Jump to content

Aktualizacja 19.5: Gambit Glasta


[DE]Tomasz
 Share

Recommended Posts

5Cl58Nt.jpg

NOWA AKTUALIZACJA GAMBIT GLASTA DOSTĘPNA

NOWE ZADANIE - GAMBIT GLASTA

Ergo Glast, Sekwencji Perin, wzywa Cię! Czas wkroczyć w zwarcie: Nef Anyo porwał dzieci Kolonii Myconów! Musisz wkroczyć w Arenę Indexu i wygrać skradzione potomstwo Myconów z chciwych łap Nef Anyo. Uważaj Tenno, jesteś tylko pionkiem w chciwej maszynie Nefa!

p2wN3Dp.gif

ZAINFEKOWANE WYDOBYCIE

Statek, w którym jego załoga testowała Plagę został podbity przez Infekcję. Odzyskaj bazę danych statku, która posiada wyniki badań Plagi; wykonaj misję żwawo, zanim dopadnie Cię toksyczny gaz, który z każdą sekundą zżera Pancerz Twojej Postaci.

NOWA WARFRAME - NIDUS

Roztrzaskaj wroga mocami nowego zainfekowanego wojownika Lotus: Nidus.

Moce Nidusa:

PATOGEN: Rozedrzyj ziemię tą niszczycielską grzybiczną naroślą, kradnącą energię każdego wroga, którego trafi. Za każdych pięciu trafionych wrogów, Plaga mutuje, zwiększając swoją destrukcyjną siłę.

LARWA: Przyzwij Zainfekowany guz, który eksploduje mackami, łapie pobliskich wrogów i ściąga ich do siebie.

PASOŻYTNICZE ŁĄCZE: Zwiąż się z celem poprzez pasożytnicze łącze. Nidus i Sojusznik poddany jego działaniu zadadzą zwiększone obrażenia. Podczas, gdy użyte na wrogu przekieruje obrażenia zadawane Nidusowi na cel łącza.

WYGŁODNIAŁY: Żarłoczne czerwie obskakują pobliskich wrogów, pożywiając się, aż do chwili kiedy Wirus Plagi spowoduje ich wybuch. Czerwie stają się mocniejsze wraz z Mutacjami, każdy pochłonięty przeciwnik zwiększa licznik Mutacji.

MOC PASYWNA: WIECZNOŚĆ: Jeśli Nidus posiada na liczniku Mutacji, przynajmniej 10 punktów, w momencie swojej śmierci, te 10 punktów zostaje zużytych zapewniając 5 sekund niewrażliwości i przywrócenie 50% życia.

dNqwRLq.gif

NOWA BROŃ, SYANDANA I MODY RIVEN

7ePWmac.gif

Nowa Zainfekowana Broń, dewastująca, kradnąca życie, Hema i Hirudo oraz 'żyjąca' Personalizacja – obchodź się z ostrożnością. Udowodnij Swoje zdolności; ulepsz Swoją Strzelbę oraz broń boczną wzmacniając Ekwipunek bojowy nowymi Modami wersji Riven.

HEMA – Ten krwiopijczy, symbiotyczny i strzelający seriami karabin, pobierając życie, przekształca je na własne pociski, by potem odnawiać zdrowie z każdym strzałem w głowę wroga.

HIRUDO – Wedrzyj się w ciała wrogów, pięściami wyposażonymi w ostre chrząstki. Każdy cios krytyczny wykrada zdrowie wroga.

SYANDANA THORAC – Część anatomiczna Plagi, przypominająca falisty kręgosłup.

MODY RIVEN – Mody Riven do Strzelby oraz Broni Bocznych.

---

ODE MNIE

Tak ogólnie, dziękuję wam za dość owocny rok i wparcie naszej produkcji w Polsce! Bez waszego wkładu byłoby mi dość nudno.

Serdecznie życzę wam udanych świąt i bezpiecznego powrotu z wielu imprez noworocznych.

Wróćcie tu z nowym zapałem w 2017, dobrej zabawy, pa!  

P.S. Dzięki za szybką lokalizację materiału, jesteście naprawdę wspaniali: tocorro, Kracken, Pani_Owieczka i iffy.

Edited by [DE]Tomasz
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Soldier1312 said:

Quest najnudniejszym questem w Warframie. Nie wiem czy dobrze naliczyłem, bo starałem się nie usnąć, ale bodajże 5x Indeks po 3 rundy. 

5x Indeks po 3 rundy, w międzyczasie jeden "oszukany" który trzeba przegrać.

Oprócz tego 2 misje - i tyle questa. Mało nie zasnąłem w międzyczasie.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Irchrael said:

5x Indeks po 3 rundy, w międzyczasie jeden "oszukany" który trzeba przegrać.

Oprócz tego 2 misje - i tyle questa. Mało nie zasnąłem w międzyczasie.

