Jump to content

[Klan Góry] Dolmari - inny niż wszystkie


THeMooN85
 Share

Recommended Posts

Rekrutacja: OTWARTA

Zasob_42x.png

REKRUTACJA POPRZEZ

WPIS NA NASZYM KANALE REKRUTACYJNYM NA DISCORDZIE

ODPOWIEDŹ W TYM WĄTKU 

"SZEPT" W GRZE DO OSÓB Z PONIŻSZEJ LISTY

/w JohhnyBravos (Lider)
/w AxsonEK (Lider)
Rekruterzy:
/w Nemoriya
/w ArcticTFoxy
/w Arek13022
/w cziki123
/w Eurig
/w Jackie-Mistral
/w Kaloson
/w Matthew1024
/w Nuja
/w Rilleks
/w Skilah
/w Suzamashi
/w THeMooN85

Oferujemy:
- niebanalnie urządzone dojo wyposażone w pełni, posiadamy wszystkie dostępne badania
- przynajmniej kilka zgranych ekip chętnych na 99.9% misji wszelkiego rodzaju
- brak wymogu używania komunikacji głosowej (mamy własny Discord, ale używanie kanałów głosowych nie jest wymagane co bardzo odpowiada naszym obecnym klanowiczom, zachęcamy jednak do wejścia, mamy tam sporo pomocnych materiałów, nasz Discord służy nam jako osobiste forum czy baza wiedzy wszelakiej - używamy chatu wbudowanego w grę)... czemu? O tym za chwilę
-
spokój ducha
(nikt od nikogo niczego nie wymaga, nikomu nie narzuca misji, czy czasu grania, każdy robi, co chce, choć często gramy wspólnie, lub pomagamy innym w osiągnięciu ich celów)
-
niebanalny poziom humoru (na czacie klanowym poruszamy tematy nie zawsze związane z grą, klanem, czy czymkolwiek wartościowym, mówiąc wprost, często piszemy o przysłowiowej "d*pie Marynie") sarkazm i dystans do siebie i otoczenia - wskazany
LOGO
- sojusz STAND UNITED skupiający klany, mające na celu nie tylko wspólną zabawę bez spiny, ale także profesjonalne podejście do tematu wiedzy na temat gry (buildy, porady, wyjaśnienia mechanik, wyliczenia matematyczne, fakty, wiedza oparta o doświadczenia, a nie tylko Wiki i YouTube)
Wyjaśnienie:
Brak wymogu komunikacji głosowej pokierowany jest różnymi pobudkami osobistymi, żony, mężowie, dzieci, komputery w sypialni, czasem wszystko na raz, niektórzy zwyczajnie nie lubią/nie korzystają/nie potrafią(?) z tego typu "udogodnień". Ogólnie nie chcemy gadać do komputera.
Nie znaczy to, że nasz Discord świeci pustkami, znajdziecie tam pomoc doświadczonych koleżanek i kolegów, propozycje buildów, pomocne materiały, kody promocyjne i wiele więcej…
Oczekujemy:
Poza dojrzałością mentalną, wspomnianym dystansem i dozą sarkazmu nie wymagamy niczego prócz wspólnej gry z pozostałymi członkami klanu. Preferujemy wiek 18+ (słabe doświadczenia z młodszymi awanturnikami), płeć nie ma znaczenia, przyjmiemy osoby, które mają już jakieś "doświadczenie" z grą, czyli tak od MR 10+ (robimy niewielkie wyjątki, ale musisz nas do siebie przekonać), w grze względna aktywność...
Zastrzeżenie:
Z tą aktywnością jest tak... Jeżeli nie zamierzasz pojawić się w grze przez najbliższe 3 miesiące (90 dni) lub dłużej, prosimy, zwolnij miejsce (albo my to zrobimy za Ciebie) dla innych, aktywnych, chcących do nas dołączyć.
Jeżeli zechcesz wrócić, odezwij się do nas.

Kilka screenów z naszego dojo:

CLICK!

Lore klanu (fanfic)

