Jump to content

[Klan Góry] Dolmari - inny niż wszystkie


THeMooN85
 Share

Recommended Posts

Witam. Macie jeszcze miejsce w klanie?
 

Nick: ikul, w grze: ikul666

Imię: Dominik

Wiek: 25

MR:6

Tak, mam dystans do samego siebie, więc nie spinam się o nic.

Do Warframe podchodziłem już kilka razy i dopiero po ostatnim powrocie (Jakieś dwa tygodnie temu) na prawdę się wciągnąłem. Wybrałem was, bo mam kompa w miejscu, które nie za bardzo pozwala na komunikowanie się przez TSy i temu podobne. Liczę na pomoc w ogarnięciu końcowej fazy gry. W grze jestem gównie w godz. 11:30-14:30 i 0:00-3:00

Edited by Ikul666
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Witam, z chęcią wstąpię w wasze szeregi !

nick w grze : vatorek

- wiek: 22 ( mentalny zależnie od pory dnia)

- poziom:MR9

- dystans (do wyboru): mam do siebie, mam do siebie i innych, mam kija w d*pie

Edited by vatorek
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Witam z chęcią wstąpię w szeregi waszego klanu!

 

Coś o mnie:

Mam 18 lat, grałem w WF dawno temu (jeszcze przed zmianą nawigacji). Zatrzymałem się wtedy na 8mr jednak wbicie wyższego nie powinno być problemem. Szukam ludzi, którzy pomogą ogarnąć to wszystko bo dużo się zmieniło. Jestem człowiekiem z dystansem, bez kija w du*** ale potrafię też być poważny i rozmawiać na różne tematy ^^

Nick w grze: PridePL

Pozdrawiam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Siemka, 

Chcę dołączyć do klanu. Głównie chodzi mi o pomoc przy misjach i także zależy mi na schemacie Volta.

Nick w grze Fajfara

P.S Nie, nie mam kija w pupie

Edited by Fajfara
A bo missnołem na shifta i poszedł enter
Link to comment
Share on other sites

Proszę o przyjęcie do klanu bo ...ideolgia kręciła mnie jak byłem młody, więc można dodać cokolwiek  ;). Poziom w grze hmm... tu jest słabo, takie 3+ a na 5 też będę lamić więc po co przepłacać :D. W grze będę rano (jak z nocki zejdę) a później wieczorem (czasem spać trzeba).

nick w grze: Valkirn 

Wiek: 39 lat (przy kompie zawsze jak dziecko)

Poziom sarkazmu 3/10

dystans: 0,5m z tyłu i 1m z przodu :), przez drzwi generalnie przechodzę bokiem ;).

Edited by Valkirn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam, mam na imię Hubert, mam 15 lat (mentalnie 17-19), poziom sarkazmu, hmm, od zera do 3 bym powiedział. Chciałbym dołączyć do was, ponieważ szukam kogoś kto by mógł mi wytłumaczyć co i jak. Wybrałem was dlatego, że mam młodszego brata, który często wchodzi do pokoju i ze mną rozmawia. Moje aktualne MR 5, mój nick w grze: VanGuarDeR720. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Do Zobaczenia w grze :)

Edited by VanGuarDeR720
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie 

nick w grze: Ashayla

wiek: 22 

dystans mam do siebie jak i do innych

poziom sarkazmu- zależy od humoru ale da się go wyczuć jeżeli używam :) powiedzmy 5/10

Razem z chłopakiem szukam klanu który jest rozwinięty jak i aktywny, gdzie będzie można miło spędzić czas i się szybciej rozwijać. Miło by było abyście pozytywnie rozpatrzyli to podanie.

