Jump to content

Font w nowej mapie solarnej


ReZZo
 Share

Recommended Posts

O, odchłani Pustki, wysłuchajcie me błagania! 

Mam nadzieję, że ktoś jeszcze żyje na tym polskim community, a szczególnie tłumacze na język polski. Czy nie macie wglądu na fonty jakie są używane w grze? Pomijam fakt, że czcionka z głównego menu różni się w wersji angielskiej, tam jest świetna, ale w polskiej ma tylko bolda, więc przebolałem. Ale czcionka w nowej mapie solarnej to jest jakaś kpina. Piękny, serifowy font to część doskonałości nowego star chartu, a w polskiej wersji wyjechane z jakimś żałosnym arialem, no żesz k...

Link to comment
Share on other sites

Z tego co czytałem changelog z 1 hotfixa do tej aktualizacji to podobno naprawili problem z 21:9, ale ja tam nie wiem. Na szczęście mam 16:9, ale i tu są problemy. cały interface na nowym rynku jest taki jakby ściągnięty do środka, sprawia wrazenie zrobionego pod 16:10. Tragedia. Przed nami masa hotfixów zanim to będzie jakkolwiek wyglądało. Ale najbardziej razi ta czcionka. Wygląda jakbym w demówke jakiejś marnej gry grał. Dodatkowo masa problemów z nieznikającym ekranem nagród po misji który czasem sie buguje i nie mozna go wyłączyć i bugujący sie frame po wyjściu z kolei solarnej jak sie robi te junctions. 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ReZZo said:

O, odchłani Pustki, wysłuchajcie me błagania! 

Mam nadzieję, że ktoś jeszcze żyje na tym polskim community, a szczególnie tłumacze na język polski. Czy nie macie wglądu na fonty jakie są używane w grze? Pomijam fakt, że czcionka z głównego menu różni się w wersji angielskiej, tam jest świetna, ale w polskiej ma tylko bolda, więc przebolałem. Ale czcionka w nowej mapie solarnej to jest jakaś kpina. Piękny, serifowy font to część doskonałości nowego star chartu, a w polskiej wersji wyjechane z jakimś żałosnym arialem, no żesz k...

Tłumacze niestety nie mają wpływu na czcionkę użytą w grze. Tylko na samą treść.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...