 
Spoiler
Jesteśmy ludem Dolmari, który pochodzi z innego świata. W naszym świecie byliśmy ludem zamieszkującym tereny Marcuria, a żeglarstwo było jednym z najważniejszych aspektów naszego życia. Spokojną egzystencję naszej rasy przerwali ludzie z mocarstwa Azadi, którzy nas podbili i zamknęli w magicznym Getto. My wszyscy (aktualni członkowie klanu) byliśmy wtedy tylko dziećmi. Nasi rodzice się nie poddali i po wielu latach udało im się je zniszczyć i wszyscy uciekliśmy stamtąd na okręcie kosmicznym. Podczas ucieczki trafiliśmy na burzę magicznej anomalii, która przeniosła nas do tego świata. Nasz statek nie wytrzymał podróży i uległ zniszczeniu, a nasi ludzie zostali porwani przez imperium Orokin. Jako, że już raz przedostaliśmy się do innego świata, to ci chcieli wykorzystać nas jako króliki doświadczalne w podróżach międzywymiarowych. Osadzono nas na jednym statku wraz z ludem Zarimanu. Zaprzyjaźniliśmy się z naszymi współtowarzyszami w niewoli. Katastrofa statku Zariman 10.0 w testach skoku przez pustkę dał wszystkim dzieciom magiczne moce zwane w tym świecie mocą pustki, jednak nie przetrwał ani jeden dorosły z ludu Zarimana, jak także z ludu Dolmari. Orokin zabrało wszystkie ocalałe dzieci z rozbitego statku, nazwali nas Tenno i wykorzystywali jako operatorów Warframe. Po upadku imperium Orokin zostaliśmy rozproszeni i nasi ludzie wylądowali w różnych krańcach układu słonecznego. Wszyscy skryli się i poddali się procedurze kriosnu, żeby poczekać na lepsze czasy. Po przebudzeniu z kriosnu okazało się, że świat jest nadal w wojnie. Postanowiliśmy zjednoczyć się, w tym celu zbudowaliśmy prowizoryczne statki kosmiczne z lokalnych materiałów i technologii, żeby wyruszyć w podróż i móc się spotkać na okręcie na którym przybyliśmy do tego świata.

W okolicach orbity Deimos odnaleźliśmy nasz dawny okręt w opłakanym stanie, odbudowaliśmy go i nasz lud znowu się zjednoczył. Wykorzystaliśmy naszą wiedzę z obu światów, żeby móc stworzyć nasz własny portal do podróży w czasoprzestrzeni. Jednakże po wielu próbach nie zdołaliśmy znaleźć konfiguracji portalu prowadzącego do naszego świata. Dlatego postanowiliśmy pozostać w tym świecie - to nasz nowy dom, ten statek to nasza siedziba, a my jesteśmy silni razem - lud Dolmari.

 

W razie pytań, czy chęci wstąpienia w te elitarne szeregi (tjaaaaa), prosimy, podaj:

- nick w grze (w razie wejścia na Discord prosimy o zmianę pseudonimu na naszym kanale zgodnie z tym w grze)

- wiek (mentalny)

- poziom MR (ten sarkazmu również)

- platforma (PC, XBOX, PS, SWITCH, iOS, Android)

- dystans: mam do siebie, mam do siebie i otoczenia, mam kija w d*pie

- coś od siebie (np. zdjęcie siostry topless ;)

*osoby sztywne, bez poczucia humoru, gruboskórne i łatwo obrażające się, nie mają tu czego szukać*

Edited by THeMooN85
Bo lubię edytować!
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Cześć 

Chciałbym prosić o przyjęcie do tego klanu.

Mam 18 lat, jestem bardzo towarzyski, lubię pomagać przy misjach i tego typu rzeczach więc mogę pomagać nowym graczom, loguje się przynajmniej raz dziennie i szukam osób do wspólnej rozgrywki. Proszę o odpowiedź. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Witam. Może napisze według formularza.

Nick: Xalpen

Wiek: 27

Poziom (sarkazmu)?: hmm.. raczej na totalnym zerze ;x

Dystans: do siebie i każdego innego człowieka na świeci.

Ogólnie mówiąc, poszukuje klanu w którym nie wymaga się siedzenia przez cała rozgrywkę na TS'ie czy tam Discordzie (uszy potrafią odpaść mając ciągle założone słuchawki głowie). Oraz to ze dobrze od czasu do czasu porobić jakieś misje z większą grupką :)

Pozdrawiam.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tak posiadamy logo... Widzisz go na screenie w pierwszym poście, to ten motyl.

Obecnie będzie nas coś około 70+ więc do 100 jeszcze trochę miejsc zostało.

/edit

Dodałem logo klanu w pierwszym poście.

Edited by THeMooN85
Dodałem logo klanu w pierwszym poście.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najciekawszy klan z tego co widzę, chciałbym zgłosić moją chęć dołączenia

- YoshiroPL

- Ranga 15 (praiwe 16)

-  19 lat (mentalnie nie mnie oceniać ile mam lecz potrafie sie zachować)

- poziom (sarkazmu) : Nie używam sarkazmu na co dzień gdyż moi znajomi mogli by go nie odróżnić :D

- dystans (do wyboru): Wyznaje zasadę miej wyjebane a będzie ci dane, jak jest jakaś beka z mojej osoby to nie mam problemu się do niej dołączyć czy nawet samego siebie trochę pojechać, a co do kija w dupie to nie  wiem czy mam, dużo kolegów mi mówi że w dupie to mam co innego ;p

Co do Aktywności może być różnie gdyż pracuje po 12h wiec z tym może być różnie ale postaram się być jak najczęściej.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że się zobaczymy w klanie Łowco!