pozdrawiam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hej 

nick : Rilleks 

wiek: 17 

dystans tylko taki jaki przebiegnę

poziom sarkazmu sam nie wiem coś około 4/10 

ranga mistrzowska 6 

Mam nadziej że będę mógł dołączyć, bo ciężko znaleźć klan, który nie wymaga discorda lub ts : P 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Siemano Panowie.
Nick: Patrykuzz
Wiek: 33/Mentalnie ....zależy raz 33 innym razem...33 i pół ^^
Dystans. Hmm 8 godzin dziennie  okolo 47 kółek wokół Stadionu, ale nie Narodowego tylko firmowego. 5 dni w tygodniu [Thank God]  hehehe :)
Poziom sarkazmu zalezy od  Guinnesa albo innych wytworów.
Ranga 10.
Fajnie sie gra z randomami, ale jednak wole troszkę po naszemu porozmawiać, dla lepszej komunikacji. Nie żeby english był przeszkodą.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam

- nick w grze: IndHamster

- wiek: 30

- poziom w grze 10, sarkazmu: 30 rośnie z wiekiem

- dystans: mam do siebie i innych

Bardzo zaciekawił mnie opis waszego klanu, lubię towarzystwo z poczuciem dystansem do wszystkiego i myślę że jest to odpowiednie miejsce aby uprzyjemnić grę rozmowami.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Hej :)

 

To zacznę tak dość nietypowo...szukam klanu :D

 

Czy Wasz klan jest jeszcze aktywny w grze? Obecnie byłam w takim, gdzie tylko ja jako jedyna byłam online. I dlatego dziś z rana opuściłam te milczące szeregi i szukam teraz jakiejś przystani gdzie można by coś fajnie pograć, dopytać się, pogadać. Gram razem z mężem. On tutaj już ze dwa lata. Usiłował mnie wciągnąć ale broniłam się jak mogłam. Mój główny argument przeciw brzmiał zawsze "ta gra jest głupia, nie chcę". Wszystko zmieniło się miesiąc temu, kiedy to będąc w urodzinowej depresji zasiadłam do kompa i zaczęłam grać. Poszłam spać nad ranem :D

 

nick w grze: Lashan

rank: 9 / aktywność spora (mam do nadgonienia 2 lata)

wiek: Z dowodu wychodzi że 40 ale mentalnie to tak ze 25+

poziom sarkazmu: Gdyby przyznawali za to jakieś zaszczyty, honory i tytuły to mogliby mnie wręcz koronować :D

dystans: Jak stąd do tamtąd, generalnie jestem mega wyrozumiała i tolerancyjna wobec wielu spraw. Chętnie pomogę, jeśli mam wiedzę na dany temat to zawsze podpowiem, doradzę. Ogólnie dobry ze mnie kompan do gier zespołowych :)

P.S. Wady też mam ale to wyjdzie w praniu :P

Proszę o jakieś info zwrotne abym wiedziała co dalej mam czynić ze swoim losem tułacza...

pozdrawiam

Lashan

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Czesc jestem piotrek mam 18 lat moje hobby to gry od jakiegoś czasu gram sobie w warframe i powiem ze mi sie spodobała ta gra tylko jest jeden problem samemu mało wiem i misje są trudne przydał by mi się ktoś kto ma  doświadczenie z tą grą . Jestem osobą bardzo aktywną. Dostosuje się do waszych wymogów bez problemu jestem ,dorosły i odpowiedzialny zarabiam na siebie :D .Czekam na odpowiedz .Pozdrawiam 

 

Nick : MrZorro1337 

Rank : 3

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Lashan said:

Czy Wasz klan jest jeszcze aktywny w grze?

Absolutnie, rośniemy w siłę z każdym dniem.

To, że nikt nie odpisuje w tych tematach, jest pokierowane regulaminem działu rekrutacji.

Quote

2. Prosimy również, aby twórca wątku (lub rekruter klanowy) nie odpisywał każdorazowo graczom ubiegającym się o przyjęcie w formie postu pod ich "podaniem / prośbą o przyjęcie".

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, THeMooN85 said:

Absolutnie, rośniemy w siłę z każdym dniem.

To, że nikt nie odpisuje w tych tematach, jest pokierowane regulaminem działu rekrutacji.

 

W drodze wyjątku nie wykasuję tego jednego komentarza.

