--SW--Hubson

Jeden z najstarszych klanów "Samotne Wilki" rekrutuje

64 posts in this topic

rek1.jpg

rek3.jpg

rek4.jpg

rek5.jpg

rek6.jpg

rek7.jpg

Do kontaktu z nami w grze możesz użyć w Warframe następujących komend:

(możesz użyć opcji kopiuj i w grze w polu tekstowym czatu wcisnąć klawisze ctrl+v)   

/w mikeipli Witaj, piszę do ciebie w sprawie rekrutacji     

/w slawek1233 Witaj, piszę do ciebie w sprawie rekrutacji     

/w eseex Witaj, piszę do ciebie w sprawie rekrutacji     

/w gromooo Witaj, piszę do ciebie w sprawie rekrutacji   

/w --SW--Hubson Witaj, piszę do ciebie w sprawie rekrutacji

rek8.jpg

Edited by --SW--Hubson
0

Cześć. W Waframe gram od niecałego miesiąca. Ostatnie dni to jednak nieprzyjemne wrazenie walenia głową w mur i niemożność przeskoczenia pewnego etapu w grze. Stąd myśl o znalezieniu pomocy (porady) wsród bardziej doswiadczonych graczy. 

- 36 lat 

- Paymon_MD,  MR5

- swoje umiejętności/wiedzę o grze określiłbym jako solidny początkujący. 

Pozdrawiam.

Edited by Paymon_MD
0

Cześć, od jakiegoś czasu wróciłem do gry po 2 miesięcznej przerwie z powodu problemu ze sprzętem. Podstawy gry liznąłem tzn ranga 8 wbita jeśli można się tym sugerować próbuje stworzyć swojego pierwszego maina Ivara bo spoko mi się nią pogrywa. Wiek 26 lat (niestety). Nick w grze: siemior.

0

Gram od 2 tygodni choć już zdążyłem wbić 25 h na chwilę obecną mam jeszcze plany przez noc nadropić sobie troszkę polimeru oraz części prime
ranga niestety przy 4 ponieważ cały swój ekwipunek wyekspiłem i właśnie robię nowy lecz go będę expić wraz z oberonem który również mi się produkuje
sądzę że obecnie na złamanie nie potrzebuje wyższej rangi

mój nick w grze to : SzalonyYolo

Lat posiadam : 18

TS : posiadam nawet własny serwer

ogólna ocena : hmmm w sumie nie ma co dużo mówić ogarniam wszystkie podstawy nie wylatuje z głupimi pytaniami "gdzie coś leci a gdzie coś zdobyć" bo po prostu potrafię czytać wiki jedyne z czym mam problem to własne bildy których jest pełno w internetach więc o to też nie męczę moim jedynym problemem jest to w WarFrame że przeważnie nie mam z kim robić lokacji, Alertów (do szczelin pustki zawszę jakiś randomek się znajdzie choć zawszę lepiej z kimś kogo znasz)

najbardziej zależało by mi na klanie w którym jest przyjemna atmosfera i w którym zawszę znajdzie się ktoś z kim można będzie porobić lokacje misje oraz pójść pofarmić również przydał by się dostęp do laboratorium ponieważ znajduje się tam tenno który mnie interesuje 

Edit: już ranga 4 konta

Edited by SzalonyYolo
0

Witam.

Nick w grze: 8Siwy8.

Lat mam 28.

Ranga w grze 9

Co do wiedzy o grze to bazuje na wiki,ale jakoś daje rade...

Build do warframe biore z głowy...jak dobrze mi sie gra to spoko...jak nie do kombinuje nowy.Chociaż jak ktos dobrze doradzi to nie pogradze a i do błedu sie przyznam 

Edited by 8Siwy8
0

Spoiler

Tez jestem zainteresowany dołączeniem do dużego klanu

To wymagane przez was dane:

Nick w grze: Cywilll;

-TeamSpeak (wymagany): zawsze jak gram;

-Wiek min 16 lat: 25 lat;

-Ranga konta: 5;

-Własna ocena umiejętności i wiedzy o Warframe: 31h intensywnego grania (gram od prawie tygodnia)

Bardzo proszę o wiadomość tutaj z adresem tsa, a najlepiej na grze zaproszenie do przyjaciół i wiadomość.

