Jump to content

Aktualizacja: The Glast Gambit: Update 19.5 Bugi i Inne Robactwa


Dr_Someone
 Share

Recommended Posts

Witam ponownie. Dopiero co wróciłem do gry po dłuższej przerwie i mam takie cuś - Broken Scepter lvl 7 - ma 38 mod capacity, a Karak Wraith lvl 14 - 19 mod capacity. Czy to bug czy coś się pozmieniało w międzyczasie jak mnie nie było? Próbowałem relog, zmianę broni na inną, ale nic nie pomaga.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Goblin_Wizard said:

Witam ponownie. Dopiero co wróciłem do gry po dłuższej przerwie i mam takie cuś - Broken Scepter lvl 7 - ma 38 mod capacity, a Karak Wraith lvl 14 - 19 mod capacity. Czy to bug czy coś się pozmieniało w międzyczasie jak mnie nie było? Próbowałem relog, zmianę broni na inną, ale nic nie pomaga.

Startowa ilość energi/mod capacity/ czy jak to chcecie nazywać zależy od twojej Master Rank. Broken Scepter ma więcej gdyż dostajesz go już z zainstalowanym Katalizatorem.

Link to comment
Share on other sites

Czy tylko mi wyskakuje co i raz komunikat, ze nie mozna dolaczyc do sesji, bo jest pelna? Zazwyczaj po probie wlaczenia na nowo wyskakuje nie lepiej, bo bez wyszukiwania teamu, jakbym tylko ja chcial rozgrywke zaczac. dopiero po anulowaniu i kolejnym wejsciu wyszukuje nowa sesje. Rozumiem sesja jest pelna i nie jestem informatykiem, ale czy to trudne zrobic przycisk wyszukaj ponownie, albo zrobic autopowtarzanie wyszukiwania?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pisałem o tym błędzie w temacie dotyczącym poprzedniej aktualizacji, ale tamten temat zamknięty, a błąd istnieje nadal. Przypominam, że chodzi o misje Powódź/Syfon Kuva: Przechwycenie, na Merkurym.

Ps: Czy tylko ja mam ten problem, czy też nikt z ważnych tego tematu nie czyta? Była cała masa poprawek od tamtego czasu, a nawet nie wspomnieli o tym...

Edited by Dr_Someone
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam. Czy tylko mnie denerwuje i przeszkadza w celowaniu nowy rodzaj celownika. Ogólnie nie idzie mi szybko i celnie trafiać  jak wcześniej bo celownik mieni się na czerwono i żółto gdy dostaje bot i przypomina to zerżnięty  celownik z call of duty. Skoro to miała być "dobra zmiana" to czemu nie jest i czemu nie ma opcji by wyłączyć to.

Lepiej by było gdyby dodać zmianę koloru celownika niż robić z niego homo nie wiadomo. Podobna sytuacja jest z podświetlaniem polaryzacji jak pasuje karta na nią. No nie da się bez tego żyć  po prostu. Żenada.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...