Tak, nie zaśnięcie przy robieniu questa było największym wyzwaniem.

Edited by Soldier1312
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Knonier said:

Sam początek moim zdaniem był bardzo fajny i ciekawy. Lecz jak tylko wszedł Indeks zrobiło się nudno, a porażką była runda indeksu gdzie nie mogliśmy mieć więcej niż 10 punktów przewagi.

Trzeba przyznać pierwsza misja miała bardzo dobry klimacik. Bariery porozstawiane po korytarzach statku jakieś automatyczne działka. Prawie jak w Obcym. Szkoda, że na tym się skończyło:/

Link to comment
Share on other sites

Ja się dołącze. Pierwsza misja była naprawdę fajna. Niezły pomysł, wreszcie jacyś "cywile" i klimat. Miałem wrażenie uczestnictwa w czymś żywym. Niestety potem przyszedł Index. Wygląda na to że pomysłów starczyło zaledwie na jedną misję. Szkoda.

Link to comment
Share on other sites

Taaa.... Początek fajny, bo taki bardziej rozbudowany quest walki z plagą by się przydał... Później nuda, bo to samo... Ale ponoć dzięki Nidusowi da się otworzyć pokój i ponoć jak się coś tam zrobi się się jest zainfekowanym jakimś wirusem czy czymś... Nie powiem co i jak dokładnie, bo mój angielski nie jest aż tak dobry, ale z tego co wyczytałem to ten wirus może się przenosić na innych graczy no i ponoć system karmy spada na neutralny.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Wredny_Kocur said:

Taaa.... Początek fajny, bo taki bardziej rozbudowany quest walki z plagą by się przydał... Później nuda, bo to samo... Ale ponoć dzięki Nidusowi da się otworzyć pokój i ponoć jak się coś tam zrobi się się jest zainfekowanym jakimś wirusem czy czymś... Nie powiem co i jak dokładnie, bo mój angielski nie jest aż tak dobry, ale z tego co wyczytałem to ten wirus może się przenosić na innych graczy no i ponoć system karmy spada na neutralny.

System karmy przesuwa się w stronę Księżyca. A jeśli chodzi o wirusa to tak można się nim zarazić. Ale nie martw się jesteś już zarażony. 

Edited by Knonier
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, Wredny_Kocur said:

Taaa.... Początek fajny, bo taki bardziej rozbudowany quest walki z plagą by się przydał... Później nuda, bo to samo... Ale ponoć dzięki Nidusowi da się otworzyć pokój i ponoć jak się coś tam zrobi się się jest zainfekowanym jakimś wirusem czy czymś... Nie powiem co i jak dokładnie, bo mój angielski nie jest aż tak dobry, ale z tego co wyczytałem to ten wirus może się przenosić na innych graczy no i ponoć system karmy spada na neutralny.

 

19 hours ago, Knonier said:

System karmy przesuwa się w stronę Księżyca. A jeśli chodzi o wirusa to tak można się nim zarazić. Ale nie martw się jesteś już zarażony. 

 

 

Spoiler

Tak, Nidus może otworzyć pokój po lewej stronie Orbitera.
Tak, znajduje się w nim Helminth, udomowiona Plaga, która odpowiada za biologiczne funkcje statku.
Tak, Helminth uznaje Nidusa za swojego pana, a Tenno za demona - Plaga boi się hybryd.

Tak, Nidus może przenosić torbiele na innych graczy, nawet jeśli ci nie odblokowali jeszcze Nidusa.

Tak, można usiąść w zainfekowanym krześle w pokoju Helmintha. Wtedy ten wbije nam szpon w szyję. Przez kolejny tydzień w tym miejscu będzie rozwijać się zainfekowana torbiel. Po tygodniu osiągnie ona swoje maksymalne rozmiary i wyrośnie z niej wypustka. Wtedy można ją usunąć i użyć do inkubacji Kubrowa - powstanie Helminth Charger, który obecnie ma placeholderowy model Infested Chargera (Steve potwierdził że w przyszłym roku dostanie właściwy model), który jest nieco zbugowany. Jest szpetny, ale ma lepsze statystyki od zwykłych Kubrowów.

Nie, alignment nie przechyla się w stronę Księżyca. Jest to tylko plotka spowodowana przez zbugowane zakończenie questa Gambit Glasta, gdzie nawet przy wyborze Słońca szliśmy w Księżyc.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Transformau5 said:
  Hide contents

Nie, alignment nie przechyla się w stronę Księżyca. Jest to tylko plotka spowodowana przez zbugowane zakończenie questa Gambit Glasta, gdzie nawet przy wyborze Słońca szliśmy w Księżyc.

