Jump to content

[Klan Góry] Dolmari - inny niż wszystkie


THeMooN85
 Share

Recommended Posts

On 2019-03-05 at 1:56 AM, Lukataro said:

Czy dla swieżaka z 3 MR znajdzie się miejsce w klanie? Pomimo pracy staram się grać na tygodniu i głównie w weekendy.

Zgodnie z regulaminem, przyjmujemy osoby z MR 10+. Wbij wymagany rank i zapraszamy serdecznie do kontaktu z jednym z rekruterów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Ciao,

po dłuższej przerwie postanowiłem wrócić do tej jakże przyciągającej produkcji tylko tak po krótkim okresie grania tak myślę i coś dziwnego jest no po prostu tak nudno samemu a nikt z otoczenia nie gra to postanowiłem poszukać jakiejś kompani i natrafiłem na oto owy post, który w pełni trafia do mojego gustu tylko teraz czy ja trafiam do waszego ?

Nick: Kristoferes

Wiek: 19 ( No no mentalnie to koło fortuny ale raczej nie spadam poniżej swego )

Poziom: MR 13 ( No sarkazmu to tak Fifty/Fifty )

Dystans: Hm no jest jak nic kija w du*ie nie mam przecież to musi być niewygodne 

Gruboskórny to chyba jestem przynajmniej tak mówią ale dla mnie to tkanka tłuszczowa

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A no siema, witam, ktoś od was mi skomentował pod postem, że można dołączyć, więc jestem.
Na razie w tygodniu mam pracę, ale w weekendy można sobie pograć albo wieczorami jeśli to ważne.

Nick: DjCzajniczek
Wiek: 18 (jeżeli chodzi o mentalność, to potrafię się zachować jeśli trzeba, zwykle kręcę beke ze wszystkiego i wszystkich)
MR: 21

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nick: Ashigaru13

Wiek: 19

Dlaczego: Klan wybrałem, ponieważ mam trudności w nawiązywaniu relacji z innymi ludźmi, problemy z zaufaniem i ogólnie jestem wyobcowany i mam stany depresyjne, nie lubię się odzywać a inne klany wymagają komunikatora głosowego więc pomyślałem, że dobrze się odnajdę w gronie, któremu wystarczy pisemna komunikacja. W grze jestem stosunkowo często.

Edit: mam 18 mr i brązowy II pas w sarkazmie 

Edited by Ashigaru13
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

- nick w grze: xTwisTx97

- wiek: 23, mentalny zalezy od humoru i sytuacji 😄 jak trzeba na powaznie to jest na powaznie, ale jak nie trzeba no to ten...

- poziom: 21 MR, sarkazmu? powiem tylko, ze czasami mnie ponosi wiec prosze o wyrozumialosc

- dystans: mam do siebie, slyszalem juz niejedno 😛 

Na discordzie raczej mnie nie zobaczycie, poniewaz wiekoszosc czasu przesiaduje na ts3 ze znajomymi. Oczywiscie nie mam nic przeciwko zeby podac ip jak ktos by chcial pogadac 😉 

Aplikuje, poniewaz aktualnie znajomi z ktorymi zalozylem klan robia sobie dluzsza przerwe, a ja mam troche czasu i porobilbym cos w zgranej ekipie 🙂 Nie wykluczam, ze za jakis miesiac odejde, ale na pewno dam wtedy znac i zwolnie miejsce kolejnej chetnej osobie. Na grze jestem dosc czesto, wiec nie bedzie ciezko mnie zlapac 😜 czekam na odpowiedz!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Siema

nick Wisnya

wiek 19 (mentalnie bujam sie pomiedzy 5, a stary dziad)

mr 17

mojego kija z dupy mozecie szukac w miedzynarodowych klanach pomiedzy tryhardami limbo

szukam klanu w ktorym średnie iq jest chociaż dwucyfrowe xD kiedys chodzilem trinitą na eidolony, jak ktoś umie teraz robić to moge sie przyłączyć

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Hej,  niestety po dłuższej nieobecności w klanie otrzymałem kicka 😞 , coś się wtedy wypaliło w chęci do gry aczkolwiek wracam i jedynie mogę prosić o drugą szansę. Plan na grę jest, cel objęty więc teraz tylko czekać. Poniżej aktualizacja siebie 😄 

 

- Nick w grze: Kristoferes

- Wiek (+mentalny) 20(Bardzo różnie, na pewno zależy on od humoru)

- Poziom (ten sarkazmu również): 18MR ( Oj sarkazm wciąż bardzo dobry)

- Dystans: Wciąż niezmieniony, dalej nie lubię kija w dupie

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nick- sqnx99

- wiek (+ mentalny) 20 W sercu wypalona 13 😄

- poziom (ten sarkazmu również) mr4 poziom sarkazmu over 9000

- dystans: mam do siebie i otoczenia

 

Niedawo co zacząłem grać A przydał by się klan bo tak samemu to się  ujowo gra, zazwyczaj gram po pracy na dc mogę siedzieć żaden problem 😄 A i wiadomo 420 więc trochę wolniej czaję xdd 

Edited by sqNx99
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...