Jump to content

günceleme hatası

KArabasan007
 Share

Recommended Posts

oyunda hem ingiliççe hemde türkçe  güncelleme lost hatası veriyor dün giriyordum bugun hata almaya başladım bütün optimize ayarlarını kurcaladım değişmiyor çözümünü bilen varmı ?

Edited by KArabasan007

Merhaba KArabasan007,

Görünüşe göre güvenlik duvarı veya virüs programınız Warframe bağlantısını engelliyor.

Lütfen denetim masasındaki güvenlik duvarınıza (firewall) "Launcher.exe", "Warframe.x64.exe", ve "Warframe.exe" dosyaları için ayrıcalık ekleyiniz ve izin verilen programlar listesinde olduklarından emin olunuz. Ayrıca gene denetim masasında Bağlantılar kısmındaki LAN ayarlarında “use automatic configuration script” ve “proxy server” seçeneklerinin SEÇİLİ OLMADIĞINDAN emin olunuz.

Oyunla ilgili yaşadığınız bu sorunlar için üzgünüz. Öncelikle sisteminizi baştan başlayıp tekrar denemenizi tavsiye ederiz. Eğer bu sorununuzu çözmez ise lütfen aşağıdaki bilgileri bizlerle paylaşınız.

1) Launcher.log ve EE.log dosyaları. Bu dosyalara erişmek için:

• Windows Vista, 7, 8: %LOCALAPPDATA%\Warframe
  • Windows XP: %USERPROFILE%\Local Settings\Application Data\Warframe

adreslerini kopyalayıp herhangi bir windows klasörünün en üstündeki adres çubuğuna yapıştırınız ve Enter'a basınız.

2) DxDiag.txt, dosyasına da Windows başlat menününüz açıp oradaki arama çubuğuna DxDiag yazarak ve açılan pencerede "save all information" "bütün bilgileri kaydet" tuşuna basıp masaüstünüze kaydederek ulaşabilirsiniz.

3) Crash Message (Çökme mesajı):
WAR-##### şeklinde bir çökme mesajı aldı iseniz bu numarayıda lütfen bizimle paylaşınız.

Bütün bu dosyalara ulaştıktan sonra lütfen bu ticket'ın sağ altında bulunan [Attach file] butonuna tıklayıp mesajınıza ekleyerek bize gönderiniz.

Teşekkürler! 

yanıt geldi ama işe yaramıyor format atıcam bilgisayarı oyunu baştan indircem relay satıcısına umarım yetişirim.