Jump to content
  • 0

Jaki warframe polecacie?


(PSN)kaczord
 Share

Question

24 answers to this question

Recommended Posts

  • 1

Jeżeli lubisz "cicho", to zdecydowanie Loki. Żaden inny Warframe w tej grze nie nadaje się tak jak on do gry "po cichu". Ale lepiej od razu pogódź się z myślą, że ta gra tak na prawdę nie jest stworzona do takiego stylu i większości misji w ogóle nie da się zagrać w ten sposób.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Do szybkich misji typu pojmanie i eksterminacja: Nezha: Mój ulubieniec i w zasadzie mozna nim na kazdej misji. Przy tej prędkości Volt siada, chociaz niedlugo mają zamiar trochę zmienic jego skille ale mimo wszystko obaj są dobrzy na pojmania a nezha nie potrzebuje mocy aby szybko biegac :D

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Wgmnie na cichy styl dobra jest Nyx - kontrola umyslu i chaos nie wlaczaja alarmow, a dzieki nim robisz zamieszanie, rozwalasz wszystkich z dystansu i masz ochroniarza w postaci np Bombarda. W razie kryzysu uzywasz ostatniego skilla, mogacego niezle zranic wrogow.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dlaczego nikt nie podał Ivary? Nie wiem czy znasz tą postać ale mogę ci ją skrócić. Na 1 masz 4 strzały: usypiająca, wabik, lina po której chodzisz i niewidka ( strzelasz w wybrany obszar i tworzy się bańka w której jesteś niewidzialny) 2 skill to sterowanie pociskiem. 3 skill to okradanie wrogów z modów, surowców itp. A ulti to wyciąga swój łuk i strzelasz. Super postać pod cichą gre + dropi z "cichych" misji :p

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ivara jest idealna do tego czego oczekuje od postaci, Dużych obrażeń i bycie cichym. Dobrze jest siedzieć w niewidzialności czasami się poruszać i strzelać cały czas z albo BRONI CICHYCH (dodać mod 100% do cichości) lub ULTA IVARY którym jest łuk, jest bardzo potężny jednak wymaga odrobinę umiejętności strzeleckich bo zanim doleci do celu przeciwnik da rade uciec. JEDNAK ivara jest bardzo trudna do zdobycia, zwłaszcza jeśli nie jesteś dobry w misjach spy/Infiltracji. Kolejnym problemem są mody, żeby łuk i niewidzialność nie zabierały za dużo energii potrzeba dużo wydajności mocy, a żeby Łuk Artemis zadawał dużę obrażenia potrzebne są mody karabinowe na broni głównej, więc zapomnij lepiej o dawaniu dla niej Strzelb.

To jest mój Build który ze szczerego serca Polecam!

sKi5sXd.jpg

Edited by AstroLord
Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, Transformau5 said:

Ivara to papier, a Prowl jest o tyle słabe, że musisz się ślimaczyć, żeby być niewidzialnym.

Plus to, że jej drop to masakra(prócz 4 prime brakuje mi jej, a raczej jej hełmu).

Z cichych Warframes, to tak naprawdę tylko Loki i ewentualnie Ash. Tylko ta dwójka ma odpowiednie umiejętności do cichej eliminacji przeciwników czy przemykania obok nich. Warframes z dmg jest dużo więcej, wspomniana Nova, Saryn i właśnie Ash.
Ash jako jedyny może łączyć w sobie cechy dmg dealera i bycia cicho, ale nie może być najlepszy jednocześnie w obu dziedzinach. Albo dmg, albo niewidzialność, ewentualnie próba balansu przy pomocy zwykłych modów +%

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ivara jest fajna wg mnie na infested - tworzysz sobie line, wlazisz wysoko i rozwalasz wszystkich z gory (polecam orgisa lub tonkora do tego). niewidzialnosc jest dobra jak chcesz odpoczac, ale od niej wole 2. skill polaczony z bronia rzucana. Ult jest silny, szczegolnie mi sie spodobal jak do primary dalem mod thunderbolt, ktory przeszedl na ulta. Jedyna wada u niej jest trudne skakanie miedzy linami i strasznie ciezko jakos ja ladnie wymalowac.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie tylko WF decyduje o statystykach naszej postaci. Duży dmg i cichość gwarantuje np. Paris z modami na krytyki

Można wtedy grać nawet Rhino, a pokonywać wrogów szybko i cicho

A jeśli chodzi o same WF to na samym początku warto zrobić właśnie Rhino, który jest prosty w użyciu i zdobyciu, zaś na później zbalansowanego między atakiem a obroną Oberona. Dopiero później warto myśleć o bardziej specjalistycznych frame'ach

Edited by (PS4)turas_0
Link to comment
Share on other sites

  • 0
15 minutes ago, [DE]Tomasz said:

To było proste pytanie cenni gracze.