Edited by YoshiroPL
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No i fajnie, jak wrócę z pracy to się do Ciebie odezwę (najwcześniej około 21:00)

Ewentualnie spróbuj skontaktować się z jednym lub z drugim (może akurat jest online), napisz że jesteś "ode mnie":

/w thufir18

/w Mlody_MM

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam!

Klan ciekawie i przyjemnie się zapowiada, dlatego chciałbym wstąpić w jego elitarne szeregi

 

-Nick: PodwojnyPodbrudek

-Wiek: 16 (a mentalny to 'ogarnięty')

-Poziom: 16 (sarkazmu jest wyższy) 

-Dystans: Nie znam takiej jednostki długości która mogłaby zmierzyć mój dystans do siebie :D

 

Co do aktywności, gram prawie codziennie. Z tym, że przez najbliższe dwa tygodnie mam egzaminy końcowe, więc może być różnie. 

Ale nie byłbym sobą, gdybym nie zrobił sobie małej przerwy od nauki. :D

Pozdrawiam!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cześć z tej strony Paweł

Gram w warframe wraz z dwoma kolegami. Szukamy klanu do wspólnej zabawy. Chcielibyśmy dołączyć w szeregi klanu.

Co do wymagań to wszyscy mamy 17 lat, niezrównany poziom sarkazmu i dystans.

Nasze nicki to GR4ND(7), Zahar55(7), Oxyg3ng(3)

gramy codziennie, pozdrawiam.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, GR4ND said:

Cześć z tej strony Paweł

Gram w warframe wraz z dwoma kolegami. Szukamy klanu do wspólnej zabawy. Chcielibyśmy dołączyć w szeregi klanu.

Co do wymagań to wszyscy mamy 17 lat, niezrównany poziom sarkazmu i dystans.

Nasze nicki to GR4ND(7), Zahar55(7), Oxyg3ng(3)

gramy codziennie, pozdrawiam.

Tak samo, jak wrócę z pracy to się do Was odezwę (najwcześniej około 21:00)

Ewentualnie spróbujcie skontaktować się z jednym lub z drugim (może akurat jest online), napiszcie że jesteście "ode mnie":

/w thufir18

/w Mlody_MM

On 8.04.2017 at 8:20 AM, PodwojnyPodbrudek said:

-Nick: PodwojnyPodbrudek

Cały weekend próbowałem się z Tobą kolego skontaktować, lecz Cię nie było. Daj znać mi lub dwóm kolegom wyżej jak będziesz w grze.

On 7.04.2017 at 11:19 AM, se7enek said:

- nick w grze: se7enek

Z Tobą jestem w kontakcie, daj znać jak zechcesz się nawrócić ;)

Edited by THeMooN85
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nick: iMmortaLR

Wiek (mentalny): 19 (zależy od sytuacji :lennyface:)

Poziom (sarkazm): MR5, baaaardzo blisko 6 (sarkazmu aż za dużo *winkwink)

Dystans: Żeby tylko jeden...

Jeśli spełniam wymogi, to chętnie dołączę :)

Edited by iMmortaLR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hej szukam normalnego klanu bez TS3 czy Discorda (bo to męczy tak ciągle siedzieć na tym;/;/) bo nieraz słucham muzyki lub nie mam jak gadać przez micro;/;/ szukam ludzi co pogrania czy spędzenia czasu na szukaniu lub gadaniu o głupotach:crylaugh:

Nick :DragonsWariors

Wiek: {mentalny 34} ale czasem to jak male dziecko hehehehe :crylaugh::blush:

Poziom Sarkazmu: MR 9 (sarkazm) duży 

Dystans: Do siebie i do ludzi duży :):) czasem nawet za duży ;/;/

jak spełniam wymagania co do klubu AA to bardzo dołączę do waszej Świty

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam mam 20 lat (no prawie) poziom sarkazmu na poziomie ziemniaka (lubie placki) dojrzalosc mentalna raczej na niskim poziomie  ale w odpowiednich momentach potrafie sie zachowac, sarkazm hmmm... no generalnie spoko :D MR to 16 i chcialbym dolaczyc do klanu... Dzieki za rozpatrzenie mojego wniosku :*

Edited by CallOfRandy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Witam,

 

mam na imię Marcin, mam 34 lata. Proszę o przyjęcie do klanu. Wybrałem Was z uwagi na brak konieczności używania komunikatora (małe dziecko w domu i żona która nie przepada za moim "hobby"). Do warframe wracam po kilku latach. Aktualnie MR 10. Nick w grze: "Macinu". Mma spory dystans do siebie i innych. 

 

Pozdrawiam

Marcin

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...