Edited by Cywilll
0

Nick w grze:TheMixerPL

Ranga konta:4

Własna ocena umiejetności i wiedzy o Warframe :poznałem  tą grę od czasów kiedy loki był postacią startową potem zamienioną na volta i grałem tak do końca 2013 (czyli ok 1-2 miechy) niestety zchakowali mi konto i dopiero od tygodnia wróciłem znów do gry mam 42 h grania 

mam ts3

Edited by IndianPL
0

Małżeństwo 34 lata

Na PS4 gdzie graliśmy od premiery do zeszłego roku 16 Master Rang. Niestety rok przerwy był.

Wiedzą i doświadczenie 8/10

Na PC dopiero zaczynamy więc tu jeszcze sucho w arsenale.

Nick w grze

PervMarriage

Aktywni 24h 

Albo mąż albo ja zawsze któreś z nas jest.

0

Siema

Nick w grze: Kozov

ranga konta: 4

doświadczenie: jakieś 30 godzin gry  więc średnie

0

-Saino-Kan

-TeamSpeak: Posiadam

- 23 lata

- 4 Ranga Mistrzowska (zarąbiście to musi brzmieć dla kogoś z zewnątrz, kto to ew. czyta, dopóki ten ktoś nie liźnie gry :D)

- Podstawy jak ktoś to wcześniej określił "liznąłem", wiem mniej/więcej jak dostosować mody w broniach i warframe do walki tak, by nie paść w 5 minut walki przeciwko sporej chmarze przeciwników. Problem pojawia mi się dopiero z przeciwnikami od 22 lvl wzwyż, ale to głównie dlatego że miałem sporą przerwę w grze (jakiś rok) i teraz zauważam sporo braków i błędów jakie wcześniej popełniłem - w skrócie, staram się "wyprostować" swoje konto. Lubię współpracować i dostosowywać się do gry innych... Lepiej się już nie zareklamuje @.@

0

-deen102

-ts3, discord, curse i jakikolwiek inny komunikator głosowy

-16 lat

-ranga 4

-W warframe gram jakoś od 2 tygodni, przez ten czas nabiłem ok. 50 godzin i co nieco się o grze dowiedziałem. Głównie wiedzę czerpię z wiki, ale staram się powiększać swoje doświadczenie bezpośrednio w grze. Gram codziennie i jestem nastawiony na grę drużynową. Na razie arsenał mały, ale staram się go sukcesywnie powiększać, pozdrawiam.

0

-Nick w grze : Admashi

-ts3 , curse , discord ,skype , otwarty na nowe komunikatory głosowe 

-16 lat 

-Ranga 8 ( Cała biegłość do 9)

-W grze jestem średnio-zaawansowany , posiadam doświadczenie z klanem . Główną wiedzę czerpie z reddita , yt i warframe wiki. Gram codziennie , lubię miłą atmosferę . Członkiem społeczności jestem od bety ( spędziłem w niej 10h) W międzyczasie miałem wiele przerw , do gry powróciłem niedawno, ostatni raz grałem świeżo po wprowadzeniu nowego parkoura 2.0 .Posiadam 195h w całości . Cały czas rozbudowuje swój arsenał.Chętnie rozwinę klan , z mojej strony można liczyć na wkład zasobów . Muszę jeszcze ogarnąć , nowe mechaniki pustki . Pozdrawiam i mam nadzieję do usłyszenia :).

0

Jestem zainteresowany dołączeniem.

-Nick w grze: Yolein

-TeamSpeak (wymagany): Posiadam team speak

-Wiek min 16 lat: Mam 18 lat

-Ranga konta: Mam 5 poziom konta

-Własna ocena umiejętności i wiedzy o Warframe: Orientuje się we wszystkich standardowych pojęciach. Muszę odnowić trochę wiedzy ze względu na sześć miesięcy przerwy. Konto posiadam od ponad roku, w Warframe grałem z przerwami ze względu na to, że sprzęt nie pozwalał mi na w miarę płynną grę. Dwa dni temu złożyłem nowy komputer i teraz wracam, podejrzewam, że na dłuższy okres. Poprzednio byłem w klanie "Assassin Angels" (o ile to ważne), ale przestałem grać i po prostu zostałem wyrzucony ze względu na nieaktywność.

Pozdrawiam!

0