Jump to content

The War Within: Hotfix 19.0.2

UcanDomates
 Share

Recommended Posts

Değişiklikler

• Yayınlanmamış bir Relic kaldırıldı.

• Artık lazım olmayan bir Design Council önerisi kaldırıldı.

Spoiler

Helios Deconstructor’un hasarı The War Within Questi içerisinde azaltıldı.

Düzeltmeler

• War Within Questi sırasında oluşan bir çökme sorunu düzeltildi.

• Dojo, void ve Derelict Asansörlerinin kilitlenmesi ve hareket etmemesi sorunu giderildi.

• Su Altı görevi yaparken su altındaki objelere sıkışıp kalma sorunu düzeltildi.

• Orokin Labaratuar Araştırmalarının Solar Raylar dışında her şeyi kapatması sorunu düzeltildi. (Not: Artık Ejderha Anahtarı Planlarınızı geri alabilirsiniz).

• Xiphos Kuva Derisini satın alamama durumu düzeltildi.

• Zaten sizde olan bir kalıbı tekrar satın alamama düzeltildi.

• Bazı düşmanların ölmesi durumunda T pozisyonunda durması düzeltildi.

• Çifte görevlerin Grineer Yerleşkesi Hijack görevlerinde oluşması düzeltildi.

• Navigasyonda şu görevler için gösterilen Level seviyeleri düzeltildi: Jordas Golem Suikast, Jordas Verdict, İntikam Yasası, ve Mutalist Alad V Suikast.

• Bir oyuncunun sadece arkadaş davetini kabul etmesini istemesi, fakat arkadaş davetini kabul etmesi durumunda oyun davetinide kabul etmesi durumu düzeltildi.

• Atlas’ın Rumbler yeteneğinin bir Dosya Uzantısı olarak gözükmesi düzeltildi.

• Launcher’ın Dil’in değiştirilmiş olmasına rağmen her zaman İngilizce olması düzeltildi.

Bu çeviri, Çeviri ekibinden olan ben ve Nufrit tarafından çevrilmiştir. Çeviri ile ilgili her türlü sıkıntınızı bana Özel mesaj atarak iletebilirsiniz.

On 13.11.2016 at 2:04 PM, UcanDomates said:

Değişiklikler

• Yayınlanmamış bir Relic kaldırıldı.

• Artık lazım olmayan bir Design Council önerisi kaldırıldı.

Hide contents

Helios Deconstructor’un hasarı The War Within Questi içerisinde azaltıldı.

Düzeltmeler

• War Within Questi sırasında oluşan bir çökme sorunu düzeltildi.

• Dojo, void ve Derelict Asansörlerinin kilitlenmesi ve hareket etmemesi sorunu giderildi.

• Su Altı görevi yaparken su altındaki objelere sıkışıp kalma sorunu düzeltildi.

• Orokin Labaratuar Araştırmalarının Solar Raylar dışında her şeyi kapatması sorunu düzeltildi. (Not: Artık Ejderha Anahtarı Planlarınızı geri alabilirsiniz).

• Xiphos Kuva Derisini satın alamama durumu düzeltildi.

• Zaten sizde olan bir kalıbı tekrar satın alamama düzeltildi.

• Bazı düşmanların ölmesi durumunda T pozisyonunda durması düzeltildi.

• Çifte görevlerin Grineer Yerleşkesi Hijack görevlerinde oluşması düzeltildi.

• Navigasyonda şu görevler için gösterilen Level seviyeleri düzeltildi: Jordas Golem Suikast, Jordas Verdict, İntikam Yasası, ve Mutalist Alad V Suikast.

• Bir oyuncunun sadece arkadaş davetini kabul etmesini istemesi, fakat arkadaş davetini kabul etmesi durumunda oyun davetinide kabul etmesi durumu düzeltildi.

• Atlas’ın Rumbler yeteneğinin bir Dosya Uzantısı olarak gözükmesi düzeltildi.

• Launcher’ın Dil’in değiştirilmiş olmasına rağmen her zaman İngilizce olması düzeltildi.

Bu çeviri, Çeviri ekibinden olan ben ve Nufrit tarafından çevrilmiştir. Çeviri ile ilgili her türlü sıkıntınızı bana Özel mesaj atarak iletebilirsiniz.

Arcane'ler ile bi sorun var galiba.Oyun içinde arcane devreye girdiğini bazen anlıyabiliyorum. Yukarda sağda arcane aktif olduğuna dair bi sembol ve saniyesi cıkmıyo.

On 11/15/2016 at 2:54 AM, vizzy213 said:

Arcane'ler ile bi sorun var galiba.Oyun içinde arcane devreye girdiğini bazen anlıyabiliyorum. Yukarda sağda arcane aktif olduğuna dair bi sembol ve saniyesi cıkmıyo.

Merhabalar

Oyun içi ile ilgili tüm sıkıntınız için ticket atmanız gerekmektedir. 18-29 Kasım tarihleri arası Destek hattı kapalı olacaktır bu yüzden bu tarihler arasında sorununuzu İngilizce, İngilizce bilmiyor iseniz Google Translate Yardımıyla ticketınızı atmanız beklenmektedir.

İyi oyunlar...