Jump to content

Aktualizacja "The Silver Grove": Bugi i Inne Robactwa


peger
 Share

Recommended Posts

Ponadto kółko oznaczające przeładowanie ładuje się płynnie tylko do połowy, potem przechodzi od razu do zakończonego przeładowania. Poza tym pasek energii jest zawsze pełny. No i nie wiem jak jest z innymi broniami, ale Glaxion po skończeniu się amunicji nadal próbuje wykonać strzał do momentu w którym zmieni się broń, więc jego bęben osiąga ponaddźwiękowe prędkości wirując.

EDIT: no i na SS powyżej widać, że pierścień oznaczający pozostałą ilość life supportu również jest stale pełny.

Edited by Transformau5
Link to comment
Share on other sites

Gra podczas użycia 4-ego skilla Tytanii dosyć często lubi się wyłączyć.

Tekstury z pakietów specjalnych skinów założone na inne bronie, niż na te, na które miały być specjalnie przygotowane są zbugowane, jak np: skin Dryad od Parisa/Prime użyty na Rakta Cernosie (nie licząc tego, że możliwość używania tych skinów na wszystkich broniach z kategorii nie została wspomniana w aktualizacji).

Edited by MrDar1o
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MrDar1o said:

Tekstury z pakietów specjalnych skinów założone na inne bronie, niż na te, na które miały być specjalnie przygotowane są zbugowane, jak np: skin Dryad od Parisa/Prime użyty na Rakta Cernosie (nie licząc tego, że możliwość używania tych skinów na wszystkich broniach z kategorii nie została wspomniana w aktualizacji).

Myślę, że to dlatego, że korzystasz ze skinów na innych broniach, niż na tych, dla których były zrobione, ale to tylko taki ślepy strzał.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Transformau5 said:

Myślę, że to dlatego, że korzystasz ze skinów na innych broniach, niż na tych, dla których były zrobione, ale to tylko taki ślepy strzał.

Nu niby tak. Tak na chłopski rozum nie powinno być problemu, bo to przecież zupełnie nowe modele, nie regularne skiny z pozmienianymi układami kolorów. Ale ja się nie znam, więc nie będę się za bardzo wypowiadał. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, MrDar1o said:

Nu niby tak. Tak na chłopski rozum nie powinno być problemu, bo to przecież zupełnie nowe modele, nie regularne skiny z pozmienianymi układami kolorów. Ale ja się nie znam, więc nie będę się za bardzo wypowiadał. 

W sumie bug tak czy siak, bo na Cernosie nie powinno być skina do Parisa :V

Edited by Transformau5
Link to comment
Share on other sites

Tytaniczny bug: Gdy użyje się czwartej umiejętności Tytanii (Zamiany w latajdło) mając syndykatową broń, bądź broń z syndykatowym modem, po ponownej przemianie znika pasek ładowania się "wybuchów" oraz fakt ich występowania - broń traci tę zdolność do końca misji.

 

 

dPiWfyw.jpg

 

TBXkGya.jpg

 

Edited by Fenicis
Link to comment
Share on other sites

Kolejny błąd Titanii to po wyjściu z ulta nadal masz jej bronie. Pomogło dopiero wlecenie w kulę neutralizującą. Do tego lecąc nisko (z metr nad ziemią, może 1,5m) nadal dostaje się dmg przy atakach powalających przez te żółte moa, jakby się stało na ziemi, za to antimoa wyrzucają cię 20m w górę. Reszta skilli lubi wyrzucać też ostro wrogów w powietrze (i czasami równie szybko ściąga na ziemię), głównie chodzi o skill Latern, który stojącego moba wysłał 20m pod sufit z dużą prędkością i tam wisiał.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jeden, na prawdę uciążliwy bug odnośnie nowego Warframe: Czasem, gdy będąc pod postacią wróżki (przemiana czwartą umiejętnością), szybki lot z przytrzymaniem Shift kończy się turbulencjami, które drastycznie zmniejszają jej prędkość. Nie wiem, czy tak może miało być - na to jednak nie wygląda. Cała postać coraz mocniej trzęsie się na prawo i lewo, drastycznie wyhamowując - dzieje się to jednak tylko na dopalaczu (shift).

Link to comment
Share on other sites

Czasem (bardzo często) po za kończeniu misji lub przy nieudanym starcie wybór kolejnej misji się blokuje. Za oknem widać statki osób z party tak samo jak ich nicki na czacie(chociaż czasem i ich niema). Znikaja za to ikonki członków teamu z rogu ekranu. Pomaga tylko przelogowanie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...