Jump to content

Jak szybko zdobyc wszystkie schematy na warframa


Qba__6330
 Share

Recommended Posts

ale ktorego? zwyklego, prime? jak do zwyklego jakiegokolwiek, to idz na sierzanta, zabija sie go banalnie prosto, a dropi czesci mag, a najszybciej, jak zapiszesz sie do klanu ze zrobionym tenno labem i tam kopiujesz sobie 5 warframe. jesli chodzi o prime, to ja sie w to nie bawie, wiec nie pomoge.

Link to comment
Share on other sites

mam jednego prime'a - volta (co by nie bylo mam wszystkie standardowe WF, w mysl "catch them all"), poniewaz tak lubie postac volta, ze chcialem miec po jednym na build (a i tak preferuje zwyklego volta zrobionego pod speed i tarcze, niz prime jako paralizator dalekiego zasiegu). a tak to nie mialem, nie mam i watpie, zeby mi sie chcialo powtarzac miliard razy misje do porzygu, zeby zebrac bronie, czy WF prime, bo dla mnie to jak polowanie na shiny pokemony - strata czasu i male korzysci z nawet troche lepszej powtorki.

Link to comment
Share on other sites

Ja gram na zasadzie, dzisiaj mam ochote np powyrzynać trochę infested w obronie, wiec to robie, a nie zmuszam sie do farmienia np 30x relictow w sabotazach corpus, bo mi jeszcze brakuje jednej czesci ciezkiej do zdobycia... Gra jest do zabawy, a nie do zmuszania sie farmienia w trybach, na ktore np nie mamy ochoty. ;)

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, JohhnyBravos said:

jesli chodzi o prime, to ja sie w to nie bawie, wiec nie pomoge.

:shocked: Jaki jest sens grania w tą grę, skoro nie jest to "zdobywanie co raz to lepszych frame'ów (w tym wersji Prime) i broni (w tym Prime)?

Ja rozumiem, że niektórym się nie śpieszy... że grają "dla zabawy" ale cały sens tej gry polega na podnoszeniu MR farmiąc, expiąc, formując... ogólnie na zdobywaniu "mistrzowskiej rangi" i mistrzostwa samego w sobie...

 

Wracając do tematu... Schematy główne kupuje się zwykle w Rynku, części zwykle lecą z dropu z bossów na danej planecie (po szczegóły pytaj na angielskiej wersji Warframe Wiki), to czego nie można zdobyć w ten sposób najczęściej zdobywa się poprzez robienie questów... a wersje Prime zdobywa się jako nagrody (schematy i gotowe części w przypadku broni) za otwieranie reliktów pustki

Link to comment
Share on other sites

Mi na razie MR17 wystarczy, chociaz, jak skoncze ostatnie bronie syndykatow (wiekszosc nie powtarza mi sie ze standardowymi, a te syndykatowe maja do zaoferowania wiecej niz wyzsze cyferki prime;) ), moze uda mi sie dostac na MR18. A jak chcecie ciekawostke, to form wlasciwie tez nie uzywam (uzylem tylko 5 razy przez ponad 1,5 roku gry - na oberonie, nekrosie, excaliburze, hate i mrocznym sztylecie). Sens grania moze byc taki, ze zamiast coraz wyzszych cyferek dmg (i tak wylaczylem ta opcje w hud), bo masz bron prime (i korzystasz tylko z malej czesci arsenalu, plus oczywiscie WF prime wyformowane 10x, zeby zabijac cala mape jednym klawiszem), mozesz grac calym arsenalem i wtedy kazda rozgrywka nie bedzie powtorka poprzedniej.

No ale kazdy ma swoje podejscie do gry. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 29.11.2016 at 5:58 PM, THeMooN85 said:

:shocked: Jaki jest sens grania w tą grę, skoro nie jest to "zdobywanie co raz to lepszych frame'ów (w tym wersji Prime) i broni (w tym Prime)?

Ja rozumiem, że niektórym się nie śpieszy... że grają "dla zabawy" ale cały sens tej gry polega na podnoszeniu MR farmiąc, expiąc, formując... ogólnie na zdobywaniu "mistrzowskiej rangi" i mistrzostwa samego w sobie...

 

Wracając do tematu... Schematy główne kupuje się zwykle w Rynku, części zwykle lecą z dropu z bossów na danej planecie (po szczegóły pytaj na angielskiej wersji Warframe Wiki), to czego nie można zdobyć w ten sposób najczęściej zdobywa się poprzez robienie questów... a wersje Prime zdobywa się jako nagrody (schematy i gotowe części w przypadku broni) za otwieranie reliktów pustki

W gry powinno grać się dla zabawy a nie bo TRZEBA BYĆ W GRACH ZAJEBISTYM I MIEĆ FAME BO MA SIĘ NOWE PRIMY...  Ja gram w warframe bo upodobałem sobię tą grę.... bo ma super uniwersum... bo ma bardzo rozbudowaną fabułę (której twórcy nie umieją nawet dobrze rozbudować tylko ciągle dodają coś nowego)... bo mogę się pobawić TYM CO MAM... bo nikt się ze mnie nie obraża za popełnione błędy (nie tak jak w league of legends)... bo community jest bardzo przyjazne (nie tak jak w league of legends -.- ).... bo mogę się bawić w fashion frame czyli bawienie się wyglądem warframa... bo mogę się pobawić w blood moon shinobi zabijającego wszystko dookoła.... i bo po prostu.....       MOŻESZ SIĘ DOBRZE BAWIĆ!

a jeśli chodzi o to że trzeba zdobywać przedmioty i farmić i że to jest cały sens tej gry... to sądzę że TAK ale to nie jest cały sens tej gry.. trzeba bo głupio jest się bawić TYM SAMYM W KÓŁKO albo czymś gównianym... ale mimo to trzymam stronę JohhnyBravos ponieważ w grach GRUNT TO DOBRA ZABAWA....

Link to comment
Share on other sites

Ależ ja się całkowicie z tobą zgadzam... gra przede wszystkim ma dawać zabawę... ale grając w nią "zdobywasz doświadczenie" i naprawdę trudno jest pominąć ten fakt, po prostu "zdobywając nowe zabawki"... chcąc nie chcąc, zrobiłem MR22 (no niestety, teraz są już schody, bo ciężko jest zdobyć kolejne, trudno dostępne zabawki), bawiąc się grą, nie zmuszam się przecież do grania w nią, by osiągnąć cel... osiągam go poprzez spędzanie czasu na zabawie, na wspólnej zabawie z innymi, bo granie solo w tą grę uważam w większości przypadków za pomyłkę (poza robieniem poszczególnych questów czy misji wymagających umiejętności i skupienia się na celu).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...