Jump to content

[Klan Góry] Dolmari - inny niż wszystkie


THeMooN85
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Hej!
Wasz klanowicz bardzo mi pomógł w odkrywaniu Warframe, co zaowocowało zainteresowaniem Waszym Klanem ;]
Nick: Oyaerin
Wiek: 20
Poziom: MR4 (Jak na 3-4 dni gry to wydaje mi się że w mairę idę do przodu)
Dystans: Jak stąd do muru meksykańskiego :V 
;]

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Witam, czy rekrutacja jest jeszcze aktualna ? jeśli tak, to chętnie dołączę do klanu 😉

wiek: 31

MR:4 (tak wiem, wymagany 10 ale na swoją obronę dodam iż kija do dupy sobie nie wsadzam i nigdy go tam nie trzymałem 😜 )

Nick: M1K0N0FUN3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ckni mi się samemu gra, a też w dojo przydałoby się z kimś powymieniać :) Za przyjęcie do klanu będę zobowiązany. Gram rozrywkowo 4 godziny dziennie, bez ciśnienia, i niespiesznie, bo lubię pozbierać materiały i sprzęt :)

Poziom 7

Nick tuteramond

Wiek 46 :) Tak tak, pamiętam jak powstawał węgiel-

co wyjaśnia problem dystansu :) 

Pozdro Piotr

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam proszę przeczytać wszystko zanim ktoś podejmie wniosek o dodaniu mnie do klanu czy odtrąceniu

Nick:(Nazwa jak kto woli) Rix556

MR:12

Wiek:13 ale proszę się tym za bardzo nie sugerować bo wiek mentalny tak około 16-18 lat

poziom (sarkazmu) można powiedzieć że używam go raczej rzadko ale używam i go rozumiem

Dystans:Spory do siebie i do innych

Z góry dziękuję za odpowiedź 😛

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, RiX556 said:

Witam proszę przeczytać wszystko zanim ktoś podejmie wniosek o dodaniu mnie do klanu czy odtrąceniu

Nick:(Nazwa jak kto woli) Rix556

MR:12

Wiek:13 ale proszę się tym za bardzo nie sugerować bo wiek mentalny tak około 16-18 lat

poziom (sarkazmu) można powiedzieć że używam go raczej rzadko ale używam i go rozumiem

Dystans:Spory do siebie i do innych

(nieaktualne naprawdę przepraszam że zawracałem dupę

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Cześć. Mam 28 lat poziom sarkazmu na dość dobrym poziomie 😄 Zona ma dość. Dystans do siebie mega. Od niedawna gram na PC i dlatego mam 6mr ale to się szybko zmieni. Wcześniej grałem na PS4. Niestety kobita miała dość okupowania TV.   Nick w grze: DeivMeler.                 Może macie wolne miejsce?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam,

Chętnie dołączę do klanu po dłuższej przerwie od gry. W grze widnieje jako Seulin, wiek 27 - z tym mentalnym to zależy od dnia, nieraz jak dziecko innego jak ktoś kto przeżył Wietnam.
MR - 16. Jeśli chodzi o dystans - pierdołami się nie przejmuje 🙂 .

Pozdrawiam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Bry 😛 Od czego by tu zacząć, hmm, a no tak szukam klanu po dłuższej przerwie w grze 😛 (czytaj nic teraz nie ogarniam :D) Raczej jestem aktywnym graczem, co nie oznacza że zawsze mogę się zalogować do gry 😛

Nick: KiraRyu123

Wiek: 24 

Wiek Mentalny: To, to są czasami jaja 😄 Wszystko zależy od dnia 😛 Czasem na 15, ale częściej niestety na 76 😛

Poziom:5

Poziom sarkazmu: ee hmm bo ja wiem. O chwila wiem: Sarkazmowy 😄 

Dystans: Zależy do czego 😄 Jeżeli chodzi o dystans do piwa bezalkoholowego, to staram się trzymać jak najdalej 😄 Do siebie też raczej dość duży. Do płci pięknej jak najmniejszy, do płci brzydszej jak najdalszy 😛

P.S tak jestem uzależniony od robienia minek typu 😄 i 😛 

 

Edited by KiraRyu123
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam  b a r d z o  serdecznie

Nick w grze - EXTREMALNY;

Wiek - skończone 18 rocznikowo 19; 😅

Mój wiek mentalny zależy od panującej atmosfery, jeżeli jest wesoło i jest z czego pożartować to jest on bardzo niski, ale nie do przesady 😄

W grze posiadam range 10, a jeżeli chodzi o mój poziom sarkazmu to jest on d o b r y (☭ ͜ʖ ☭)

Oczywiście mam do siebie duuuzy dystans.

Pozdrawiam i z bogiem ヽ( ͝° ͜ʖ͡°)ノ

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...