Jump to content

Warframe-Turkiye.com - Fan Site ve Forumları

[DE]Onur
 Share

Recommended Posts

Aşağıda Warframe oyuncuları tarafından kurulan ve yönetilen Warframe-Turkiye.com fan web sitesi ve forum yönetiminin siz Tenno'lara gönderdikleri mesajı bulabilirsiniz:

---------

Merhaba Tenno,

Bildiğiniz gibi Warframe, Türkçe desteği ve Türkiye suncusu olan bir oyun. Oyunu ingilizce oynamak isteyen ve yabancı serverlara geçiş yapan oyuncular Türkiye sunucusunda kişi sayısının az olmasına ve oyunu Türkiye sunucusunda oynayan oyuncuların takım bulma ve ticaret gibi konularda sıkıntı çekmesine yol açıyor.

Warframe-Turkiye ekibi olarak Türk oyuncuların ve Türk klanlarının tek bir platformda toplanmasını ve Türkiye sunucusunu daha aktif ve kalabalık hale getirmeyi planladık. Bu bağlamda açmış olduğumuz www.warframe-turkiye.com adresinde çalışmalara başladık. Amacımız belirttiğimiz gibi Türkiye sunucusunu daha oynanabilir ve daha kalabalık bir hale getirmek ve oyuna yeni başlayan oyunculara Türkçe kaynaklar sağlamaktır. Platformumuz site ve forum tabanlıdır ve isteyen her oyuncu hiç bir şart aranmaksızın kayıt olabilir. 

Warframe-Turkiye' de oyunculara sunduklarımız neler ?

- Oyunculara oyunun tüm görev, harita ve benzeri içeriklerini anlatımları ile birlikte Türkçe olarak sunuyoruz.

- Gelen güncellemeler Warframe Resmi forumlarında olduğu gibi kendi forumlarımızda da Türkçe'ye çevirilip yayınlanmaktadır.

- Kendi oluşturmuş olduğumuz Market sistemi ile forum içerisinde yapmış olduğunuz aktivite ve katkıları, kısaca tüm emeklerinizi göz önünde bulundurup size tarafımızca satılan oyun içeriklerini (MOD,Prime parçaları vs.) almanız için WTRP puanları veriyoruz.

- Oyuncuların kendi klanlarını tanıtmaları için forumlar oluşturuyoruz.

- Oyun içerikleri hakkında Teknik Destek hariç tüm merak ettiklerinizi yahut sormak istediğiniz her şeyi elimizden geldiğince cevaplıyor ve yeni oyunculara oyunu elimizden geldiğince öğretmeye çalışıyoruz.

- Ödüllü etkinlikler düzenliyor ve eğlence amaçlı zaman zaman yarışmalar yapıyoruz. 

- Eğlenceli ve öğretici videolar çekerek keyifli zaman geçirmenizi ve neyin nasıl yapıldığını öğrenmenizi sağlıyoruz.

- Oyun hakkında bilinen tüm temel bilgileri sunuyor ve bunun yanında MOD dizilimleri, İpuçları ve Taktikler veriyoruz.

- Forum içinde oluşturduğumuz alışveriş bölümünde hesap alım-satımı hariç alım-satım'a uygun olan istediğiniz tüm eşyalarınızı satmanızı sağlıyoruz. ( Forumdan bağımsız bir sistem yakında gelecektir)

Digital Extremes'in ve bizim desteğimizin yanı sıra sizlerinde destekleri ile Türkiye sunucusu daha güzel bir yere gelecek. Unutmayın, oynadığımız oyuna ne kadar sahip çıkar ve destek verirsek, o kadar eğlenceli hale gelir.

biraz geç mesaj atıyorum hoş görün.

hocam şimdi tr sunucusundaki kişi azlığından bahsetmişsin haklı olarak ancak genel chat kısmının gereksiz kullanımı trade kısmının tamamen boş oluşu sadece trollük yapan arkadaşların oyunu sabote edişi bunları unutmamak lazım. Şahsen tr de oynamayı isterim hatta türkiye için lotus guide başvurusu yaptım ancak digital extremes cok da önem veriyor gibi durmuyor türkiye sunucusu için -tabi burada türk DE takımını kastetmiyorum-

ama sunucunun neden ölü oldugunu sana açıklayım. Trade kısmı boş. kimse alıp satmıyor doğal olarak platinium ticareti dönmüyor. yeni warframe i geçtim sadece slotu için plat lazımken tr sunucusunda neden dursun oyuncu. Saygılar...

• 2 months later...
On 09.06.2016 at 9:15 PM, ConfessionalPriest said:

biraz geç mesaj atıyorum hoş görün.

hocam şimdi tr sunucusundaki kişi azlığından bahsetmişsin haklı olarak ancak genel chat kısmının gereksiz kullanımı trade kısmının tamamen boş oluşu sadece trollük yapan arkadaşların oyunu sabote edişi bunları unutmamak lazım. Şahsen tr de oynamayı isterim hatta türkiye için lotus guide başvurusu yaptım ancak digital extremes cok da önem veriyor gibi durmuyor türkiye sunucusu için -tabi burada türk DE takımını kastetmiyorum-

ama sunucunun neden ölü oldugunu sana açıklayım. Trade kısmı boş. kimse alıp satmıyor doğal olarak platinium ticareti dönmüyor. yeni warframe i geçtim sadece slotu için plat lazımken tr sunucusunda neden dursun oyuncu. Saygılar...

oyunu turkce oynıyıp trade yapmak ıcın ayarlardan server degıstırebılırsın bu sayede dıger serverlarda takas yapabılırsın

1 hour ago, kalibre86 said:

oyunu turkce oynıyıp trade yapmak ıcın ayarlardan server degıstırebılırsın bu sayede dıger serverlarda takas yapabılırsın

Bağlantı Avrupa olarak gözüküyor bende serverlara nereden bakabiliriz?

Tamam yabancı serverlara nası lbağlanılcağını öğrendim. Aslında sürekli orta kalmak var ama ben TR'yi bırakmam anca acilen satılması gereken bir item varsa giderim. Oranın bir kuralını sevdim chatte herkes bölümleri (klan, bölge, toplanma, takas,)aktif bir şekilde kullanıyor. Zaten chate girenler takas bölümüne de otomatikman girmiş sayılıyor  galiba