 

Szkoda, że to była tylko plotka, już zdążyłem dopisać sobie dalszy rozwój gry... drzwi plagi - ciemna strona mocy, drzwi jeszcze nie otwarte - jasna strona mocy... ot taka "Wewnętrzna Wojna" :)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, THeMooN85 said:

Szkoda, że to była tylko plotka, już zdążyłem dopisać sobie dalszy rozwój gry... drzwi plagi - ciemna strona mocy, drzwi jeszcze nie otwarte - jasna strona mocy... ot taka "Wewnętrzna Wojna" :)

Jakie fajne przemyślenie. To by na serio była wewnętrzna wojna.

Link to comment
Share on other sites

On 30.12.2016 at 6:26 PM, Knonier said:

Jakie fajne przemyślenie. To by na serio była wewnętrzna wojna.

No nie?

Skoro mamy Nidusa, który otworzył "ciemne" drzwi, mógłby teraz powstać frame, który otworzy te drugie... i dajmy na to, wszystkie nasze frame'y postanowiły wybrać którąś stronę a więc stanąć po stronie Nidusa i ciemnej strony oraz po stronie powiedzmy Bard'a (który nie otrzymał jeszcze oficjalnej nazwy) i jasnej stronie, gdzie granie danym frame'm przechylałoby nasze wybory na daną stronę, co dawałoby jakieś dodatkowe "umiejętności" czy możliwości wyborów. Oczywiście balans pomiędzy dwiema stronami też by musiał coś dawać. A między tym wszystkim nasz operator, który musi to wszystko utrzymać w ryzach lub pozwolić jednej ze stron zawładnąć sobą i tym samym otrzymać nowe możliwości od danej strony.

Mogłoby to też być nieco inaczej, np to operator wybiera stronę i to frame'y przystosowują się do strony wybranej przez operatora, co również wiązałoby się z dodatkowymi możliwościami/umiejętnościami/podniesionymi/dodatkowymi statystykami.

Osobiście uważam, że powiałoby sporą świeżością w tej grze i dało nowe możliwości na jej rozwój.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, THeMooN85 said:

No nie?

Skoro mamy Nidusa, który otworzył "ciemne" drzwi, mógłby teraz powstać frame, który otworzy te drugie... i dajmy na to, wszystkie nasze frame'y postanowiły wybrać którąś stronę a więc stanąć po stronie Nidusa i ciemnej strony oraz po stronie powiedzmy Bard'a (który nie otrzymał jeszcze oficjalnej nazwy) i jasnej stronie, gdzie granie danym frame'm przechylałoby nasze wybory na daną stronę, co dawałoby jakieś dodatkowe "umiejętności" czy możliwości wyborów. Oczywiście balans pomiędzy dwiema stronami też by musiał coś dawać. A między tym wszystkim nasz operator, który musi to wszystko utrzymać w ryzach lub pozwolić jednej ze stron zawładnąć sobą i tym samym otrzymać nowe możliwości od danej strony.

Mogłoby to też być nieco inaczej, np to operator wybiera stronę i to frame'y przystosowują się do strony wybranej przez operatora, co również wiązałoby się z dodatkowymi możliwościami/umiejętnościami/podniesionymi/dodatkowymi statystykami.

Osobiście uważam, że powiałoby sporą świeżością w tej grze i dało nowe możliwości na jej rozwój.

Narazie to niech DE zajmie się dokończeniem systemu Focusu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Aliant_PL said:

Narazie to niech DE zajmie się dokończeniem systemu Focusu.

A co jest w nim niedokończone? Sam system fokusu jest ok, choć w momencie wprowadzenia "wyborów" przy questach można byłoby go niego rozbudować, może o system "karmy"? Jak na przykład dodatnie lub ujemne statystyki za użycie, lub inne statystyki dla osób z wyborami "słońca" (bardziej defensywne, wspomagające) i inne z wyborami "księżyca" (bardziej ofensywne, destrukcyjne).

Wprowadzone w TWW zmiany dotyczące operatora uważam z kolei za słabe, sam operator wychodzący z frame'a to głupi pomysł, tym bardziej, że jest on tak bardzo słaby i kruchy, że równie dobrze mógłby zostać w tym swoim fotelu na wieczność... z drugiej jednak strony, łóżko zainfekowanym pokoju sugeruje, że może operator z czasem zacznie stawać się mocniejszy, bardziej zwinny, bardziej użyteczny... kto wie, co z tego będzie. "Wymyślona przeze mnie" Wojna Wewnętrzna mogłaby się całkiem nieźle rozwinąć.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, THeMooN85 said:

A co jest w nim niedokończone?

Lepiej spytać co jest w nim dokończone. Od wprowadzenia nie był wcale zmieniany, szkoły nie są zbalansowane (Naramon i Zenurik są metą, Vazarin jest użyteczne, a o Madurai i tym bardziej Unairu wszyscy zapomnieli), cały system to jeden wielki grind, soczewki i zamiana XP na focus to jakiś żart, nie mówiąc już o progach do ulepszania/odblokowywania umiejętności danej ścieżki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...