rare
  • Neuroptics: MESO F1 Uncommon
  • Chassis: LITH N1 Common, AXI G1 Common
  • Systems: NEO N3 Rare

 

Ale o co chodzi? N3 ? Nic nie rozumiem, czarna magia :/

Tak w wielkim skrócie. W kolejności LITH, MESO, NEO i AXI odpowiadają kolejno starym kluczom T1, T2, T3 i T4.

N1, G1, N3... To nazwy poszczególnych reliktów (kluczy jak kto woli).

Sprawdź To i To

Nazw jak Chassis, Common itd. mam nadzieje, że nie muzę tłumaczyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
21 minutes ago, kurczaki said:

Płatności za platynę za sms i PSC różnią się cenowo?

Bo zazwyczaj w grach się od razu zmieniał cennik, tutaj nie za bardzo. Chyba, że coś źle robię.. Thx :)

Podobno w płatnościach za SMS się przepłaca. Z kolei za PSC płacisz nieaktualnym kursem, więc możesz się przejechać za pierwszym razem. W tym wypadku radzę kupić więcej, niż ci trzeba - kupujesz platynę za 50 złotych na przecenie - kup paragony na 60. Resztę możesz później wpłacić na steam.

Link to comment
Share on other sites

Trochę to pytanie spóźnione i w złym miejscu ale chciałem się odnieść do pewnego tekstu z devstream #79 , a dokładnie 

 

  • Możliwe, że aktualizacja w następnym tygodniu zwiększy użyteczność tarcz, by nie były bezużyteczne wobec kombinacji HP + armor.

Wie ktoś czy coś się zmieniło jeśli chodzi o tarcze, lub ma jakiekolwiek informacje na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...