Faktycznie regulamin zabrania pisania w tych tematach każdemu kto nie jest aplikującym o przyznanie członkowstwa.

ALE ma to swoje bardzo dobre uzasadnienie - bez tego działy się istne cyrki, kiedy tylko jakiś nowy klan dał swój temat rekrutacyjny, to w zasadzie każdy większy klan wpisywał byle jaką wiadomość w swój temat (choćby "up!") żeby tylko podbić swój temat na początek listy.

W efekcie w jakieś 10-15 minut świeży temat ginął przykryty podbijanymi wątkami większych klanów.

Obecna forma jest bardziej uczciwa, ponieważ tematy rekrutacyjne informują czy rekrutacja jest otwarta czy zakończona i nie ma potrzeby pisania "nadal rekrutujemy".

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 30.03.2017 at 6:50 PM, Xalpen said:

Witam. Może napisze według formularza.

Nick: Xalpen

Wiek: 27

Poziom (sarkazmu)?: hmm.. raczej na totalnym zerze ;x

Dystans: do siebie i każdego innego człowieka na świeci.

Ogólnie mówiąc, poszukuje klanu w którym nie wymaga się siedzenia przez cała rozgrywkę na TS'ie czy tam Discordzie (uszy potrafią odpaść mając ciągle założone słuchawki głowie). Oraz to ze dobrze od czasu do czasu porobić jakieś misje z większą grupką :)

Pozdrawiam.

Witam. Jako iż już raz składałem podanie do waszego klanu, lecz zostałem "chyba" usunięty z powodu długiej nieaktywności (spowodowane brakiem czasu) to czy jest możliwość dołączenia do was ponownie?

Nick w grze: NeelDreeth

Pozdrawiam.

 

EDIT: Szybka reakcja to mi się podoba, dziękuję za przyjęcie mnie ponownie w szeregi klanu :)

Edited by Xalpen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Powitać.Z tej strony Sebastian (32 lata). Jestem początkującym graczem z MR 5. Jako że gę już jako tako ogarniam (trochę samemu,trochę poczytałem i obejrzałem na YT i cały czas się dokształcam:) postanowiłem poszukać jakiejś fajnej ekipy.Grało się w kilku klanach w różnych grach i raczej problemu z dystansem i humorem nie będzie:) Na grubszą akcję mogę odpalić TS3 albo tego Discorda (jak go ogarnę bo nie używałem nigdy).

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie prośby:)

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Cześć, mój nick w grze to chowderrrr, jeżeli chodzi o sarkazm, to biegle nim władam, mam dystans do siebie i do innych, nie mam kija w d*pie, to niewygodne. Gram już trochę, ale jednak bycie w klanie urozmaica grę konkretnie. Jeżeli rekrutacja jest jeszcze otwarta, to chętnie skorzystam.

PS. Na imię mam Kacper, mam 19 lat, mentalnie tyle ile tego wymaga sytuacja 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam
Widzę, że temat już trochę stary ale jak by było jeszcze miejsce to z chęcią bym się przyłączył.
 

Nick - OgLoP22
Wiek- 32 wiek mentalny - no nie oszukujmy się panowie mentalnie wszyscy mamy po 15 lat :)
dystans-w szkole na wf raczej kiepski z biegania byłem ale myślę że ten 1 km przebiegnę :)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jeszcze prowadzicie rekrutację to chętnie bym się przyłączył

 

Nick - AaronBlake

Wiek - 26 lat (mentalnie prawdopodobnie mniej. Albo więcej, rzecz bywa płynna)

Dystans - dziwne rzeczy w internecie mnie z tej akurat przypadłości wyleczyły.

Sarkazm - zbyt często wykorzystywany, równie często chybiony :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam

Chciałbym dołączyć do klanu

nick - Kirszyn

MR 17. postanowiłem spróbować powrócić do Warframe po dłuższej przerwie.

wiek - 31

Co do dystansu do siebie i humoru ogólnie nie powinno być problemu.

Discord mam i używam, ale dzieci czasem to utrudniają.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...