Jump to content

Logowanie nie powiodło się. Sprawdź swoje dane.


Czeresnia03
 Share

Recommended Posts

Witam chciałbym pomocy odnośnie zalogowania do konta, bo na moim laptopie nie mogę się zalogować, ale na komputerze już mogę. 
Na stronie internetowej też mogę. 
Wydaje mi się że to przez aplikacje Warframe na androida gdzie próbowałem kilka razy się logować, ale się nie dało bo ta aplikacja nie mogła przyjąć mojego hasła i email skoro mam dobry. 
I teraz już nie wiem czy zablokowałem sobie opcje logowania na to IP laptopa czy to już się coś psuje z logowaniem na tym IP laptopa. 
Proszę o pomoc, bo nie wiem co z tym zrobić. 
Wpisałem ten kod na komputerze i normalnie mi konto działało, ale jak starałem się zalogować na laptopa to pisze mi tak "Logowanie nie powiodło się. Sprawdź swoje dane

Nie mogę się od kilku godzin zalogować w Warframe, bo mam taki komunikat błąd "logowanie nie powiodło się. Sprawdź swoje dane". 
Próbowałem wiele sposobów i znalazłem taki post. 
Post jest umieszczony w załączniku. 
Czy to prawda ?

Zainstalowałem aplikacje na telefon o nazwie "Warframe", próbowałem się tam zalogować, ale nie mogłem bo pisało że coś tam źle wpisuje. 
Jak w chodzę na laptopa na grę Warframe to nie mogę się zalogować, ani na inne konta. 
Na komputerze mogę normalnie. 
Więc wydaje mi się że zbanowali mnie na logowanie na tym laptopie. 
Czy mógłby mi ktoś pomóc lub mnie od banować ?

sDg47juqWOx6uflygu7oyhfuc?token=eyJhbGci0JYpDWBvwWmBJVhvaRYlheuYX?token=eyJhbGciPRMqXjInXTlEM0Rv3Wze7GNLr?token=eyJhbGci

Link to comment
Share on other sites

Zbanować Cię nie zbanowali bo zapewne laptop i PC mają identyczne zewnętrzne IP. To na pewno nie przez aplikację. Gdybyś miał zablokowane konto to nigdzie nie mógł byś się zalogować poza tym przy próbie logowania dostał byś informację typu "twoje konto zostało zawieszone/zbanowane do xx" lub coś podobnego.

Z tego co widzę na forum problem jest związany z twoim laptopem. Spróbuj To. Lub wygoogluj problem. Widziałem sporo linków.

Ewentualnie pisz do suportu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...