 

  Reveal hidden contents

Nezha

latest?cb=20151217134042

 

Nope, raczej jednak:

 

 

 

maxresdefault.jpg

 

Minusy :

- powolna kiedy działa 3 umiejętność (można to nieco obejść jeśli robisz skok + przewrót w powietrzu)

Plusy :

- o ile ma się cichą broń, albo wyciszoną to gra się nią bardzo przyjemnie (jeśli chodzi o użycie 3 umiejętności),

- 1 umiejętność zawiera kilka przydatnych wariantów jak wabik i strzała usypiająca, można łatwo z ukrycia eliminować grupy wrogów,

- 4 umiejętność, jak lubisz postrzelać, to ten łuk daje naprawdę sporo frajdy

 

Osobiście chodzę nią na przetrwania solo, w zasadzie koło 40 minuty zaczyna mi się już nudzić to okradanie biednych i nieświadomych wrogów i mordowanie biedaków. Na niektóre misje, jest ona bardzo przydatna, zwłaszcza jeśli lubisz grać solo.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
2 hours ago, tocorro said:

Nope, raczej jednak:

 

  Reveal hidden contents

 

maxresdefault.jpg

 

Minusy :

- powolna kiedy działa 3 umiejętność (można to nieco obejść jeśli robisz skok + przewrót w powietrzu)

Plusy :

- o ile ma się cichą broń, albo wyciszoną to gra się nią bardzo przyjemnie (jeśli chodzi o użycie 3 umiejętności),

- 1 umiejętność zawiera kilka przydatnych wariantów jak wabik i strzała usypiająca, można łatwo z ukrycia eliminować grupy wrogów,

- 4 umiejętność, jak lubisz postrzelać, to ten łuk daje naprawdę sporo frajdy

 

Osobiście chodzę nią na przetrwania solo, w zasadzie koło 40 minuty zaczyna mi się już nudzić to okradanie biednych i nieświadomych wrogów i mordowanie biedaków. Na niektóre misje, jest ona bardzo przydatna, zwłaszcza jeśli lubisz grać solo.

 

 

Minusy: Ivarę ciężko się zdobywa z misji Infiltracji, które nie są od razu dostępne dla świeżych graczy.

Plus: Nezha okrąży planszę trzy razy szybciej niż Iva (przypiekając wrogom stopy.)

Raczej jednak (x2):

Spoiler

Loki

loki-warframe.png

 

 

 

 

 

Edited by [DE]Tomasz
Link to comment
Share on other sites

  • 0
45 minutes ago, Transformau5 said:

To też nie jest takie nie wiadomo jakie świeże, nie mówiąc już o tym, kto z tych MR4 sortie w ogóle ukończy.

Znam gracza, co prawda nie MR4, a 6, dla którego zrobienie solo dwie-trzy godziny przetrwania na wraku nie stanowi większego problemu. Gra od dawna, ale rzadko leweluje nowe bronie i postacie, stąd tak niska ranga. Sądzę, że jest takich graczy więcej.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
1 hour ago, Dr_Someone said:

Znam gracza, co prawda nie MR4, a 6, dla którego zrobienie solo dwie-trzy godziny przetrwania na wraku nie stanowi większego problemu. Gra od dawna, ale rzadko leweluje nowe bronie i postacie, stąd tak niska ranga. Sądzę, że jest takich graczy więcej.

Ja mam kolege co nie ma nawet 5 a wszystko na handlu kupił (mody, prime itp) -_- i też robi solo ehh

Link to comment
Share on other sites

  • 0
16 hours ago, Dr_Someone said:

Znam gracza, co prawda nie MR4, a 6, dla którego zrobienie solo dwie-trzy godziny przetrwania na wraku nie stanowi większego problemu. Gra od dawna, ale rzadko leweluje nowe bronie i postacie, stąd tak niska ranga. Sądzę, że jest takich graczy więcej.

Chyba nie zrozumiałeś do końca mojego posta, ale to już wina mojego chaotycznego pisma, dwa przeciwstawne zdania wcisnąłem w jedno.
Miał to być kontrargument twierdzący, że Nezha wcale nie jest bardzo dostępny dla nowych graczy, jak twierdzi Tomasz.
Według mnie, MR4 to nie ranga, która oznacza dużą świeżość.
Z drugiej strony, jeśli rzeczywiście taki MR4 będzie świeży, to na Sortie pewnie długo nie ustoi.
Nieporozumienie sprawiło, że spróbowałeś skontrować stwierdzenie przykładem, który je potwierdza :v Wiem, że MR to nie wyznacznik skilla, sam siedzę na MR8 (niedawno wbity 9), bo czuję niechęć do ciągłego grindu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...