Jump to content

Blood Tiger Rekrutuje - Wstąp w szeregi tygrysów!


StrasznY3
 Share

Recommended Posts

Cześć! 

Jeśli można to chętnie odłączyłbym do klanu, 18 lat, wchodzę prawie codziennie na warframe, zdarza się cięższy dzień to nie wbije wtedy, ale na ogół jestem aktywny, obecnie 7 masterka, doświadczenie małe, ale już sporo ogarniam. 

nick w grze: Norateron

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Norateron said:

Cześć! 

Jeśli można to chętnie odłączyłbym do klanu, 18 lat, wchodzę prawie codziennie na warframe, zdarza się cięższy dzień to nie wbije wtedy, ale na ogół jestem aktywny, obecnie 7 masterka, doświadczenie małe, ale już sporo ogarniam. 

nick w grze: Norateron

 

19 hours ago, OBCY-71-pl said:

Siemka, szukam aktywnego (w grze) klanu. Stary klan poprostu umarł.

13 ranga, ponad 300 h. w grze. Wiek 30+ 

nick OBCY-71-pl

O demnie to tyle

Już nie aktualne

Zaproszenia do klanów wysłane.

Link to comment
Share on other sites

Witam chciałbym dostać się do waszego klanu (mam 20lat dość dużo czasu lubię współpracować) gdyż mój klanik w którym byłem umarł tak po prostu niechęć do grania ich dopadła itp. raczej doświadczony w tą grę jestem :D liczę na wysłanie discorda itp :) (mam 11 master rank)

Edited by Nerdroid
zapomniałem master rank'u podać :'D
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nerdroid said:

Witam chciałbym dostać się do waszego klanu (mam 20lat dość dużo czasu lubię współpracować) gdyż mój klanik w którym byłem umarł tak po prostu niechęć do grania ich dopadła itp. raczej doświadczony w tą grę jestem :D liczę na wysłanie discorda itp :) (mam 11 master rank)

Opuść swój obecny klan to będę mógł cię dodać ;)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tekl4 said:

Siema, chciałbym do was dołączyć. Grałem kiedyś w warframe i ograniam grę na nowo. 7 mastery rank, 22 lata. Nick w grze Tekl4.

 

3 hours ago, GenesissX said:

Siemanko, wracam po 3-letniej przerwie od warframe, wcześniej grałem jakiś rok, jeśli jest możliwość to chętnie dołącze :)

Nick: GenesissX

Zaproszenia do klanu wysłane :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć, skończyłem grać krótko po wyjściu JV i szukam klanu, żeby pograć bez gigantycznej spiny. Ogólnie interesuje mnie praktycznie każda aktywność PvE. Wcześniej grałem głównie Valkyr, ale mam też parę support frame'ów. MR 15, nick Orlas86

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Orlas86 said:

Cześć, skończyłem grać krótko po wyjściu JV i szukam klanu, żeby pograć bez gigantycznej spiny. Ogólnie interesuje mnie praktycznie każda aktywność PvE. Wcześniej grałem głównie Valkyr, ale mam też parę support frame'ów. MR 15, nick Orlas86

Zaproszenie do klanu wysłane

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...