Jump to content

C * Suvariler Klan Ekibine Sende Katıl...

Recommended Posts

Suvariler Klanı'na alımlarımız başlamıştır.

Klan'a girme ön şartı: "Mastery Rank 3"   ve  "biraz oyun bilginiz olsun"  (saygılı arkadaşlarımızı bekliyoruz)    

Egosuyla Geleni Egosuyla Yollarız.

Tatsız bir konu üzerinde şikayet edilen oyuncular 1. uyarıyı alır hala devam ederse klandan atılır.

Atılan oyuncu tekrar klana giriş yapmak "istersenickini değiştireceğini unutmasın. (not:klandan atılan oyun nickleri kayıt ediliyor.)   

Raidcall iletişim platformu:  11063564 ( girerken oyun nick ve real isminizi yazmayı unutmayınız.)  

Klana yeni giren oyuncular 30 gün boyunca oyuna girmediği gözlemlenirse klandan atılıcaktır.                      

Klan Genel KuralKüfür etme.  Saygılı Ol.

• Klan Dojo Laboratuarlarımızdaki araştırmalar bitmiştir.
  • Gerekli odalar salonlar inşaa edilmiştir.
  • Engelli parkur inşaa edilmiştir.Eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
  • Etkinlik sevenler için haftasonu etkinlikleri düşünüyoruz  kazanabileceğiniz ödüller: Platinum - Prime BP & Parçaları -

(3 günlük)Kaynak & Kaynak düşürme arttırıcı - Kredi arttırıcı -  Kalite(XP-EX) arttırıcı gibi ödüllerden herhangi birisini kazanabilirsiniz.

• Rütbe ödülleri için ayrı etkinlikler yapılıcaktır.

Amaç: Eğlenmek birlikte vakit geçirmek.

Klanımıza girmek istiyorsanız özele mesaj yada buraya yorum bırakabilirsiniz.

İttifak için kardeş klanları bekliyoruz.

Keyifli  oyunlar...

Not: Mesaj ve yorumlar en geç 1 gün içinde okunuyor.

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor ve bugün gülümseyen bu çiçek yarın ölüyor olabilir...

Edited by McEnO

bro oyunu 2 sene once bırakdım yenıden baslıcam ama pek bılgım yok oyuna dagır premaym kovalıyan adamlar arıyorum oyunu bana skayp veya ts uzerınden anlatıcak yardım edıcek arkadaş lazım oyun ıcınde frost prıme ash prıme mag prıme latron prım cart curt mevcut 8lv prof var eger yardımcı oluruz dersen klanada kabul edersen geleyım

On 03.03.2016 at 10:58 PM, kanaryamaho said:

bro oyunu 2 sene once bırakdım yenıden baslıcam ama pek bılgım yok oyuna dagır premaym kovalıyan adamlar arıyorum oyunu bana skayp veya ts uzerınden anlatıcak yardım edıcek arkadaş lazım oyun ıcınde frost prıme ash prıme mag prıme latron prım cart curt mevcut 8lv prof var eger yardımcı oluruz dersen klanada kabul edersen geleyım

Oyun ile ilgili genel bilgiyi bu adresten https://warframe.com/tr/quick-start-guide alabilirsiniz daha detaylı oyun bilgisi almak için klanımıza gelebilirsiniz. 

Skype Teamspeak Raidcall gibi konuşma platformlarını oylama sonucu belirleyip hangisinde grup kurucağımızı en kısa sürede açıklıyacağız.

Klana girmek için 

Oyun nick ve oyuna ne zaman giriş yapacağınız (Örn:03.03.2016 11.30)  tarihi "özele mesaj" şeklinde verebilirseniz klana alım yapabiliriz.

Teşekkürler.

Keyifli oyunlar dilerim.

Not: Mesajlar en geç 24 saat içinde okunuyor...

Edited by McEnO

• 3 months later...